|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POP TV- namen
17.1.2010 20:46:36   
Meggi
Že tako je dolgo znano, da širijo velik del SLABIH informacij.


A kvaliteta prispevkov se mi pa res zdi očitna. Nisem profi pa me moti.

Kako poročajo s Haitija? Zelo na kratko pove draga Darja, posnetki isti že videni x krat. Ni zgodb zadaj. Res je hudo to gledat. A slika mora v svet da se jim pomaga- res so reveži. A ne za pop so važni drugi blesavi trači. Minimalno prispevkov.

O športni redakciji pop tv, pa tak škoda besed. Samo formulo in onega "brzega" premorejo ostalo NIČ.

Nacionalka je v tem res profesionalna- imajo poročevalko, prikažejo dejanske zgodbe, priblibližajo dejansko stanje.

Čakam če se bo rtv spomnila kak koncert al pa neki organizirat da poskusimo vsaj kak evro prispevat za mala lačna usta brez strehe,... Zjokala sem se ob gledanju res.


Vem, morda bo tole koga zganilo a nisem edina ki me je tole streslo.



_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POP TV- namen
17.1.2010 21:15:39   
Anonimen
Se podpišem. pop tv user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
17.1.2010 21:15:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POP TV- namen
17.1.2010 21:22:52   
liliana
Nacionalka je v tem res profesionalna- imajo poročevalko, prikažejo dejanske zgodbe, priblibližajo dejansko stanje.


V ta namen jim tudi mesečno plačujemo RTV prispevek....da so profesionalni pri informativnih oddajah......

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POP TV- namen
17.1.2010 21:25:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Nacionalka je v tem res profesionalna- imajo poročevalko, prikažejo dejanske zgodbe, priblibližajo dejansko stanje.


V ta namen jim tudi mesečno plačujemo RTV prispevek....da so profesionalni pri informativnih oddajah......



Še dobro,da ga ne plačujem,ker itak ne gledam slovenije.

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: POP TV- namen
17.1.2010 21:28:18   
liliana
To nima veze, če gledaš ali ne......user posted image

Prej ali slej te bodo našli.......razen, če si med tistimi, ki sploh nimate omogočeno, da bi gledali RTV Slovenijo....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: POP TV- namen
17.1.2010 21:30:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

To nima veze, če gledaš ali ne......user posted image

Prej ali slej te bodo našli.......razen, če si med tistimi, ki sploh nimate omogočeno, da bi gledali RTV Slovenijo....



Ne,ker mamo olajšavo.Pa itak ne gledamo tega.Meni je zadosti,če mam POP ali Kanal A.

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: POP TV- namen
17.1.2010 22:32:23   
Meggi
Itak ima vsak daljinca da prešalta HB. A so res taki negativci, da preprosto ne zdržiš zraven!



_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: POP TV- namen
17.1.2010 22:38:28   
Moyca_

IZVIRNO SPOROČILO: Florina

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Nacionalka je v tem res profesionalna- imajo poročevalko, prikažejo dejanske zgodbe, priblibližajo dejansko stanje.


V ta namen jim tudi mesečno plačujemo RTV prispevek....da so profesionalni pri informativnih oddajah......



Še dobro,da ga ne plačujem,ker itak ne gledam slovenije.



kakšna olajšava pa obstajauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: POP TV- namen
17.1.2010 22:48:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Moyca RR


IZVIRNO SPOROČILO: Florina

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Nacionalka je v tem res profesionalna- imajo poročevalko, prikažejo dejanske zgodbe, priblibližajo dejansko stanje.


V ta namen jim tudi mesečno plačujemo RTV prispevek....da so profesionalni pri informativnih oddajah......



Še dobro,da ga ne plačujem,ker itak ne gledam slovenije.



kakšna olajšava pa obstajauser posted image


Gluhi in gluhonemi, invalidi

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: POP TV- namen
17.1.2010 23:41:21   
Oceania

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: Moyca RR


IZVIRNO SPOROČILO: Florina

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Nacionalka je v tem res profesionalna- imajo poročevalko, prikažejo dejanske zgodbe, priblibližajo dejansko stanje.


V ta namen jim tudi mesečno plačujemo RTV prispevek....da so profesionalni pri informativnih oddajah......



Še dobro,da ga ne plačujem,ker itak ne gledam slovenije.



kakšna olajšava pa obstajauser posted image


Gluhi in gluhonemi, invalidi



To je pa dobro vedeti:

18. člen

Plačila naročnine so oproščene naslednje skupine naročnikov:

– invalidi s 100% telesno okvaro,

– invalidi z manj kot 100% telesno okvaro, če jim je priznana tudi pravica do dodatka za postrežbo in pomoč,

– osebe, ki so trajno izgubile sluh,

– ustanove za varstvo otrok, šole, bolnišnice, domovi za ostarele, invalidske organizacije in invalidske delavnice za sprejemnike, ki so namenjeni vzgojnemu procesu oziroma razvedrilu varovancem, učencem, oziroma bolnikom,

– diplomatska in konzularna predstavništva na podlagi recipročnosti.

Naročniki, navedeni v prvih treh alineah prejšnjega odstavka, lahko uveljavljajo oprostitev naročnine le na podlagi odločbe Zavoda za pokojninsko in invalidsko zavarovanje Slovenije.


_____________________________

Fornication Under the Consent of the King.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: POP TV- namen
18.1.2010 0:00:19   
nejcko
To sem jaz ugotovila že pred leti, zato kadar gledam poročila, jih obvezno gledam na tv slo.

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: POP TV- namen
18.1.2010 1:24:46   
Ribica **
Ja, tudi meni niso vsec porocila na Popu, ampak ker to pac gledajo doma, se zraven pac zgrazam in teorijo iz faksa prenasam v prakso user posted image  Moti me marsikaj, predvsem zanic porocevalci/porocevalke. Zmagovalci so pa itak pri Svetu.


(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: POP TV- namen
18.1.2010 8:23:08   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

Ja, tudi meni niso vsec porocila na Popu, ampak ker to pac gledajo doma, se zraven pac zgrazam in teorijo iz faksa prenasam v prakso user posted image  Moti me marsikaj, predvsem zanic porocevalci/porocevalke. Zmagovalci so pa itak pri Svetu.



gledam zadnjič smešnice, pa ta kra** od Groharce reče: čist na izi user posted image za moje pojme, v javnih občilih ne bi smeli uporabljati tujk! pa tudi če gre za komercialno televizijo!

(odgovor članu Ribica **)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: POP TV- namen
18.1.2010 8:44:21   
uškinamama
Ne vem , če ste gledale včeraj na 24 ur - okrogla miza user posted image  al kako že rečejo? ko Zgončeva ni pustila do besede povabljnim. Sramota, kako jim je skakala v besedouser posted image  .

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: POP TV- namen
18.1.2010 8:45:29   
Anonimen
sem gledala 2 minuti, pa pretaknila

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: POP TV- namen
18.1.2010 9:48:38   
mika
poročil na POPu, sploh na kanalu A se izogibam.
Poročajo na senziacionalen način, pa sploh ni važno če je resnica ali ne.

Kaj se je pa zgodilo s Trenji? tako so hvalili prodornega in brez dlake na jeziku Slaka, pol so ga pa ukinili al kako? Sej oddaje ne pogrešamuser posted image , me pa zanima zakaj?

aja, pa še o najbolj smrtonosni gripi me zanima...kaj se je zgodilo z novo gripo? Koliko ljudi je umrlo? 10 ali več?

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: POP TV- namen
18.1.2010 10:53:43   
Šaki
meggi: totalen podpis.dobro napisanouser posted image




_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: POP TV- namen
18.1.2010 11:04:20   
Urshy78

IZVIRNO SPOROČILO: mika

poročil na POPu, sploh na kanalu A se izogibam.
Poročajo na senziacionalen način, pa sploh ni važno če je resnica ali ne.

Kaj se je pa zgodilo s Trenji? tako so hvalili prodornega in brez dlake na jeziku Slaka, pol so ga pa ukinili al kako? Sej oddaje ne pogrešamuser posted image , me pa zanima zakaj?

aja, pa še o najbolj smrtonosni gripi me zanima...kaj se je zgodilo z novo gripo? Koliko ljudi je umrlo? 10 ali več?


oddajo Trenja so ukinili, Slak pa zdaj vodi Svet na kanalu A. kaj je bilo v ozadju pa nimam pojma.

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: POP TV- namen
18.1.2010 14:36:25   
Ribica **
Trenja so iz dogodkov, ki niso bila nic posebnega, delala skandale in podobno. Mam nekje v zapiskih, pa se mi ne da iskat user posted image

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?