|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vprašanje o GH
9.2.2010 19:08:34   
rožica24
hčerki sem pred dobrimi 2 tedni začela dajat GH, najprej  zelenjavo ( korenček, cvetača, krompir,...), zdaj pa bi rada ji dajala ta obrok kot kosilo( nima težav ) in začela uvajat sadje (kuhano). Zanima  me, če moram z zelenjavnim obrokom prenehat, da vidim če bodo težave s sadjem ali ji vseeno dajem zelenjavo za kosilo in sadje kot malico?

hvalauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vprašanje o GH
9.2.2010 19:43:23   
inč
hojla...user posted image

jaz sem svoji tudi najprej ponudila zelenjavico (pri 4. mesecu, ker nemara ravno mleka, pa smo začeli z GH)...mmm ma rada vso, razen korenčka malo manj. Pojedla jo je za večerjo, potem sva pa začeli še s sadjem. Vendar z zelenjavico nisva prenehali.
Zjutraj je pojedla sadno kašico za večerjo pa še zelenjavno. Vendar se ji je kar spremenila prebavica in zelo težko je kakala, zato ji sedaj dam samo eno ali drugo... in je boljše. Pogruntala pa sem da ji brokuli zelo zmehča kakec, medtem ko je pri kolerabici ravno obratno.
Poskusi...

...ma kok so luštni ko tko lepo papcajo...user posted image

papa in veliko užitkov v hranjenju...user posted image

(odgovor članu rožica24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vprašanje o GH
9.2.2010 19:58:39   
misamuk
Imaš 2 teoriji:
1. Ohrani kosilo in sadje uvajaj v času dop malice.
2. Tudi sadje uvajaj v času kosila kar pomeni, da kosilo še ne bo kot pravi obrok

Glede na to, da želiš, da že ima kosilo, uporabi 1.teorijo.
Tako sem tudi jaz naredila. Takoj ko je pojedla dovolj za 1 obrok (torej kosilo), sva začeli z dop malico.

(odgovor članu inč)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vprašanje o GH
9.2.2010 21:58:16   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: misamuk

Imaš 2 teoriji:
1. Ohrani kosilo in sadje uvajaj v času dop malice.
2. Tudi sadje uvajaj v času kosila kar pomeni, da kosilo še ne bo kot pravi obrok

Glede na to, da želiš, da že ima kosilo, uporabi 1.teorijo.
Tako sem tudi jaz naredila. Takoj ko je pojedla dovolj za 1 obrok (torej kosilo), sva začeli z dop malico.

Enako.

(odgovor članu misamuk)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vprašanje o GH
10.2.2010 12:00:58   
miska2004
Tudi jaz sem začela z zelenjavo v času kosila, potem pa še s sadjem v dopoldanskem času - ko sva že imela osvojene nekaj zelenjave, da sva že imela kosilo, torej z zelenjavo nisem prekinila v času uvajanja sadja.

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?