|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Brcike
1.7.2005 13:13:40   
ninad
Živjo!

Če sem čisto iskrena me poštenp grabi panika!!!! V 17t sem prvič začutila gibe mojega piccolinota in tako vsak dan po malem. Kakšen dan bolj, kakšen manj. Se mi je pa v začetku tega tedna začelo dogajati to, da ga čutim zelo slabo. Ponavadi me je rahlo brcnil ali pa se premaknil v večernih urah ali pa ko sem imela naporen dan. Včeraj je bilo vse skupaj bolj slabo, danes pa mislim da ga še nisem občutila:((:((:((.
Prosim pomagajte mi, vsi pravijo, da je to normalno, da se mu pač ne da. Hudo mi je predvsem zato, ker ponavadi, ko sem božala trebušček ali pa ga malo zaguncala se je premaknil, zdaj pa nič od tega.
Bojim se pomisliti na najhuje???
Prosim, recite mi, da me grabi panika za brez veze??????:((:((
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Brcike
1.7.2005 13:18:36   
thunder
Ojla! Verjemi vse je ok. Jaz sem v 25 tednu pa sem imela včeraj tak občutek in me je grabila panika, potem pa je pobrcal in se bila vsa srečna. Zadnjič sem gledala oddajo na Natonal Geographic kjer so rekli da otročki prespijo 80% časa.
Sej bo brcal verjemi!

(odgovor članu ninad)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
1.7.2005 13:22:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ninad)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Brcike
1.7.2005 13:25:05   
nana 27
Ne se bat, Ninad.

To je baje normalno in se dogaja nekje do 25. tedna, zato v tem času tudi nima smisla šteti gibov čez dan. Gre za to, da se ti povečuje kolilina plodovnice.

Tole je pa iz revije Moj malček - poletje 2004, če te bo pomirilo:

"Zakaj ne čutim ploda več dni, čeprav sem ga že čutila? Je to nevarno?

Odgovor dr. Pušenjak:
Nosečnica, ki začuti plod po 20. tednu (prvesnica) ali med 18. in 20. tednom, lahko ploda še 3-4 tedne občasno ne čuti po več dni skupaj. To ne pomeni, da je kaj narobe. Po 20. tednu se namreč prične intenzivneje tvoriti plodovnica, plod pa ne raste tako pospešeno. Zato se plodov prostor relativno poveča, to pa mu omogoči svobodnejše gibanje. Droben plod še ne brca pretirano močno in se ne dotika maternične stene dovolj silovito, zato tega nosečnica ne čuti, posebej pa ne, če je preko dneva kakorkoli zelo dejavna. Zanesljivo se to spremeni po 25. ali 26. tednu, ko nekajdnevna odsotnost gibov ni več običajna. Odsotnost gibov po 26. tednu je lahko znak, da ni kaj v redu in priporočamo preverjanje pri zdravniku."

(odgovor članu ninad)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Brcike
1.7.2005 13:26:30   
ninad
Tudi jaz sem gledala to oddajo. Mi je bila prav všeč.

Nalin, tudi jaz sem pomislila, da je možno, da se je:duda: na not obrnil, ker me levo od križa nenormalno pritiska, tko da se moram kar malo sprehodit. V sredo sem bila pri G zaradi prenizkega pritiska, v sredo (06.07.) pa imam redni pregled. Zdaj sem pa v dilemi. Moja G danes ne dela.:zmeden2:

(odgovor članu ninad)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
1.7.2005 13:29:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ninad)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Brcike
1.7.2005 13:33:26   
nana 27
nizek pritisk je za :duda: super. Zate malo manj, ampak to pomeni, da je posteljica dobro založena s kisikom..

(odgovor članu ninad)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Brcike
1.7.2005 13:35:02   
nana 27
Lahko poskusiš še s čokolado. To jih tudi pripravi do gibanja :)-:)-:)-

(odgovor članu ninad)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
1.7.2005 13:38:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ninad)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Brcike
1.7.2005 13:40:13   
ninad
Oh, kaj vse sem poskusila. Včeraj sem se odlično počutila, glasbo sem imela na glas, pela in plesala sem, pa se je kljub temu narahlo premaknil.
Pravkar sem pojedla 3 kose kolača, katerega je spekla moja mama, pa še vedno nič.
Sem pozabila omeniti, da sem v 19t. Mogoče to kaj spremeni???:ups:

(odgovor članu ninad)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
1.7.2005 13:42:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ninad)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Brcike
1.7.2005 13:43:20   
petja
Če smo že pri brcah, bi tudi jaz nekaj vprašala. Kako ste jih čutile. Jaz sem v 20. tednu, zdi se mi pa, da od 18. tedna vsake toliko časa čutim neko "žgečkanje" v trebuhu, ampak ne vem, ali je to to.

Pa me že malo panika grabi, ker sem za UZ imela takrat, ko je bila NS, tako da je že ful časa ... Potem pa pridem na RR in preberem vse grozne zgodbe, pa me ful panika zagrabi.

Hvala za pomoč, petja

(odgovor članu ninad)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Brcike
1.7.2005 13:47:35   
nana 27
Ja, to je to!

(odgovor članu ninad)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
1.7.2005 14:02:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ninad)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   Brcike
1.7.2005 16:33:46   
lady di
Ojla!

Ti si pa hitra, da ga že čutiš. Ko sem bila jaz noseča sem začutila otroka šele v 20 tednu. Verjemi, vse je OK. Če te bo pa kdaj panika grabila pa prosi Boga, da malo pobrca. Tudi jaz ga včasih nisem čutila in sem pomislila na najhuje (o tem raje sploh nisem razmišljala) pol sem pa Bogu rekla, če lahko malo pobrca in je takoj pobrcala. Kar mirna bodi. Vse bo OK. Misli POZITIVNE MISLI. Ne mislit na najhuje.

:)- :angel:

(odgovor članu ninad)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Brcike
1.7.2005 16:36:05   
lady di
Za Petjo!

Jaz sem prvič brcanje čutila tako. Sem glih spala. Ura je bila 3.30. Takrat sem čutila, da je ta mala z rokico potiskala trebuh gor. Tudi jaz nisem bila ziher če je to to. Pol sem pa ugotovila da je to to. To je parkrat naredila. Se mi je zdelo tako fajn.

:sloncek:

(odgovor članu ninad)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?