|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Decemberke : ))
22.6.2005 12:07:34   
cuma
Lep pozdravček vsem decemberkam!
Ker sem končno opravila tudi zadnji diplomski izpit in v ponedeljek diplomirala (na prvi smeri), bom zdej lahko večkrat skočila na RR brez slabe vesti ;)
Ker nismo dobre klepetulje, se bomo potrudile, da se poboljšamo! 8)
Torej:
Kaj se vam dogaja ta teden?
Novi vtisi iz pregledov in novi občutki v trebuščkih?
Kako pa kaj apetit (kaj vam najbolj paše ta teden)?
Vam kaj manjka zraka?
Vidite tudi vi zvezdice, ko malo hitreje vstanete?
Kako spite?

Lp vsem, :)cuma
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Decemberke : ))
22.6.2005 12:37:02   
TINEJA
Pozdravljene,
cuma najprej bi ti rada čestitala ob diplomiranju, sedaj boš lahko brezkrbno uživala. Mene pa še čakata 2 izpita in komaj čakam da se ju rešim. No glede nosečnosti pa je takole: ta teden se ful dobro počutim, sem polna energije (zaenkrat še), pa tudi spim dobro. Moj trebušček opazujem vsak dan če je že kaj zrastel in se mi zdi da se že vsaj malo vidi tudi zjutraj ne pa samo zvečer ko se najem. Pregled sem imela prejšni teden in je bilo vse vredu, videla pa sem tudi svojo:duda:. Apetit pa imam ful velik, vendar ga veliko skušam tešit z sadjem, predvsem ananas mi zelo paše.

LP:sloncek:

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Decemberke : ))
22.6.2005 13:02:58   
devička
Tudii jaz sem imela v pon pregled in je blo vse v redu. Razen izcedka, ki ga je ful - glivice. Grem čez kak mesec na pregled, če ni mogoče kriva sladkorna:(
SEm se ornk poredila, v pas, trebušček in joškice,hmmm... Kaj čem, če mi paše sladko:)
KOmaj čakam, da začutim bebiko.
Ko bomo imele kej časa, bi se lahko kdaj dobile in tudi malo v živo poklepetale, ne? Je lažje kot samo pisat;)
Če ste sladkosnede, se lahko dobimo npr. v čolnarni al pa pri Žabarju, kaj pravite?
Požrešen pozdravček, S.

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Decemberke : ))
22.6.2005 13:24:19   
pat
podobno stanje kot pri devički, vključno z izcedkom:((, niti svečke ne pomagajo. pa je rekla G naj jih uporabim, ko se hočem mal "spucat"..no in se mogoče za 20 min, pol pa je vse po starem.
naslednji teden morm opravit preiskave-kri...in končno zvem, če lahk cartam mačke-pri staršim doma jih imamo in je res greozno, ker si jih ne upam, Gne pusti, dokler ne zvemo, kak pa kaj,in me tak obtožujoče gledajo, zakaj jih kr ne lepem ne maram, pa še sldke mladiče mamo!
pol pa mam 4.7. 2.pregled. ker bom mela naslednji uz šele 1. 8. razmišljam, da bi šla mojo :duda:pogledat k zasebnemu-sam tuk, da vidim:duda:, pa da sm mirna na dopustu...

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Decemberke : ))
22.6.2005 15:27:39   
kofetek2010
mal prej sem prišla s pregleda (sem 16 teden), dala sem vodo (je OK), pritisk je 100/60, kilaža +2kg od prejšnjega meseca, imela sem že 3 UZ in še vedno se ne vidi kaj je 8) naslednji pregled imam čez 1 mesec (v 20 tednu), takrat bom imela bolj obširen pregled in po vse verjetnosti bom šla takrat tudi na 3D UZ ;)
že od prejšnjega tedna čutim žgečkanje v trebuščku 9nebesa ki je že kar konkreten in ne morem več skrit, da sem :nosecka:
hlače od prej so mi vse pretesne :ups: , majčke prekratke :ups:
zraka mi še ne zmanjkuje, zvezdice vidim že od nekdaj in vem, da moram čist počasi vstat in čimprej :kava: dobit ;)
spanje je OK, čeprav na trebuhu ne gre več tako fajn spat, kot je šlo prej :)-

ta teden moram še 1000 in eno stvar porihtat, ker gremo v soboto za 14 dni na dopust in sem prav vesela, da je bilo pri G vse OK, tako da lahko grem mirno na dopust ;)

aja, cuma - čestitke! :bravo:

uživajte!
in res bi se lahko kaj dobile, a pridružim se vam lahko šele v sredini julija ;)

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Decemberke : ))
22.6.2005 18:00:30   
Kofi
Jaz sem tud ravnokar prisla s pregleda pri G, pa mi je rekla da imam in toksoplazmo-sicer prebolelo, sifilis,ki je kao lahko lazen, pa se RH negativno kri. tko da sem zdej mal panicna al bo vse ok al ne. morem it se enkrat na preiskave. jao, kje so lih mene najdli s takimi izvidi...
upam da ste ve zdrave.
aja...sem v 14T in komaj cakam prve gibe:duda:
lp, pegica

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Decemberke : ))
23.6.2005 7:29:37   
Yasminka
Hola!
Najprej cestitke k diplomi!!!!:bravo:
Uspesno sem opravla nuhalno, zdej pa komi cakam na redni pregled pri G. Kilce gredo gor, vecinoma v busija (ki je zdej ze kar konkreten) in prsa. Ml mam tezav z zatekanjem - tud za kako kilo grem gor v roku dveh dni. Tko da se precej izogibam slanem, donatu (minerali!!!), zacinjenem....
Pozdravcek vsem
Y

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Decemberke : ))
23.6.2005 9:14:34   
Pajaca
HOJLA!!!

Evo pri meni kile brzijo navzgor, hlače so na srečo še prav, ne vem koliko časa še, a je še prostor. Pregled imam šele sredi julija, ampak se ne sekiram... če ne bi blo treba večkrat vstat za lulat, sploh ne bi vedela da sem noseča.

Dobimo pa se lahko, sam jaz bi čimprej po službi (čimprej po 15) ker pol šibam naprej proti domu.... pa pri Žabarju že dolgo nisem bila na jagodah s sladoledom... mnjami... včasih pa skoraj vsak dan.

LP

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Decemberke : ))
23.6.2005 10:00:27   
Anonimen
Jaz pa že odštevam dneve do morfologije (še 11!) in vedno bolj nestrpno čakam prve gibe. Čas mine (pre)hitro, še manj kot 3 tedne do poroke. Potem pa se bo začelo vlečt do začetka decembra.

Trebušček že opazim, drugi še ne. Bo pa treba kmalu po nakupih za vroče poletje.

Počutje je super, zaenkrat res kot da ne bi bila :nosecka:

Fajn bodite, punce!

(odgovor članu cuma)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?