|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vrtoglavica, slabost in slabo počutje
31.1.2010 20:08:32   
biser
Pozdravljene.

Spet se oglašam z vprašanji ker ne vem več kaj naj. Včeraj sem šla z otroki in fantom v trgovino. Bilo mi je zelo slabo,bleda sem bila kot stena(tudi ustnice sem imela bele-nič čudnega da so me ljudje postrani gledali) in tudi vrtelo se mi je kot da se bom vsak čas sesedla na tla. Sredi trgovine sem mogla parkrat počivat, ker enostavno ni šlo, da bi šla naprej. Danes se mi je pa to spet ponovilo. Sicer bleda nisem bila toliko ampak vseen sem imela vrtoglavico in hudo slabost. Pa ko sem vstala so se mi za nekaj časa pojavile bele pikice pred očmi(to je verjetno zaradi pritiska). Noseča sem 34t in nevem ali naj pokličem jutri gin. zaradi tega ali ne.
Danes bi mogla it v Ljubljano(drugače sem iz Celja), ampak si ne upam vozit avta ker se mi to slabo počutje pojavi kr naenkrat in traja dolgo časa. 

Kaj mislite ve,ali naj kličem gin. ali ne? In ali je to kaj nevarno za otroka. Danes se mi zdi, da se user posted image  ni kej veliko premikala pa nevem zakaj.user posted image user posted image

Prosim,če mi lahko kaj svetujete. Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vrtoglavica, slabost in slabo počutje
31.1.2010 20:12:56   
PikicaT
Jaz bi jo poklicala pa povedala kakšna je situacija.
Sploh pa ne it za volan! Včasih je v takem stanju še peš nevarno it.

Upam, da bo z obema do konca vse OK.
Srečno!

_____________________________

PikicaT

(odgovor članu biser)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vrtoglavica, slabost in slabo počutje
31.1.2010 20:14:57   
ZoyaEva
Bledica in vrtoglavica lahko kažeta na pomanjkanje železa. Kdaj so ti nazadnje preverjali hemoglobin ? Dobro bi bilo , da pokličeš g in jo prosiš, da ti naredi celotno krvno sliko.

(odgovor članu PikicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vrtoglavica, slabost in slabo počutje
31.1.2010 20:46:20   
K_a_t_i
Tudi jaz sem takoj pomislila na pomanjkanje železa. Preveri!

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vrtoglavica, slabost in slabo počutje
31.1.2010 21:16:21   
Najaa
Jaz bi poklicala ja. 

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?