|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   grozno MI je!
4.7.2005 12:49:07   
UPANJE
16.06. sem bila na 1.pregledu kjer so potrdili nosečnost, srčka še niso videli in so me naročili na ponoven UZ danes. Pravkar sem prišla zelo razočarana, še vedno je vse skupaj majhno in ne vidi za sigurno srček. Vsekakor gre za zgodnejšo nosečnost,kot jo pokažejo izračuni ampak možno je tudi, da se ne pravilno razvija. Ponovno mooram na UZ 11.06. G pravi, da je potrebno dati času čas, da je to le prva nosečnost in da bo morda pa še vse ok. Jaz ne verjamem,vse skupaj zgleda preveč čudno. Je katere že imela podobne težave? Kaj naj si zdaj mislim?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   grozno MI je!
4.7.2005 12:56:09   
nana 27
Jaz sem jih imela (podobne težave) in k sreči se je vse v redu odvilo - tok tok.

Na prvem pregledu se je videla vrečka. Na drugem čez dva tedna plodek brez srčka in nato čez teden dni še srček.

Želim ti, da bi bilo tudi pri tebi podobno in bi se vse v redu izšlo. Narediti nimaš kaj...

Držim pesti zate pa javi se kaj.

(odgovor članu UPANJE)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   grozno MI je!
4.7.2005 12:57:03   
tinkatonka
Držim pestke :miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska:, da bo vse vredu! :rozica:

(odgovor članu UPANJE)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   grozno MI je!
4.7.2005 13:00:46   
pupika
Kdaj se vam je vidla vrečka. v katerem tednu ste bile?

Pri meni je v 5 tednu še ni bilo videt, edini znaki so bili pozitivni krvni test in odebljena sluznica. Sem pa imela rahlo krvavitev.

(odgovor članu UPANJE)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   grozno MI je!
4.7.2005 13:09:21   
rija
Meni se je v 6 tednu videla vrečka (1.uz) in videl se je srček. Je pa res, da je pri vsaki drugače...Ne se sekirat prehitro.

(odgovor članu UPANJE)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   grozno MI je!
4.7.2005 13:11:54   
Jessy
Pri meni se v 6t in 3 dni ni videlo drugega, kot prazna gestacijska vrečka. Čez 10 dni sem imela ponoven UZ, kjer se je videlo, kar vidiš pod mojim nickom in srček je lepo bil.

Držim pesti, da bo vse ok, je pa resnično hudo, ko čakaš in misliš na najhujše, ampak ohrani pozitivne misli, pa bo!!! :miska::miska::miska::miska::miska::miska:

(odgovor članu UPANJE)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   grozno MI je!
4.7.2005 13:16:50   
devička
MOj primer je natanko tak kot pri Nani27, s tem, da sem jaz še krvavela, ker sta bila dva in je eden odmrl. Zdaj sem v 18. oz že v 19. tednu :bravo:
Držim pesti, pa javi, kako bo, ko boš vsa srečna zagledala pikeca, kako mu bije srček ;)
Pozdravček, DS.

(odgovor članu UPANJE)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   grozno MI je!
4.7.2005 13:25:09   
pupika
Devička kolko časa si ti krvavela? Jaz jemljem že od petka tablete Dabroston, pa imam še vedno rahlo krvavitev, je pa res da je bolj šibka kot je bila pred temi tableti.

Upam, da ni šlo mimo, kajti že v januarju sem imela ss, potem se pa še bolj ustrašiš kakšnega izcedka.

(odgovor članu UPANJE)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   grozno MI je!
4.7.2005 13:33:21   
devička
Jaz nisem krvavela konstantno, pač pa se je kri kar iznenada pojavila. Bilo pa jo je kar veliko. Predvsem ob kakih naporih, tako, da sem morala kar nekaj časa ležati. No, saj pravim, to je bilo zato, ker je en plodek odmrl in se je moralo sčistiti. Dabrostona pa mi niso dali.

(odgovor članu UPANJE)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   grozno MI je!
4.7.2005 13:39:02   
lily25
pupika v katerem tednu si in ali imas samo rjavkast izcedek ali se vidi tudi malo krvi (ali ti pride tudi na hlacke).

Jaz sem imela podobne tezave, samo meni se ni pojavila kri ampak temno rumen in svetlo rjav izcedek, na hlacke pa mi nikoli ni prislo.

Jaz imam ultrazvok v sredo ko bi naj bila v 7 ali 8 t.
Upam, pa da se bo videl plod in srcek.

Lily:rozica:

(odgovor članu UPANJE)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   grozno MI je!
4.7.2005 13:54:37   
simonas
:miska::miska::miska::miska::miska:

Simona

(odgovor članu UPANJE)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   grozno MI je!
4.7.2005 13:58:58   
pupika
lily jaz bi naj sedaj bila v začetku 6 tedna. Se mi pa v petek ko sem šla urgentno k G, na UZ ni nič videlo niti gestacijska vrečka ni bila vidna.

Pri meni pa je prisotna tudi kri, jaz to opazim ko grem na WC na papirju. Na hlačke mi udi pride, jaz imam kar en mali vložek, toda tam je čisto temno rjava kri. Se pa spomnim, da sem tudi jaz imela neki rumenkast izcedek v času, ko bi morala dobit M.

Lily jaz držim :miska::miska::miska::miska: zate in da boš v sredo videla svojo malo pikico in pa tudi slišala, koka mu-ji bije srček.

Naj vaju varujejo :angel::angel::angel:

(odgovor članu UPANJE)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   grozno MI je!
4.7.2005 14:27:33   
lily25
Joj pupika taj mi je hudo zate.

Tudi jaz drzim :miska::miska::miska: zate, da se bo vse uredilo.

Drzi se.:rozica:

Lily

(odgovor članu UPANJE)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   grozno MI je!
4.7.2005 14:58:49   
UPANJE
ma pri meni nič ne štima. Pri 1.pregledu mi je UZ pokazal, da sem noseča 5tednov. Vrečka je bila lepo vidna, plodek in srček pa skoraj da ne.Danes je UZ pokazal da sem noseča 6tednov pa ne vem še nekasj dni in še vedno plod in srček nista vidna z gotovostjo. Najbolj je zaskrbljujoče to, da izračuni tednov nosečnosti se zelo razlikujejo z UZ.Res je možno, da je bila ovulacija kasneje in tudi zanositev kasneje ampak spet ne toliko. G je zelo čudno to, da če sem imela 30.05.05 pozitiven test, bi plod moral bit večji oz. za sigurno že viden.
Po moje je čisto vse narobe.Ne vem, če mi je usojeno.
Tako mi je hudo, da niti v laboratorij se mi ne da, kr ne bi šla. Pa danes mi je materinsko knjižico vseeno odprla...to mi ni bilo všeč.

(odgovor članu UPANJE)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   grozno MI je!
4.7.2005 15:48:23   
nana 27
Čisto možno je, da je ovulacija nastopila kasneje.

Pomiri se...zadihaj! Si predstavljam, kako zelo moraš biti živčna in upam, da se ti vse dobro izteče. Meni bi bil dober znak, če bi mi knjižico odprli. Jst sem bila tako žalostna in nesrečna, ker sem imela 3 ultrazvoke in sem jo dobila šele v 13. tednu. Prej sem mislila, da je kaj narobe, ker je nimam.

Drži se Upanje!!!!!

(odgovor članu UPANJE)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?