|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ovseni kosmiči
12.1.2010 13:49:27   
nena77
V Hoferju sem kupila mehke ovsene kosmiče, pa zdej nisem prepričana ali moram to kuhati ali lahko samo namočim v mleku?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ovseni kosmiči
12.1.2010 14:08:07   
Katy78
Ni mi sicer čisto jasno, kaj misliš s tem, da so "mehki", domnevam, da gre za navadne ovsene kosmiče. Ovsene kosmiče ali skuhaš (jaz jih na mleku zakuham) ali pa jih namočiš, najbolje čez noč in jih potem zjutraj zmešaš ali s sadjem ali z jogurtom, lahko tudi z mlekom, sokom.

(odgovor članu nena77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ovseni kosmiči
12.1.2010 14:19:33   
nena77
So polkilsko pakirani, eni so navadni ovseni kosmiči, teli so pa Mehki ovseni kosmiči (točno tako je napisano) in ko sem jih namočila, so se mi zdeli tako primerni za jest in jih nisem kuhala, nisem pa sigurna. Evo tile, sam v prevodu na pakungu piše mehki ovseni kosmiči.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ovseni kosmiči
12.1.2010 17:06:28   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: nena77

So polkilsko pakirani, eni so navadni ovseni kosmiči, teli so pa Mehki ovseni kosmiči (točno tako je napisano) in ko sem jih namočila, so se mi zdeli tako primerni za jest in jih nisem kuhala, nisem pa sigurna. Evo tile, sam v prevodu na pakungu piše mehki ovseni kosmiči.


Hm, mogoče je pa fora v tem, da so bolj drobni, ker v DM-ju jih imajo od Alnature in imajo dve vrsti - bolj grobe in bolj fino mlete. Kot rečeno, ali kuahne ali pa samo namočene, je vseeno, sicer pa saj na škatli verjetno tudi kaj piše.

(odgovor članu nena77)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ovseni kosmiči
12.1.2010 17:07:54   
miapia
Ti kosmiči so ekstra mehki. Jih imam tudi sama. Hčera rada je naribano jabolko s temi kosmiči. Se zelo hitro napijejo in zmehčajo. Lahko jih pa dodaš tudi zelenjavnemu obroku namesto drugih OH.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu nena77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ovseni kosmiči
12.1.2010 17:22:41   
Felicita
teh kosmičev ni nujno kuhat - jaz ponavad samo pogrejem mleko, ugasnem ogenj in notri vsujem kosmiče, da se napijejo... pa čez naribam jabolko in dodam žlico medu... drugač jih pa tut za kako uro namočim v jogurt, pa so ravno tko čist mehki.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ovseni kosmiči
12.1.2010 23:10:51   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: nena77

So polkilsko pakirani, eni so navadni ovseni kosmiči, teli so pa Mehki ovseni kosmiči (točno tako je napisano) in ko sem jih namočila, so se mi zdeli tako primerni za jest in jih nisem kuhala, nisem pa sigurna. Evo tile, sam v prevodu na pakungu piše mehki ovseni kosmiči.


Jaz imam tudi te kosmiče. So res zelo mehki in se hitro napijejo in zmehčajo. Ponavadi jih dam v vročo vodo za 5 minut in vmešam npr. v banano.

(odgovor članu nena77)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ovseni kosmiči
13.1.2010 14:30:28   
nena77
Hvala za info user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?