|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lulanje fantka
22.2.2010 11:49:15   
galea
Jaz pa bi prosila, če ima katera podobne izkušnje, da mi pove kako ste jih rešili. 5 let star sin je včeraj začel tožit, da ga boli lulek, predvsem ko gre lulat. tako, da sem ga mazala s Bpanthenom. Do večera ga je že ful bolelo in ni hotel več iti lulat ker se boji, da ga bo spet bolelo. Ne vem več kako mu naj pomagam, saj ga tišči lulat pa vseeno ne more. Če ima katera podobne izkušnje prosim za nasvet, s čim ga mazat ali pa kaj ste naredile, da ni bilo tako hudo. Ker če ne ga bom morala peljati k zdravniku se pa bojim, da ga bodo tam preveč mantrali.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lulanje fantka
22.2.2010 11:59:53   
kristinaj
k zdravniku... kaj pa če ima vnetje???

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu galea)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: lulanje fantka
22.2.2010 12:03:00   
tilči
Našemu 21. mesečnemu se je na lulčku naredila gnojna bulica in je jokal,ker ga je bolelo a ni upal lulat.Sva šla k P,da je dobil primotren sirup in je bilo kmalu bolje

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lulanje fantka
22.2.2010 12:21:51   
ledenaa
od kdaj kar tako zdravniki mantrajo otrokauser posted image
zdravniki pomagajo.
Ti pa otroku s tem da čakaš delaš samo škodo in bolečino

(odgovor članu galea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: lulanje fantka
22.2.2010 12:57:53   
Anonimen
Vprašaj ga, če ga PEČE ... zna biti vnetje sečil; potem pa k zdravniku!!!

(odgovor članu galea)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: lulanje fantka
22.2.2010 16:12:29   
ribica.
K zdravniku. Verjetno ima uroinfekt. MOj mi niti ni dovolil, da bi mu pogledala. Sva morala do urologa da mu je kožico dol potegnil, kot da se mu je kar na lepem zarasla. Kak dan ali dva po tem smo še imeli probleme, ker se je bal lulat, potem pa je bilo vse ok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj storiti, ko je otrok frustriran?
Konflikti in frustracije so neizogiben del medčloveških odnosov, še posebej, ko nas več ljudi živi tako zelo blizu kot v...
BLOG: Spet kričim, ker me nič ne ubogate
Kako biti v stiku z lastnimi avtentičnimi občutki in hkrati osebno odgovoren? In kje se pravzaprav začne tista točka odg...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?