|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prsne blazinice
23.6.2005 22:19:16   
spella
Katere prsne blazinice za iztekanje mleka pri dojenju mi svetujete?

Pralne ali za enkratno uporabo?

Katera firma in koliko se jih na dan porabi oz. za koliko časa zadostuje ena škatla cca.60 blazinic? Katere so dovolj kvalitetne in hkrati udobne?

A to se jih uporablja dokler dojiš :zmeden:(cca.eno leto).

Sem prvič noseča zato se opravičujem, če so mal smešna laična :ups:.

Lp Špela
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Prsne blazinice
23.6.2005 22:20:18   
spella
:ups: vprašanja;).

Špela

(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Prsne blazinice
23.6.2005 22:21:38   
babylove
jaz sem imela obojne (pralne in za 1x) in bi priporočala takšne za 1x uporabo, in da so nepremočljive. To pralne zagotovo niso in ponoči se ti zna zgoditi, da bo pol postelje mokre...

(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Prsne blazinice
23.6.2005 22:22:17   
spella
aja pa ne udobne ampak ugodne (pa udobne tud seveda):)-:)-:)-.

Mal že koncentracija popušča:)-.

(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Prsne blazinice
23.6.2005 22:25:15   
Ninica


Jaz uporabljam Mullerjeve za enkratno uporabo, so zelo fajn in vpojne. Mislim, da stanejo nekje 300 Sit.

Uporabljaš jih dokler se ti mleko izteka (navadno na začetku in med samim dojenjem iz druge dojke).


LP

(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Prsne blazinice
23.6.2005 23:18:20   
rainbow
Jaz imam od Chicco, zamenjam vsak dan, posebej zdaj, ko je vroče, so zelo mehke, vpojne, 60 jih stane 1800 sit nekje, torej jih imam za 1 mesec, se pa da tudi potegnit na dalje.

(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Prsne blazinice
24.6.2005 1:03:25   
m_m

Bolš so one za enkratno uporabo. Pa praktične.

Škatla pa traja odvisno od tega kuk bo mleka. js sem jih prvi mesec porabla po 6,7 parov na dan. Zdej pa še 2,3.

Najbolš so pa NUKove, sam drage. Pa chicco so fajne.

Dobiš pa v paketu za novorojenčka v bolnici en bon za DMove gratis.

Maja

(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Prsne blazinice
24.6.2005 13:20:28   
ribica.
Jaz sem imela pralne od štorklje, prav fajn zadeva. Pa ne rabiš non stop kupovat, že itak je preveč stroškov.

(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Prsne blazinice
24.6.2005 17:19:26   
Maxica
Jaz sem imela tiste od Fixies, za enkratno uporabo. Meni so bile super, saj so res čisto mehke in nežne.

(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Prsne blazinice
24.6.2005 20:24:32   
skuštrana
Chicco, za enkratno uporabo so men najboljše...

(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Prsne blazinice
24.6.2005 22:44:29   
polona2
Tosamine so zakon, Chiccotove tudi, samo malo je moteče, ker se mi zdi, da zaradi tiste plastične folije koža ne more dihat, Babylove so obupne, prav tako Fixies, Babylove blazinice sem imela po tri naenkrat, pa sem jih menjala non-stop:zmeden:.

(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Prsne blazinice
24.6.2005 23:06:51   
andrejaz
Jaz sem imela pralne blazinice in tudi za enkratno uorabo.
Pralne blazinice sem imela od Aventa - se te blazinice precej vidijo pod majico - so bile bolj za doma oz. je bila potem že zima in se ni toliko vidlo teh blazinic.
Za enkratno uporabo pa sem poskusila Fixies in so mi ble OK.

Koliko blazinic na dan porabiš pa je zelo odvisno od tega, koliko ti bo mleko iztekalo. Svetujem ti, da ne nabaviš veliko teh blazinic, saj mogoče ne boš mogla dojiti in blazinic sploh ne boš potrebovala, ali pa ne boš imela problemov z iztekanjem mleka in boš tako rabila zelo malo blazinic.

Jaz nisem imela problemov z iztekanjem mleka (mogoče se mi je zgodilo ene 5x) in sem blazinice nosila bolj zaradi preventive. V začetku pa sem blazinice tudi uporabljala, ker sem po vsakem dojenju bradavice namazala z Multi mam kremo, ki pa pusti malo rjavo barvo. Tako sem bolj preventivno nosila blazinice kake pol leta, od takrat pa jih ne nosim več. Mojega :duda: pa še zmeraj dojim - bo pa kmalu star 10 mesecev

(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Prsne blazinice
25.6.2005 12:50:43   
malika
jaz sem jih naročila pri Neckermannu; 60 kom za 1790 sit in baje so pralne (Nukove so). Pri prvem sem uporabljala navadne, pa so bile tudi čisto OK, rabiš jih pa kar precej, ker ko je mokra jo moraš menjati. Pa glej tudi, da je na eni strani plastificirana, oz. da ne premoči

(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Prsne blazinice
25.6.2005 12:54:20   
Anonimen
jaz sem uporabljala tiste za enkratno uporabo in sicer DM-ove, res pa da jih moraš večkrat na dan menjati.

(odgovor članu spella)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   Prsne blazinice
25.6.2005 16:55:33   
SISI25
Men so bile najboljše chicco

(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Prsne blazinice
25.6.2005 17:24:10   
dory
definitivno najboljse chicco..jest sem mela pralne aventove...majhne in debele da se je na dalec vidlo da mam neki v modercu:zmeden:..chiccotove so vecje,nezne,vpojne in nevidne :):bravo:

(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?