|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj se "spodobi" za nevesto?
15.2.2010 12:03:53   
Kerensa*
A mora na zabavi po poroki pridno sedeti pri svoji mizi, se smehljati in zahvaljevati gostom za udeležbo ter sprejemati darila ter nekajkrat kulturno zaplesati s svojim možem in nekaterimi gosti...
 
... al' gre lahko žurat do daske z ostalimi (če je že zabava organizirana kot žur z ansamblom)?
 
user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj se "spodobi" za nevesto?
15.2.2010 12:11:27   
eva1
Midva sva ga kr fajn zažurala..jst zase lahko rečem da sem ga parkrat vmes kr dobr čutla(vino, da se razumeuser posted image )..mi je blo prov fajn..zakva pa bi celo fešto naredila, da bi sedela za mizouser posted image , valda ga bova tut midva srala...pa mi prav dol visi, če se je kdo zgražaluser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj se "spodobi" za nevesto?
15.2.2010 12:17:03   
suzy85
po stari navadi bi naj ženin in nevesta sedela do polnoči, ko bi naj odplesala svoj 1. ples. na tak način ju je veliko težje ukrasti. user posted image je pa stvar vsakega posameznika, koliko da na te stare običaje.
midva sva se odločila, da ne bova sedela, ker bi se rada naplesala na svoj poročni dan.


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj se "spodobi" za nevesto?
15.2.2010 12:18:41   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85
po stari navadi bi naj ženin in nevesta sedela do polnoči, ko bi naj odplesala svoj 1. ples.

Aha... in to se spodobi skombinirati s tem, da točno ob polnoči nastopi ansambel v živo s 1. komadom (predtem je pa muzika "kar tako")?

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj se "spodobi" za nevesto?
15.2.2010 12:22:44   
charlyka
Midva sva imela že ob 8ih otvoritveni ples in tudi potem sva bila ful na plesišču - se je izplačala plesna šola že pol leta prej user posted image
Moj dragi drugače ne pleše ravno kaj, zato sva to noč preplesala samo en z drugim, jaz z ostalimi nisem hodla plesat.
Je pa tako - če je poročni par na plesišču, pridejo še ostali, drugače pa je lahko tudi tuga, tako da brez skrbi ga lahko zažuraš!!!
No, malce je odvisno tudi od tipa gostov - midva sva imela oboje - sorodnike in dosti prijateljev, sošolcev in smo si dali duška kot v dobrih starih študenstkih časih user posted image user posted image

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj se "spodobi" za nevesto?
15.2.2010 12:24:07   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: eva1

Midva sva ga kr fajn zažurala..jst zase lahko rečem da sem ga parkrat vmes kr dobr čutla(vino, da se razumeuser posted image )..mi je blo prov fajn..zakva pa bi celo fešto naredila, da bi sedela za mizouser posted image , valda ga bova tut midva srala...pa mi prav dol visi, če se je kdo zgražaluser posted image

Itak. Naflikaš se ga.  user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj se "spodobi" za nevesto?
15.2.2010 12:24:16   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: charlyka
No, malce je odvisno tudi od tipa gostov - midva sva imela oboje - sorodnike in dosti prijateljev, sošolcev in smo si dali duška kot v dobrih starih študenstkih časih user posted image user posted image

Govora je o balkanski poroki. user posted image  Znači - samo, da se pije, pjeva in pleše. user posted image

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj se "spodobi" za nevesto?
15.2.2010 12:27:39   
charlyka

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85
po stari navadi bi naj ženin in nevesta sedela do polnoči, ko bi naj odplesala svoj 1. ples.

Aha... in to se spodobi skombinirati s tem, da točno ob polnoči nastopi ansambel v živo s 1. komadom (predtem je pa muzika "kar tako")?


Joj, lepo te prosim user posted image user posted image user posted image
Kaj boste do polnoči čakali, da se žur začne??!! Takrat gredo nekateri starejši že domov, tudi tisti, ki pridejo z majhnimi otroci. Ansambel mora špilat že dobrodošlico gostom, ki pridejo v vajino gostišče ... Naju so že kar na terasi pričakali z umirjeno glasbo, ko smo pili aperitiv!
Ja, saj je ta ples opolnoči - najprej razrežeš torto, sledi zdravica s šampanjcem, potem odplešeš dunajskega, natakarji pa ta čas torto razdelijo. Poli pa še podvezico in šopek odvržeta in žur do konca user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj se "spodobi" za nevesto?
15.2.2010 12:29:46   
charlyka

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: charlyka
No, malce je odvisno tudi od tipa gostov - midva sva imela oboje - sorodnike in dosti prijateljev, sošolcev in smo si dali duška kot v dobrih starih študenstkih časih user posted image user posted image

Govora je o balkanski poroki. user posted image  Znači - samo, da se pije, pjeva in pleše. user posted image


kaj poli sploh sprašuješ o tem kaj se spodobi? user posted image user posted image user posted image
Saj si že napisala bistvo - žur mora bit, pa ljudje sproščeni!!!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj se "spodobi" za nevesto?
15.2.2010 12:31:29   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: charlyka
Takrat gredo nekateri starejši že domov

V tem primeru nihče ne gre domov do jutra, ne glede na starost. user posted image
,
tudi tisti, ki pridejo z majhnimi otroci

Varuška in animatorka na poroki in prostor za spanje otrok, tako, da vsi ostanejo tam. user posted image
Ansambel mora špilat že dobrodošlico gostom, ki pridejo v vajino gostišče

Aha... a lahko je pa tisto ob polnoči "special surprise"?
Ja, saj je ta ples opolnoči - najprej razrežeš torto, sledi zdravica s šampanjcem, potem odplešeš dunajskega, natakarji pa ta čas torto razdelijo. Poli pa še podvezico in šopek odvržeta in žur do konca user posted image user posted image user posted image

A to se začne šele ob polnoči? Kaj pa do takrat počneš? user posted image  Sediš in se smehljaš, folk pa tačas žre tvoje tisoče €? user posted image

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj se "spodobi" za nevesto?
15.2.2010 12:43:42   
charlyka
user posted image user posted image user posted image

Tudi tako bi se lahko reklo user posted image

Kaj delaš do takrat? - Odvisno kdaj boste z ohcetjo začeli. Mi smo iz cerkve prišli ob cca. sedmih, preden se vsi sparkirajo, pridejo do aperitiva, malo pokramljaš, kakšna kratka zdravica, potem so nas pospremili v naše prostore. Tu so vsi prišli do naju, nama čestitali, izročili darila in nato poiskali svoje sedeže. Ker so ponavadi že vsi lačni (mi smo z manjšo zasedbo začeli že ob 2 popoldan na civilnem obredu), je sledila predjed, nato najin pozdrav in dobrodošlica gostom, tudi predstavitev gostov, nato otvoritveni ples.
Pa je že bila mislim, da ura bila osem, pol devetih ... In potem seveda večerja. Poli se je že kar plesalo in imeli smo seveda program - igre na takšen in drugačen način, govori prič, predvajanje slik in podobno.
Ura tako hitro mine, da je meni bilo kar hudo, ko sem morala že šopek vrečt. user posted image user posted image

V glavnem, moja izkušnja je taka, da sta muzika in program bistvo dobre ohceti (ne glede na to, kakšne običaje imaš prej - civilna, cerkvena, oboje ali kaj drugega) - ženin in nevesta morata bit sproščena, vesela in bodo takšni tudi svatje! Če komu kaj ne paše, se pa ne sekiraj.

V glavnem - čestitke ob prihajajočem lepem dogodku in SREČNO!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj se "spodobi" za nevesto?
15.2.2010 12:45:46   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: charlyka
sta muzika in program bistvo dobre ohceti

Ouje... se globoko strinjam. user posted image  Žur mora bit.
V glavnem - čestitke ob prihajajočem lepem dogodku in SREČNO!!!

