|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   porodniska
1.2.2010 10:32:58   
Anonimen
Ojla punce
Men ni čist jasno kako bo zdej s to minimalno plačo.Recimo jaz imam zdaj osnovo bruto 550e.In zdaj ko mi bodo izračunali povprečje zadnjih 12 plač za porodnisko bo vrjetno manjsa kot bo nova minimalna plača a to pomeni da če bo moj izračun manjsi kot nova minimalna plača da bo moje porodniska potem toliko kot bo nova minimalna plača al kako?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: porodniska
1.2.2010 10:43:30   
Anonimen
mene tud to zanima. mal drugace sicer...

jaz imam starsevsji dodatek, ki je vezan na minimalno placo.
se potemtakem tudi dodatek sorazmerno povisa?

kereeeensaaa!!!!
zmajaaaaz!!!!!

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: porodniska
1.2.2010 10:48:05   
Kerensa*
Pojma nimam. Imam dva otroka, ampak še nikoli nisem bila na porodniški. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: porodniska
1.2.2010 10:48:23   
Anonimen
Hm.....
pa otroski dodatek bi se potem tudi moral povisati. al se motimuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: porodniska
1.2.2010 10:50:00   
Kerensa*
Otroški dodatek se menda zvišuje 2x letno, glede na inflacijo. Da bi se pa glede na minimalno plačo, pa nič ne vem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: porodniska
1.2.2010 10:51:30   
Anonimen
aja, ja....je na povprecno....ampak ce se min. dvigne se tud povprecna za malenkost....


madona sem pametna!

sam lahko se pa tudi zmanjsa....user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




dobri možje
Lelly28 RR

Kdo pri vas doma nosi darila v decembru?

miklavž (19%)

božiček (34%)

dedek mraz (0%)

vsi 3je (16%)

2 dobra moža (31%)


Število vseh glasov: 32

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!