|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Telovadba med nosečnostjo
7.2.2010 12:11:33   
jaša2
Punce, povejte mi prosim, s kakšno telovadbo se ukvarjate med nosečnostjo. Vem, da ni priporočljiva aerobika, jahanje in podobno.
sem namreč 2.noseča in bi rada malo bolj pazla na svojo postavo kot pri 1.nosečnosti, kr sem se takrat zredila za 18 kg in sem potem kr fajn trpela, da sem dol spravila, kr meni pač ni bog dal vitke postave, ampak se morem skoz ful pazit in trudit (pri hrani, redna natempirana aerobika...). zdaj 2.sem pa že štartala z 6 kg več kot prvič in me zdaj malo skrbi, kakšna tej zdaj bom. vem, da je na prvem mestu bebika, pol pa moja postava, ampak vseeno...če se da, bi že zdaj rada malo pazila na to.
v enem mescu (sem namreč v 10.tednu) sem se že zredila za 1,5 kg!! pa ne vem od kod, ker mi hrana dobesedno smrdi!! slabo mi ni, ampak nekega apetita in lušte pa sploh nimam - kotje bilo prvič. zato me vse skup malo skrbi, no...

priporoča se hoja, sprehodi...a lahko nardim še kaj??


_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Telovadba med nosečnostjo
7.2.2010 13:05:16   
jaša2
se opravičujem...sem komaj zdaj vidla, da obstaja posebna rubrika TELOVADBA...

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Telovadba med nosečnostjo
7.2.2010 16:16:46   
SaaS
Navadna aerobika res ni primerna za nosečnice, ampak imaš posebne aerobike za nosečnice, v večjih centrih.
Jaz sem pri vseh treh hodila na to aerobiko.
Pa vsaj sprehodi.

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?