|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prva hrana
13.1.2010 11:12:35   
simonalokar
mamice kaj naj prvo ponudim svoji hčerkici - mlečne kašice ali sami pripravite zelenjavne in sadne kašice. in kdaj ste začele uvajati zjutraj al za kosilo ali  večerjo.

hvala vam za odgovor



_____________________________

Blaž 10.03.2006
Maja 6.08.2009
1 mesec 4050 56 cm
2 m 6350 57 cm
3 m 7350 61,5cm
6 m 8900 66cm
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prva hrana
13.1.2010 11:36:05   
Čebel@
novo živilo vedno uvajam dopoldan......jaz sem začela z mlečno kašico,katero smo potem prestavili na večerjo,drugače pa kuhano jabolko........kašice pripravljam sama

(odgovor članu simonalokar)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prva hrana
13.1.2010 12:14:02   
Hope2
uvajaš dopoldan, da vidiš morebitno reakcijo. Poleg tega zna sadje ali zelenjava nekatere matrat (krči) in imaš potem uničeno noč.

Začeli s korenčkom, nato jabolko, potem bučka, krompir, pastinjak........ Mlečnih kašic ni dobil takoj, ker vsebujejo več stvari hkrati in če bi prišlo do alergije, ne bi vedeli na kaj je alergičen. Je pa za večerjo dobival riževo kašico (brez kakih dodatkov) zmešano z AM. Ko smo uvedli nekaj živil je dobil tudi ostale kašice za lahko noč.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prva hrana
13.1.2010 13:41:19   
Urska09
Vedno dopoldne. Začeli z zelenjavo (korenje, krompir, koleraaba, bučka, cvetača, brokoli, blitva, špinača), nato sadje. Zelenjavni obrok sem prestavila na cca. 12 uro, dopoldne pa začela uvajati sadje. Z mlečno kašo za večerjo sem začela po 8. mesecu, za zajtrk pa še kakšen mesec kasneje.

(odgovor članu simonalokar)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prva hrana
13.1.2010 14:56:49   
Alex01
Mi2 sva prejšnji teden začela z zelenjavo v času kosila. najprej tri dni cvetača, potem tri dni korenček, zdaj jeva korenček in cvetačo skupaj. 

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prva hrana
15.1.2010 17:22:32   
daisyb
jaz sem zacela z mlecnimi in sadnimi kasicami...in tudi dopoldan....pa po nekaj zlick (ceprav sadja bi takrat pojedel ze takoj cel vazek).

pol pa takoj zelenjavo....v bistvu cez nekja dni....jaz se ne drzim tocno vseh navodil kaj in kako moram...delam bolj po obcutku...ce vidim, da otroku nekaj pase mu dam, ce ne pa ne....

dajem mu tudi ze zivila z glutenom (ze po 6 mesecu)...ne lih v kolicinah...

(odgovor članu simonalokar)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prva hrana
16.1.2010 14:59:17   
DanijelaNeli
Jaz sem začela v dopoldanskem času in sicer s sadjem.Mlečne je kasneje dobivala za večerjo.

(odgovor članu daisyb)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prva hrana
16.1.2010 15:01:47   
miapia
Prva hrana je bilo naribano jabolko pri dopold. malici. Nato je sledila zelenjava kot kosilo, po osvojitvi teh dveh obrokov sem začela z pozno malico/večerjo z mlečnimi obroki (kašice, gres, polenta z mlekom....)

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prva hrana
25.1.2010 11:58:06   
šrimpf
kdaj se lahko da por?

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prva hrana
25.1.2010 14:08:38   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: šrimpf

kdaj se lahko da por?

Nekje sem zasledila, da je to lahko ena prvih zelenjav. Samo meni glih ni, no...Jaz sem ga začela dajati okoli 8. meseca. Pa nikoli samega. Vedno kot dodatek k jedi (npr. v rižoti).

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prva hrana
25.1.2010 14:15:24   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: šrimpf

kdaj se lahko da por?



mi uvajamo slab mesec..in vsakič ko-sedaj 2x sem dodala por zravn k zelenjavi in pač še nečmu in vsakič do zdaj ga je zvijalo oz je imel krče..tko da por pri nas ne pride več v poštev..

sm pa uvajat začela samo z zelenjavo da mi nebi zaradi sladkega sadje zavrnil kosilo..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prva hrana
25.1.2010 18:59:55   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

IZVIRNO SPOROČILO: šrimpf

kdaj se lahko da por?



mi uvajamo slab mesec..in vsakič ko-sedaj 2x sem dodala por zravn k zelenjavi in pač še nečmu in vsakič do zdaj ga je zvijalo oz je imel krče..tko da por pri nas ne pride več v poštev..

sm pa uvajat začela samo z zelenjavo da mi nebi zaradi sladkega sadje zavrnil kosilo..



Itak saj je por tako kot čebula, napenja, zvija, prdi se pa kot pri norcih.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?