|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Leclerc - vse za novorojenčka
11.2.2010 11:36:12   
romy
Ojla.

Včeraj smo domov dobili reklamo od Leclerca in sicer z samo otroško opremo (od banjic, previjalnih, posteljic, termometrov, baby phonov,...) skratka vse in še več.

Sem malo listala in se mi zdi dokaj ugodno. A je katera že kaj kupovala tam, kako se vam zdi, pa kvaliteta?

Vsaka informacija dobrodošla.


lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
11.2.2010 11:38:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu romy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Leclerc - vse za novorojenčka
11.2.2010 11:41:36   
romy
pa nosečniške gate user posted image  za 5 eur. Mislim to je SUPER!!!
Glavno da mi zdržijo par mececev, pol pa v kanto z njimi user posted image

V Popku so nad 20 eur user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Leclerc - vse za novorojenčka
11.2.2010 12:26:51   
travica
modrček meni glih ni ok, ker ni bombažen (zakon je mullerjev, ki ga lahko pri 95 C pereš).

drugače pa pri bodijih pazite, ker so male št (moja nosi sedaj št.74, pa ji je leclercov za 18 mesecev komaj prav).

kar se pa banjic ipd. tiče pa mislim, da nikjer ne dobiš ugodnjeje

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Leclerc - vse za novorojenčka
11.2.2010 13:36:18   
Najaa
Cotke so super, za bodyje sicer ne vem, majčke pa res fajn. Ostale potrbščine za dojenčka so super, cena pa sploh super. Sam za info, nivea ampule fiziološke 20 kom je čez 3 evre ali skoraj 4, v leclercu pa njihova francoska znamka 30 kom 1,5 evra. Škoda, ker tega nisem prej vedla, ker zdej jih ne rabimo več. Pa plenice so fajn, pa vrečke za pokakakne pleničke pa ogromno vsega no. Nosečniških stvari pa niti nisem vidla, tak da ne vem.

(odgovor članu travica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Leclerc - vse za novorojenčka
11.2.2010 14:26:01   
lenca1
Sama sem že ogromno nabavla v Leclercu - npr. otr. posteljino (kovtrček, obrobo, rjuhe... vse sedaj uporabljamo pri 2.user posted image in je kvaliteta dobra, splača se ful, sploh tiste jogi rjuhe, pa obroč za dojenje, spalno vrečo...). Kupila sem tudi kar nekaj bodijev, pa mi tisti, ki so pakirani po 7kom.niso preveč dobri (so zelo tanki, za poletne otročke so najbrž kr fajn). Danes sem pa vzela bodije na preklop in izgledajo precej bolj kvalitetni kot tisti pakirani po 7kom. (te ki sem jih danes kupla so 10€, jih je pa skupaj 5kom. - pa še na njihovo kartico nekaj dobiš, tako da te pride en bodi manj kot 2€ - podobne imam že doma od ta prve hčerke in se zelo lepo perejo, nosijo...kvalitetauser posted image ). Imamo tudi njihovo banjico, kahlico, podstavek za školjko - zadovoljnji smo z vsem, pa še veliko ceneje je kot npr. v BC, Pikapolonici.

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Leclerc - vse za novorojenčka
11.2.2010 15:49:37   
DanijelaNeli
A je kej na netu tale reklama od LC?

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Leclerc - vse za novorojenčka
11.2.2010 16:36:08   
marsovcek
e-leclerc.si/default-100.html?Katalog=307

_____________________________

Ti si moj b..

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Leclerc - vse za novorojenčka
12.2.2010 10:37:26   
šrimpf
njihovi bodiji, pakirani po 5 za 10 eur, so res top. jih imam kar nekaj, pa je kvaliteta po žnj pranjih še vedno super. sploh tisti do 6 mesecev na preklop so zakon. je pa treba pazit pri velikosti, za 12 mesecev je mojemu 7-mesečniku komaj prav, zato sem včeraj kupila za 18m. imamo še nekaj drugih oblačil (flisek, majčke..), pa se vse dobro obnese.
sem pa včeraj kupila še torbo, metlico za čiščenje flašk, dežno prevleko za voziček, pa je vse ok.v glavnem, mislim, da se splača.

(odgovor članu marsovcek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Leclerc - vse za novorojenčka
15.2.2010 16:05:10   
ursulina
jaz vedno pridrvim v leclrec ko imajo te akcije, ker so stvari super in res se pozna pri cenah! predvsem mi je všeč tekstil, pri nas smo pri prvem skoz nosili tiste bodije za 8€ in so nam bili super, pa na preklop za micene so tudi zakon, kvalitetni in lušni... zdaj menjamo oz. dodajamo v roza, ker dobimo še pupo :) in sem ta vikend tam nakupila cel kupček cunjic... saj nanese, ampak je res ugodno in kvalitetno glede na druge ponudnike...

super informacija o fiziološki, te pa še nisem sprobala!

_____________________________

Moj januarski sonček 2008 je navihanček Lenart.
Februarja 2010 je dobil še ljubko sestrico Karlino.

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Leclerc - vse za novorojenčka
15.2.2010 16:34:51   
divans1
Na kulk stopinj pa kej perete te mičkene cotke?

(odgovor članu ursulina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Leclerc - vse za novorojenčka
15.2.2010 16:49:56   
lenca1
IZVIRNO SPOROČILO: šrimpf

...sem pa včeraj kupila še torbo, metlico za čiščenje flašk, dežno prevleko za voziček, pa je vse ok.v glavnem, mislim, da se splača.



šrimpf mi prosim poveš za to dežno prevleko, ki si jo kupila, če je mogoče univerzalna, ker mi imamo doma Quinny-a in njihovo originalno dežno prevleko za košaro in za športni del - ta ki je za košaro je sploh ne morem gor dobit - izgleda kot, da bi bila premajhna. To, ki si jo ti kupila - a misliš, da bi šla čez košaro Quinny Dreami? Kakšna pa je cena?

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Leclerc - vse za novorojenčka
15.2.2010 23:31:01   
naty28
Oj,
jaz pa sem zaj par dni nazaj tam kupila tisto posodo zeleno za sterilizacijo v mikrovalovki in je ful dobra in lepa, not je še čšetka za čiščenje stekleničk in taka košarica, ki se da ven vzet, da v njej lahko tudi sušiš stekleničke in jih imaš shranjene not, pa to za samo 14€

Pa oni njihov grelnik stekleničk-17€  sem vzela, samo sem ga probala in je problem, da če narediš točno po navodilih, ti segreje vodo na 33 stopinj, kar pa je se mi zdi premalo.
No deluje pa tako da greje s pomočjo vode, ki jo vliješ v aparat, zato pač daš not v aparat malo več vode in segreje vodo v flaški na več stopinj, pač treba skapirat kolko vode dodat, da ti segreje na pravo temperaturo, je pa fajn, da je ful hiter, ker segreje v majn kot 3 minutah.
Pa tudi za otroško hrano je za gret, za one kašice.
Pa zraven še dobiš taki komplet 3 posodic za mleko v prahu not shranit, če greš na pot.

Moderček za dojenje  tudi mam pa je svetoven sploh za tako ceno.user posted image

Pa en sliček sem kupla ko gor piše I user posted image DADDY, roza barveuser posted image

Na splošno, jaz sem ful zadovoljna z vsem kar sem tam kupila in je občutno ceneje vse kot v baby centu ali c pikapolonici...user posted image


(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Leclerc - vse za novorojenčka
15.2.2010 23:33:57   
šrimpf
lenca1, tudi mi imamo quinnyja (freestyla), pa je čez košaro šlo, čez športni del pa ne. hihi sem mislila, da je z mano kaj narobe user posted image
v glavnem, prevleka je univerzalna, na prvi pogled je kar velika, kako pa na voziček paše, pa še nisem probala, ampak prekrila ga zagotovo bo. edino ena stvar me moti, namreč nima kake večje odprtine za zrak, ampak ma na več koncih manjše luknje. zraka sicer ne bi manjkalo, ampak vroče bi pa znal ratat. no, za kak kratek čas bo že morala bit ok. stala je cca 14 eur.

< Sporočilo je popravil šrimpf -- 15.2.2010 23:34:23 >

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Leclerc - vse za novorojenčka
15.2.2010 23:41:29   
šrimpf
lenca1, univerzalne dežne prevleke majo tudi v milerju, kokr mi je prodajalka rekla, je primeren samo za košaro. stane pa okol 5 eur.
ampak to mi je čudno, da ti quinnyjeva ne gre na košaro. sicer gre res bolj težko, ampak bi moral it, no

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Leclerc - vse za novorojenčka
16.2.2010 7:31:12   
romy
Ej punce,  do kdaj že traja ta akcija v Leclercu???

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Leclerc - vse za novorojenčka
16.2.2010 7:57:03   
lunka1
ta zdaj je do 21.2. hvala bogu sem šla v soboto, da sem dobila še nekaj stvari, ker včeraj je bilo že precej izropano.

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Leclerc - vse za novorojenčka
16.2.2010 8:27:56   
romy
user posted image user posted image user posted image

pol sem spet zamudila shoping, al se pripravljam 14 dni, da se odpravilm v LJ user posted image

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Leclerc - vse za novorojenčka
16.2.2010 8:49:40   
lunka1
ma nee, pojdi pogledat, saj nekaj stvari še imajo, ampak jaz sem iskala blazino za dojit in ležalnik, ki so ga v soboto še imeli, včeraj pa ne več...

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Leclerc - vse za novorojenčka
16.2.2010 9:17:27   
romy
Iam napisanih na listku enih 20 stvari, če bi imeli samo polovico od tega se mi res ne splača hodit v LJ user posted image

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Leclerc - vse za novorojenčka
16.2.2010 11:03:00   
lunka1
Uff, za 10 stvari bi že kar nekaj bonusa dobila, to pa ti velja celo leto. Če si mislila kupovat večje stvari (vozek, posteljica, previjalna mizica, stolček za hranjenje...) - to se včeraj še vse imeli. Pa cunjic tudi fuuul. Banjice, kahljice,... Mogoče ti je bližji Mb, verjetno imajo to akcijo tudi tam.

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Leclerc - vse za novorojenčka
16.2.2010 11:07:38   
naty28
Majo ja v Mb tudi to akcijouser posted image , to je ta akcija, ko je not tista previjalna mizica z srčkem spredaj na vraticah, pa zelena prenosna posteljica, pa banice za nekje 7€, pa moderčki za dojenje, zeleni sterilizator za steklenice pa grelec steklenic......user posted image

Ful majo tega ja...user posted image

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Leclerc - vse za novorojenčka
16.2.2010 11:10:50   
lunka1
No, lepo. V LJ včeraj od tega včeraj niso imeli sterilizatorja in grelca stekleničk, ostalo so imeli vse. Niso imeli tudi varušk, to se spomnim... Kar sem jaz kupila tudi izgleda dobra kvaliteta, se res splača. Komaj čakam na naslednjo akcijo, upam, da bodo imeli spet kaj podobnega user posted image

(odgovor članu naty28)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Leclerc - vse za novorojenčka
16.2.2010 11:19:07   
naty28
ja jaz tudi vedno komaj čakam na njihov katalog, ker majo tak super stvari, pa ta bonis ko gre na kartico mi je tak fajn, sem oni dan dobila 7€user posted image ko sem kupila grelnik, pa sterilizator pa moderčekuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Leclerc - vse za novorojenčka
16.2.2010 13:08:43   
ellie
Meni so njihovi bodiji najboljši. Res pa da je treba vzet večjo številko...sploh če jih sušiš v sušilnem. Pa žabice (štramplčke) tud tam kupujem. Drugje sploh nisem našla tako majhnih za novorojenčka. Tak da če bi rabila karkoli druga iz te reklame...bi sigurno vzela. Nasplošno do zdaj nisem imela slabih izkušenj z njihovo robo.

(odgovor članu naty28)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?