|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prepozno folna?
26.12.2009 13:31:04   
ž.eva
pozdravljene! Sicer je tole že moja druga nosečnost, pa me vseeno nekaj skrbi. Prvič sem precej pred zanositvijo jemala folno, drugič pa je bila nosečnost sicer načrtovana, samo mal prehiteva... :) skratka, folno sem začela jemat šele ta teden, ko sem zvedla za nosečnost. plod je pa že v 6,7. tednu po mnenju ginekologinje. kar me skrbi je to, da je to že mal pozno za zaprtje hrbteničke (cevi), za kar otrok rabi največ folne kisline. Najbrž mal pretiravam, me pa mal skrbi. mislite, da je prepozno?

hvala pa lep pozdravček!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prepozno folna?
26.12.2009 13:37:55   
vekybel
Nič ne skrbi, glavno da jo zdej jemlješ in še najbolje pa si raje kupi elevit tablete za nosečnice in doječe matere. Ima veliko več folne in ostalih vitaminov ki jih potrebuje otrok.


user posted image

< Sporočilo je popravil vekybel -- 26.12.2009 13:43:14 >

(odgovor članu ž.eva)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prepozno folna?
26.12.2009 13:58:58   
ž.eva
Hvala vekybel! lep dan!

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prepozno folna?
26.12.2009 16:54:49   
Anonimen
Tudi brez folne bo otrok zdrav
ne paničari

(odgovor članu ž.eva)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prepozno folna?
26.12.2009 18:35:06   
nusi
Js sm jo začela jest v 7 tednu. Včas je noben ni jedel, tko, da tako velikega vpliva očitno nima, sigurno je koristna ampak, če bi mislno bit slučajno kaj narobe (mislim  razne prirojene težave) nobena folna tega ne more preprečit. Nič ne skrbi vse bo ok :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prepozno folna?
26.12.2009 18:44:48   
Hanuši
Folno predpisujejo šele zadnjih 11 let. Prej nobena ni jemala folne, pa so bili vseeno otročki zdravi.
Pri prvi sem jo začela jemati v 6.tednu, ko mi jo je priporočala G. To je bilo 10 let nazaj in še ni bilo take fame okrog folne. Pri drugem, pa je sploh nisem jemala, sem zagovornica naravnih vitaminov in mineralov, sem jedla samo matični mleček in veliko zelenjave katera vsebuje folno in imamo zdravega malega razbojnička
Tako, da brez skrbi.

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prepozno folna?
26.12.2009 18:48:37   
štrumfek
jaz je sploh jemala nisem ker mi je bilo po njej grozno slabo... in imam zdravo deklico.

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prepozno folna?
27.12.2009 13:18:12   
soncnica 3
Tudi jaz sem v prvi nosečnosti pred 5-imi leti začela s folno v 7. tednu, pa je moj sine živ, zdrav in sploh ok fant.

Pridružujem se mnenju predhodnic - pred leti nihče ni slišal za folno...

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ž.eva)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prepozno folna?
27.12.2009 13:29:33   
mateyka
jemlji tudi omego3 - za boljši razvoj živčevja in možganov user posted image

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Je res potrebno že v nosečnosti utrditi br...
Ali se s pravo pripravo bradavic lahko izognemo bolečim, razpokanim in kdaj celo krvavečim bradavicam? Preverite mite in...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?