|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   luknjice v ušesih
15.2.2010 6:29:28   
tinadvojčica
Pozdravljene!
Moja 5 let stara hčerka si srčno in že dolgo časa želi imeti uhane v ušesih. In zdaj smo se odločili, da ji to željo izpolnimo. Zdaj me pa zanima kam naj jo odpeljem in koliko to stane?

Hvala in lep dan še naprej!

P.S:aja v Ljubljani!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: luknjice v ušesih
15.2.2010 6:54:08   
CUKRČEK
Probaj najti nekoga, ki ima dve "pištolce" za luknanje da naredi obe luknjici hkrati. Moja hči si je blazno želela uhane. In smo ji ustregli. A so tam delali le eno luknjo naenkrat. Za drugo ni imela več poguma...kljub veliki želji. TAko ima še vedno samo en uhan.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: luknjice v ušesih
15.2.2010 6:56:31   
tinadvojčica
Saj to sem pa že razmišljala ja. Ampak brskala sem po netu pa nikjer nič ne najdem. Kam naj grem? A misliš da pri Močniku delajo luknje?

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: luknjice v ušesih
15.2.2010 7:33:11   
CUKRČEK
Ne vem. Malo pokliči naokoli, da ne boš hodila okrog brezveze. