|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vrtec Vrhnika - odločba
6.5.2009 13:51:43   
Pinkyca
Ali ima katera že odločbo? Nekaj sem danes slišala, da bodo v Barjančku decembra odprli še 9 oddelkov in da precej otrok, ki bodo sedaj za september zavrnjeni, dobilo odločbe za december...user posted image  hecno... Po telefonu pa ne dajejo informacij

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 17.5.2009 12:13:22 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vrtec Vrhnika
6.5.2009 14:45:57   
LIDIJA10
06.05.2009
Vrhniški vrtec zavrnil dve tretjini vlog.
Včeraj je s svojim delom zaključila komisija za sprejem otrok v Vrtec Vrhnika. Marta Samotorčan, ravnateljica vrtca: »Komisija je včeraj končala z delom. Pregledala je 326 vlog za sprejem v vrtec. Od tega je sprejela sto otrok, 226 otrok pa jih je zavrnila, ker preprosto ni prostora.« Vsi starši, tako zavrnjenih kot sprejetih otrok, bodo v naslednjih dneh po pošti prejeli odločbe. Zato v vodstvu vrtca naprošajo starše, naj počakajo na odločbe in ne kličejo v vrtec in s tem zaposlenim povzročajo dodatno delo. Zavrnjeni malčki bodo novo priložnost dobili že v prihodnjih mesecih, saj bo občina predvidoma v začetku prihodnjega leta odprla nov vrtec, Barjanček II, ki bo lahko sprejel približno 170 malčkov. user posted image

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vrtec Vrhnika
6.5.2009 19:10:56   
...taša...
baje da so gradnjo zaenkrat ustavili, ker naj bi šlo za gradnjo 2.500.000 EUR. Tudi delajo še nič...mislim, da bi morali vsaj začeti, če mislijo, da bodo otroci že decembra notri.

lp

(odgovor članu LIDIJA10)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vrtec Vrhnika
6.5.2009 20:12:35   
Pinkyca
user posted image  bravo občina, župan se slika ob novogradnjah in kandidira s fotomontažami novih naselij,
potem ko namami mlade družine na vrhniko, potem pa vzpodbuja varstvo na črno,
ker ni sposoben organizirati mladi družini spodobno življenje v občini - nobene subvencije ob rojstvu otroka???, vrtec-jih ni???, pediater-jih ni???, parki-2x???, bazen-ni???, kino-beden???, ...user posted image

(odgovor članu ...taša...)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vrtec Vrhnika
9.5.2009 12:38:11   
lonja
evo, dans so odločbe prišle, smo sprejeti v Barjančka v skupino 4-5 let. Še katera taka user posted image ?

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vrtec Vrhnika
9.5.2009 15:54:39   
Pinkyca
zavrnjeni

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vrtec Vrhnika
10.5.2009 22:21:38   
alesha
Mi tudi zavrnjeni.
Sem ful slabe volje!!

_____________________________

Najina lubica LUNA - 28.05.2007
...in še ena lubica PIKA STELA - 2.5.2010

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vrtec Vrhnika
11.5.2009 10:09:05   
Errai
Mi smo tudi zavrnjeni. Sicer smo na 14. mestu na čakalni listi, ampak ker so skupaj iz letnika 2007 vzeli samo 16 otrok, dvomim, da bomo še letos dobili mesto.

(odgovor članu alesha)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vrtec Vrhnika
11.5.2009 11:16:44   
perp
MI smo dobili vrtec Želvico. Imamo 56.točk.

Baje so danes začeli delat pri Barjančku, tko da najbrž bodo novi porstori v Barjančku II. po novem letu.

Vso srečo pri iskanju privat varstva. Če rabi kdo telefonsko od gospe v Sinji Gorici, kjer se mi zdej merkamo, mi naj piše zasebno sporočilo. Sem zadovolna, pa računa 10€ na dan.

LP

(odgovor članu Errai)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vrtec Vrhnika
13.5.2009 12:44:26   
Errai
Ma, tole z Barjančkom 2 so že lani obljubljali. Prav tako naj bi bilo do novega leta (2009), pa nič. Se mi zdi, da samo želijo pomiriti ljudi ob novici, da so spet zavrnili več kot 200 otrok, naredi se pa nič.

(odgovor članu perp)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vrtec Vrhnika
15.5.2009 22:31:37   
bmarkovi
pozdravljena,
nujno bi potrebovala tel. številko od gospe v Sinji Gorici, saj smo tudi mi pristali med kupom zavrnjenih vlog za vrtec....ali pa če slučajno veš še za kakšno drugo varstvo na Vrhniki in okolici...
NAJLEPŠA HVALA IN LEP POZDRAV,
Barbara

(odgovor članu perp)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vrtec Vrhnika
30.5.2009 22:16:32   
tanja_r
Pozdravljene mamice,

s 1.7. iščem sončka, ki bi z mano preživljal dopoldneve, saj gresta dvojčici, ki jih imam sedaj v varstvu na počitnice potem pa v vrtec.

Prihajam iz Vrhnike, vendar imam lasten prevoz, tako da pride v poštev tudi okolica :)

Za vse, ki jih zanima kaj več pa sem na voljo na tanja18@gmail.com

lp, Tanja


_____________________________

*tanja*

(odgovor članu bmarkovi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vrtec Vrhnika
7.10.2009 15:55:37   
Mesečnica
Punce, na Vrhniki se nekaj dogaja.

Včeraj so klicali moža za mlajšega otroka, danes pa mene za starejšega, češ da oblikujejo skupine in če je naša vloga še aktualna. No, mi imamo na Vrhniki le začasno bivališče in smo vrtec na srečo že dobili v sosednji občini, v kateri imamo stalno bivališče, torej sva jim povedala, da na nas ni treba računati. Kaj več ne vem, ker nisem spraševala, kaj točno se dogaja, se pa vsekakor nekaj premika user posted image . Torej, Vrhničanke, ki ste dobile odklonilne odločbe, držim pesti, da boste kmalu dobile vrtec user posted image .

(odgovor članu tanja_r)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vrtec Vrhnika
11.10.2009 13:18:21   
lejai
to pa je dobra novica! user posted image


(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vrtec Vrhnika
22.11.2009 11:37:46   
borovnička
Punce, novi vrtec bo zagotovo odprt in tiste, ki še nimate varstva v vrtcu, bo zdaj prostor za vaše malčke. Držim pesti, da ga vse dobite. Vrtec naj bi se odprl že sredi decembra, tako da... user posted image

Pozdravček user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu peki)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vrtec Vrhnika
23.11.2009 21:43:59   
Pinkyca
Meni so rekli, da bodo odločbe prišle sredi decembra oz. takoj, ko dobijo uporabno dovoljenje z vrhniške UE. Predvidoma bi štartali z januarjem. Bomo videli.user posted image

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vrtec Vrhnika
27.11.2009 22:40:34   
borovnička
Ja, res je. Lahko iz prve roke povem, da bodo otroci prvič stopili v novi vrtec 4. januarjauser posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vrtec Vrhnika
4.12.2009 18:19:34   
lonja
odločbe so včeraj prišle, ko bodo dobili še uporabno dovoljenje pa bo jasno, kdaj točno bomo prvič v vrtcu user posted image .

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vrtec Vrhnika
7.1.2010 21:10:47   
Pinkyca
Kako ste zadovoljne z novim vrtcem? Kako z vzgojiteljicami in uvajanjem?user posted image

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vrtec Vrhnika
15.1.2010 22:42:08   
borovnička
Pinkyca, pri kateri tovarišici pa imaš otroka? Ti ni všeč novi vrtec? Men se zdi pa fajn :)

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?