|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tametil
23.12.2009 10:00:53   
Doce051
Ali ima mogoče kdo tametil tablete za prodat ali podarit, ker pediatrinja pravi, da ona ne more napisat recepta, ginekolog pa osebna zdravnica sta pa oba na dopustu do 15.januarja pa še vprašanje, če mi bosta hotla napisat.

Res bi lepo prosila, če ima kdouser posted image , pri prvih dveh so mi ful pomagale, ampak sem jih dobila že v porodnišnici.

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tametil
23.12.2009 10:31:13   
kajajaka
imaš ZS

(odgovor članu Doce051)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tametil
23.12.2009 11:44:40   
Najaa
Čudno, meni jih je pa ravno pediatrinja pisala... user posted image

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tametil
23.12.2009 11:46:26   
ledenaa
Imaš nadomestnega
ja če ti neče predpisat vprašaj zakaj.
kar tako nekaj kupovat in prodajat po netu a veste da je to po zakonu prepovedano user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tametil
23.12.2009 13:50:43   
Doce051

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Čudno, meni jih je pa ravno pediatrinja pisala... user posted image


Ma sej vem, mojim prijateljicam tudi, ampak mam jaz eno čudno pediatrinjo, ki vedno neki komplicira, pravi, da nikoli v življenji še nobenemu ni napisala tega recepta, dvakrat me je vprašala kako se sploh imenujejo, pomojem sploh ni slišala za Tametil.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tametil
23.12.2009 15:15:29   
Urska09
Žal jih nimam več oz. imam samo še 4 tabletke. Kar pa ti verjetno ne pomaga kaj dosti.
Ampak točno vem v kakšni situaciji si in te razumem. Tudi meni je edino to pomagalo v prvih 2 mesecih, ker sem imela res težave z laktacijo. Zato so mi jih dali že v porodnišnici, pa še en recept za domov, moja zdravnica mi jih pa ni hotela več predpisat. Je rekla, da niso tako nedolžne (polno hormonov) in naj ji res jemljem samo, če je nujno.

Upam, da jih boš kje dobila user posted image

(odgovor članu Doce051)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tametil
23.12.2009 15:27:36   
Urska09
Doce051, tole sem še našla na forumu:

http://www.ringaraja.net/forum/Ko_je_mleka_premalo_%2D_obstaja_rešitev/m_4703482/tm.htm

saj mogoče si že prebrala. ena ful hvali neke homeopatske kapljice, da baje v enem dnevu povečajo količino mleka.

(odgovor članu Doce051)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tametil
23.12.2009 20:11:31   
Tanik
IZVIRNO SPOROČILO: Doce051

Ali ima mogoče kdo tametil tablete za prodat ali podarit, ker pediatrinja pravi, da ona ne more napisat recepta, ginekolog pa osebna zdravnica sta pa oba na dopustu do 15.januarja pa še vprašanje, če mi bosta hotla napisat.

Res bi lepo prosila, če ima kdouser posted image , pri prvih dveh so mi ful pomagale, ampak sem jih dobila že v porodnišnici.

LP


jaz imam mislim da 2 zaprte in eno odprto škatlico, ti dam. meni jih je ginekolog predpisal, najprej pa eno škatlo že v porodnišnici. samo jemala sem prvi mesec zdaj pa nič več ne dojim in imama viška. od kod si?
imaš ZS.


< Sporočilo je popravil Tanik -- 23.12.2009 20:18:10 >


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu Doce051)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tametil
24.12.2009 14:32:21   
PC Baby
Meni so v porodnišnici dali zadnji dan 3 tablete (2 zjutraj eno popoldan) in je naslednji dan že tako teklo, da je bilo prav scary :)
Polno sem dojila 6 mesecev, zdaj pa še kar nadaljujem ob uvajanju GH, zato sem ful navdušena nad temi tabletami. Fora tega, da ti jih P ni hotela predpisati je pa v tem, da so to v bistvu tablete za slabost, ki imajo ustvarjanje mleka kot stranski učinek. Ko so ji meni predpisali v porodnišnici so mi to razložili in prosili, da ne obešam na veliki zvon, kaj sem dobila.

Ampak sploh ni važno - važno da delujejo!

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tametil
24.12.2009 14:45:09   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: PC Baby

Meni so v porodnišnici dali zadnji dan 3 tablete (2 zjutraj eno popoldan) in je naslednji dan že tako teklo, da je bilo prav scary :)
Polno sem dojila 6 mesecev, zdaj pa še kar nadaljujem ob uvajanju GH, zato sem ful navdušena nad temi tabletami. Fora tega, da ti jih P ni hotela predpisati je pa v tem, da so to v bistvu tablete za slabost, ki imajo ustvarjanje mleka kot stranski učinek. Ko so ji meni predpisali v porodnišnici so mi to razložili in prosili, da ne obešam na veliki zvon, kaj sem dobila.

Ampak sploh ni važno - važno da delujejo!

Ja, a ni hecno? Taka fama se dela okoli teh tablet. user posted image Vse nekaj na skrivaj, pa " ne smemo", "ne bi",... Pomagajo pa res ful!

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tametil
26.12.2009 17:02:16   
xerox
V kolkem času pa primejo te tablete, ko jih začneš jemati, kdaj naj bi bilo mleka več?

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tametil
26.12.2009 17:36:39   
PC Baby
Takoj. Vsaj pri meni je bilo tako. Ko sem vzela prvo, mi je čez cca.2 max 3 ure že teklo.

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tametil
26.12.2009 18:54:31   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: xerox

V kolkem času pa primejo te tablete, ko jih začneš jemati, kdaj naj bi bilo mleka več?


Pri meni je trajalo cca max. 1 dan. Če sem zjutraj vzela 2 tableti in še eno zvečer, mi je že ponoči teklo, da je bilo joj. Naslednji dan pa poplava user posted image

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?