|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   seks-zaskrbljena
27.6.2005 21:25:39   
devička
DRage moje, midva z dragim sva danes prakticirala malce bolj "trd" sks, je suša pač naredila svoje (pavza 3,5 mesece!!!). Zdaj me pa mal skrbi, če je lahko kaj narobe za pikico. Smo pa v 17. tednu.
Prosim, potolažite me! Danes sem se sekirala zaradi pikantne kitajske hrane, zdaj zaradi seksa, jojjjj!!!
LP, S.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   seks-zaskrbljena
27.6.2005 21:30:08   
ZARA
Odvisno kaj prakticiraš pod 'trd' sex...upam da te ni kam metal :)-:)-:)-
Ma drugače pa ni panike...

(odgovor članu devička)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   seks-zaskrbljena
27.6.2005 21:30:16   
Jančika_
Nič ne bo hudega:). Po moje se malo preveč sekiraš (to je mišljeno povsem dobronamerno:)).

(odgovor članu devička)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   seks-zaskrbljena
27.6.2005 21:31:00   
cmokec
Ne sekiraj se. Danes imaš prav lep dan. Najprej kitajska, pol pa še malo mojčkanja in lubčkanja.

Če se boš zaradi vsake stvari sekirala, ne boš opazila, česa vsega se lahko veseliš. Raje se sprosti, poglej okoli sebe in bodi srečna nosečka.

(odgovor članu devička)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   seks-zaskrbljena
27.6.2005 22:34:39   
Aleksandrin
Veš včasih se tudi to zgodi, nič ne skrbi, samo pridno treniraj naprej, se bo popravilo samo od sebe. Če misliva na isto "trd" sex- si ostala na suhem, ne:)-:)-:)-?

Pomagaj si z malo fantazije :)-...
LP :sloncek:

(odgovor članu devička)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   seks-zaskrbljena
28.6.2005 8:29:01   
devička
Ne, ne, sploh ni bilo "na suhem". Hočem rečt, da ni bilo nežno, je bilo kar konkretno. In me zanima, če to bebiki kaj škodi, ta nenežnost:zmeden:

(odgovor članu devička)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   seks-zaskrbljena
28.6.2005 8:58:45   
tea01
Ojla devička, ti samo uživaj in naprej eksperimentiraj. Sex je priporočljiv tudi zadnje dni do poroda. Tako pravijo.

Tea01

(odgovor članu devička)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   seks-zaskrbljena
28.6.2005 9:51:30   
Anonimen
Ma če tebi paše in če te potem ne boli ali ne krvaviš je vse OK!

Meni vedno poči kaka žilica,tko da morava bit zelo previdna pri aktivnostih.

(odgovor članu devička)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   seks-zaskrbljena
28.6.2005 15:34:34   
drejci
:)-:)-:)- sem se zdajle prav nasmejala,...tudi midva sva zadnji teden bila bolj aktivan, precej bolj aktivna kot pretekle 3 mesece,..kaj pa vem, poletje je pa nama očitno bolj sede,...no meni:) mojmu že itak skos...:)- Pa moram rečt, da se tudi nisva kaj nazaj držala,..čisto ok, ni me nič bolelo, pa tudi krvavela nisem, tako, da mislim, da ni panike...če ti zapaše ti sam :sloncek::sloncek::sloncek: hopa cupa:):)-
Lep preostanek dneva vam želim
:rozica:

(odgovor članu devička)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?