|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mleko ponoči
27.12.2009 12:16:48   
mircek
Moja hčerka je stara 17 mesecev in se zbudi okol polnoči in ne zaspi nazaj dokler ji ne dam benko ali mleko. Drugače poje veliko čez dan in ima velik apetit. Razmišljam da bi ji ukinila nočno hranjenje. Kaj mislite? Ali tudi vaši ortočki jedo ponoči?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mleko ponoči
27.12.2009 12:23:54   
Zala01
mircek, moje mnenje je, da je to le grda razvada. Jaz bi na tvojem mestu to ukinila, če ne zaradi drugega, pa zaradi zobkov. Ponoči naj pijejo le vodo.

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu mircek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mleko ponoči
27.12.2009 16:53:34   
mamamajča
Ponoči tako velik otrok ne rabi več nič. Prespati bi morala že celo noč.
Veliko veliko volje bo potrebne, ampak ti kar vztrajaj.

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mleko ponoči
27.12.2009 16:58:10   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: Zala01

mircek, moje mnenje je, da je to le grda razvada.


Se strinjam. Jaz sem že bila taka razvajenka. Ker sem se ponoči veliko zbujala, je bil edini način, da sem zaspala nazaj, mleko oz. kakav ali pa mleko z zdrobljenimi  piškoti. In to je trajalo do 4. leta, ko je mami prekipelo. user posted image   

Če veš, da se otrok čez dan dobro naje, potem ponoči res ni potrebe po mleku. Naš mulči je star 13 mesecev in se tudi včasih zbudi ponoči ampak dobi samo dudo. Ga ne mislim navajati na kakšen čaj ali vodo, še manj pa na mleko. OK, če je otrok bolan, potem rabi vodo ali čaj tudi ponoči, sicer pa po mojem mnenju ne rabi in je to le stvar navade oz. razvade. 

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mleko ponoči
27.12.2009 18:49:32   
mircek
Hvala za mnenja, od danes štartamo brez mleka ponoči

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
27.12.2009 22:26:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mircek)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mleko ponoči
28.12.2009 19:24:36   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: mircek

Hvala za mnenja, od danes štartamo brez mleka ponoči



A je uspelo?
No vso srečo user posted image , moja je 19m in še vedno pije 1x ponoči mleko in 1x proti jutru. Sem poskušala, ampak nimam volje, ker noče nazaj zaspat, meni pa se po resnici povedano ne da, čeprav vem da bi morda potem spala celo noč ali pa ne user posted image . Pa še tako lepo me prosi "meko pila mami" user posted image
Kakorkoli, zaenkrat se ne obremenjujem, do naslednjič ko mi bo dop...user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu mircek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mleko ponoči
28.12.2009 21:45:42   
mircek
Včeraj ponoči ni bilo nobenega problema, sicer se je zbudila nekaj čez polnoč, malo čaja popila in takoj zaspala. In spala do jutra. Bomo vidl kaj bo danes. Zdaj ji tut zvečer pred spanjem več ne dajem mleka in očitno jo to ne moti, ker lepo zaspi.user posted image

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mleko ponoči
29.12.2009 7:42:09   
mircek
No naša punčka je spet super spala in to brez mlekca, enkrat se je zbudila malo čajčka popila in pančala do jutra. Očitno ji ni mleko tako zelo ugajalo kot sem jaz mislila.

(odgovor članu mircek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mleko ponoči
29.12.2009 7:52:32   
Zala01
mircek, bravo. Verjemi, da delaš uslugo sebi in otroku.user posted image user posted image

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu mircek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?