|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lego kocke Mojster Miha
22.11.2006 14:26:33   
deaana
Jaz bi vas vprašala, če katera ve kje se dobita Valjar Tone ter Traktor Janez iz kolekcije Duplo Lego kocke. Prečesali smo namreč vse trgovine Baby Center, Interspar, Ariel, Tuš, Mercator, vendar žal brez uspeha. Mojemu Mihu manjkata namreč samo še valjar in traktor, ki si ju močno želi. Prosim, če katera ve, naj mi sporoči, kako do njih. Zanima me, če se ju da dobiti v Avstriji ali naročiti preko spleta. Lep pozdrav in hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lego kocke Mojster Miha
22.11.2006 14:30:37   
klavdijas
Mislim, da sem videla Toneta v Direndaju Kranj. Pokliči v eno od trgovin Direndaj in ti bo pogledala v računalnik, kje jih imajo na zalogi. So pa trgovke zelo prijazne in ti bodo pomagale z dobavo.

Lp,

          Klavdija

(odgovor članu deaana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lego kocke Mojster Miha
22.11.2006 15:37:46   
lstand
Poglej na spletno stran od www.mytoys.de  mogoče boš tukaj kaj našla, ali pa na www.toysrus.at .
Seveda če ne najdeš v naših trgovinah. Jaz sem do sedaj duplo kupovala v baby centru in v šparu. Je pa res, da še teh dveh nismo nabavli.
LP

< Sporočilo je popravil lstand -- 22.11.2006 15:40:58 >

(odgovor članu klavdijas)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lego kocke Mojster Miha
22.11.2006 15:40:06   
noe
Ali pa na sonček.si, pa še cene imajo kar ugodne. Vid bo dobil za miklavža vlaka Tomaža, ki je 3890, v Baby centru pa 6000,  se splača mal pogledat, lp

(odgovor članu klavdijas)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lego kocke Mojster Miha
22.11.2006 15:42:23   
Mina1
Skoraj 100%sem, da sem videla kocke v Mullerju v BTCju, tudi jaz non stop čekiram legice za oba za darilca. So pa cene različne, pa Muller ima več izbire se mi zdi oz. tudi kaj takega, kar drugje ni.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu deaana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lego kocke Mojster Miha
22.11.2006 15:54:33   
bumerang
V Mullerju, v koprskem zagotovo... pač pa nimajo "kompleta za recikliranje". user posted image
Poglej tudi na internetni strani trgovine Huda mravljica.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu deaana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lego kocke Mojster Miha
22.11.2006 15:59:50   
katjandraž
Lego ima ponavadi največ v Muellerju in ponavadi je tudi najceneje, ker oni uvažajo sami.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lego kocke Mojster Miha
20.12.2009 23:08:51   
ursa_p
Obujam temo po treh letih! :D

Mogoce kdo ve kje bi dobila traktor Mojster Miha???

Pregledala sem ze vse spletne strani, iskala tudi po trgovinah in tudi na bolhi, ce bi dobila rabljenega, a ni bilo uspeha.

Hvala, Ursa

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?