Hmmm... a da se jaz možim? user posted image

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
15.2.2010 14:38:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu charlyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj se "spodobi" za nevesto?
15.2.2010 14:42:56   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333
PS. kam je pa lisicka zginla? ze dolg ni iz lukne pokukala...

Spi zimsko spanje. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj se "spodobi" za nevesto?
15.2.2010 15:35:46   
lelexxx
charlyka ,

To glede slik prvič slišim a se mi zdi ful zanimivo. Kako pa to izgleda? A tvoje od malega do kadar sta se spoznala, pa njegove,....
Kaj pa če se poročiš po 10. letih skupne hoje (in zadnje leto skupnega bivanja)?

S čim bi lahko popestrila program - kak nasvet?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj se "spodobi" za nevesto?
15.2.2010 16:02:53   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85
po stari navadi bi naj ženin in nevesta sedela do polnoči, ko bi naj odplesala svoj 1. ples.

Aha... in to se spodobi skombinirati s tem, da točno ob polnoči nastopi ansambel v živo s 1. komadom (predtem je pa muzika "kar tako")?

tudi če ženin in nevesta sedita do polnoči, ansambel igra in ostali svatje bi naj plesali. program teče normalno, le da ženin in nevesta ne sodelujeta, ampak le opazujeta do polnoči.
zdaj pa je že bolj v navadi, da ženin in nevesta ob večerji zaplešeta otvoritveni ples, okrog polnoči še dunajski valček, vmes pa tudi plešeta.
nekateri imajo tudi navado, da do polnoči skupaj plešeta le ženin in nevesta in ne plešeta z drugimi.


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj se "spodobi" za nevesto?
15.2.2010 23:17:52   
klaja
Midva se v kratkem poročiva in sva se odločila, da hočema imet nekaj od poroke, tako da midva narediva otvoritveni ples, šele nato ostali svatje in ne bova rabla celo noč sedet za mizo temveč bova uživala kolikor se bo dalo.

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj se "spodobi" za nevesto?
17.2.2010 8:48:57   
koala
Mi2 sva se sicer poročila v ozkem družinskem krogu in sva imela glasbo iz CD-jev, sem pa preplesala vso noč. Takoj po večerji sav imela otvoritveni ples in sem potem skozi plesala. Sva pa bila na eni poroki ko sta se "morala" ženini in nevesta striktno držati starih običajev ker sta mami tako želeliuser posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj se "spodobi" za nevesto?
23.2.2010 11:59:54   
anci banci
jaz zase vem, da na svoji poroki ne bom sedela in pila sok ter se samo smehljala,
hočem plesat in ga žurat, moj dragi pa tud
pa tud kakega bova več zvrnila

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj se "spodobi" za nevesto?
23.2.2010 21:20:47   
valči
Midva sva otvoritveni ples zaplesala že kmalu,ko smo prišli v gostišče.In lepo plesala,sama,z drugimi,ni bilo važno.
Ob polnoči pa je prišla torta in šampanjec.
Prav lepo je bilouser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj se "spodobi" za nevesto?
24.2.2010 9:07:04   
misar
jaz si svojo poroko predstavljam tako, da se ga jaz in ženin napleševa, nažurava, mogoče tud napijeva in sploh....spodobnost? ja bom spodobna, ko me bodo v grob dajal, takrat pa bom pri miru in upam, da s smehljajem na ustnicah ja user posted image user posted image  na lastni ohceti pa niti pod razno

_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj se "spodobi" za nevesto?
24.2.2010 9:12:26   
anci banci

IZVIRNO SPOROČILO: misar

jaz si svojo poroko predstavljam tako, da se ga jaz in ženin napleševa, nažurava, mogoče tud napijeva in sploh....spodobnost? ja bom spodobna, ko me bodo v grob dajal, takrat pa bom pri miru in upam, da s smehljajem na ustnicah ja user posted image user posted image  na lastni ohceti pa niti pod razno


ob temu sem se prov od srca nasmejala... sem tudi jaz podobnih misli:)

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?