|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   neredne menstruacije, znaki... Prosim za pomoč!
11.12.2009 14:14:31   
MiniMe85
Živjo!

Sem nova tu in vpisala sem se samo zaradi tega, ker vidim, da ste vse zelo fajnuser posted image

prosla bi za malo pomoči, ker sploh si ne morem razložt kaj se dogaja z mano ... no, takole : stara sem 24 let in moj fant prav tako. Skupaj sva že 5 let in se res super razumeva. Morem rečt, da sva se našla user posted image  no, decembra, 2007 sem prenehala jemati kontracepcijske tablete in od takrat sva uporabljala kondom. Takrat so se začele tudi moje neredne menstruacije. Da jih malo naštejem, da si lažje predstavljate : 22.1., 12.3., 6.5., 17.7., 20.9. in 1.11. ... no, zadnjo user posted image  sem imela 1.11. in sploh ne vem kdaj pričakovati naslednouser posted image  uglavnem, zdaj pa prihaja bistvo user posted image  s fantom sva se odločila, da opustiva zaščito in sva oba pripravljena na otroka ... seveda, po tem kako imam user posted image , mi je jasno, da ne morem prav vedeti kdaj imam O. Tako sva 15.11. čisto opustila kondome. Zdaj pa moj problem : od 1.12. me bolijo prsi, sploh zjutraj, imam občutljive brdavice in temnejše kolobarje. 4.12. sem naredila test, kater je bil negativen. Klicala sem svojega ginekologa, kateri je že na dopustu - ima namreč 5 otrok user posted image . 7.12. sem ponovila test, ker je brat praznoval rd in sem se bala piti, če sem slučajno noseča. Zopet negativen. Pila vseeno nisem user posted image . Samo ni mi jasno kaj se dogaja z mano ... mislim, psiha ni, ker imam željo po otroku, ampak ne razmišljam o tem ... skoraj nič, ampak ko me prsi bolijo in pa ko se počutim napihnjeno, pa skoz zmantrano in lačno, si tega pač ne znam razložt. Ko bi vsaj vedela kdaj pričakovati user posted image , pa še tega ne vem. Pa bliža se silvestrovanje in seveda mislim spiti kaj alkohola, ampak kaj če sem res noseča???

no, zanima me kako je zdaj s temi testerji?? A je možno, da sem vseeno noseča, čeprav sta že 2 pokazala negativno. Je možno, da nisem še dovolj noseča, da zaradi tega ne pokaže?? Samo kako to, da bi že mela znake?? Mah, men ni več nič jasno user posted image

hvala vsem že vnaprejuser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 12.12.2009 10:35:29 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prosim za mlao pomoči
11.12.2009 14:41:59   
isobel
Tvoji ciklusi so trajali od 42 dni pa vse tja do 72 dni. Če vzameš, da si imela od 1.11. najkrajši cikel (42 dni), potem bi bilo naslednjo menstruacijo pričakovati okoli 13.12.2008. Teste nosečnosti pa se opravlja prvi dan od izostanka menstruacije. Po vsej verjetnosti si torej teste opravljala prezgodaj.

Boleče prsi in napihnjenost sta lahko tudi znaka PMS-a. Jaz to doživljam čisto vsak mesec odkar imam menstruacijo. Pojavi se po ovulaciji, zasluga pa gre hormonu progesteronu. Ti tvoji simptomi bi tako lahko pomenili, da si res noseča ali pa le doživljaš PMS in se bo kmalu prikazala user posted image .

(odgovor članu MiniMe85)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prosim za mlao pomoči
11.12.2009 15:13:35   
MiniMe85
Živjo ... hvala za odgovor ...

vem, da so te simptomi lahko PMS, ampak js jih še nikoli nism mela ... prsi še nikoli nism mela napete in boleče, zato sm tudi pisala ... pri meni user posted image  pride nenapovedana - nikoli nobenih težav. Torej misliš, da bi bilo pametno 14.12. narediti test, če še ne bo user posted image ??

(odgovor članu isobel)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prosim za mlao pomoči
12.12.2009 10:20:16   
Anonimen
Jaz ti pa samo svetujem, da se ne obremenjuješ z ovulacijo in M, sploh glede na to, d se prvi mesec trudita zanosit. Ne računaj preveč, ne razmišljaj. Če boš spila kakšen kozarec, ne bo čisto nič narobe! user posted image Pa veliko sreče.

(odgovor članu MiniMe85)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prosim za mlao pomoči
12.12.2009 10:23:37   
MiniMe85
naredila test - danes ... pokazal user posted image !!! user posted image  ... sem vedela ... poznam svoje telo in zavoham, ko nekaj ni tako kot je bilo do zdaj user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prosim za mlao pomoči
12.12.2009 10:58:52   
aleunam
Ja super, MiniMe85! user posted image  Predlagam, da čez kak dan narediš še en test, potem pa se takoj naroči na pregled. user posted image  

(odgovor članu MiniMe85)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prosim za mlao pomoči
14.12.2009 12:12:17   
MiniMe85
sem imela še 2 testa in prvega sm naredila 13.12., drugega pa danes ... in oba sta pokazala user posted image  user posted image
se grem kar danes naročiti h ginekologu user posted image

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prosim za mlao pomoči
14.12.2009 12:14:08   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: MiniMe85

sem imela še 2 testa in prvega sm naredila 13.12., drugega pa danes ... in oba sta pokazala user posted image  user posted image
se grem kar danes naročiti h ginekologu user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MiniMe85)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prosim za mlao pomoči
14.12.2009 12:17:19   
Zvezdici
Čestitam za user posted image  user posted image user posted image !

_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prosim za mlao pomoči
14.12.2009 15:12:42   
MiniMe85
HVALAuser posted image user posted image user posted image

sem takooooo vesela user posted image

ko vidim koliko žensk si želi zanositi, pa ne gre user posted image  ... mi je zelo hudo, zato pa bom uživala v user posted image  in DRŽALA PESTI ZA VSE, KI JIM ŠE NI RATALO in za tiste, ki jim je user posted image

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prosim za mlao pomoči
15.12.2009 19:27:25   
divans1
Čestitke!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MiniMe85)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prosim za mlao pomoči
17.12.2009 16:50:27   
MiniMe85
HVALA!!! user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?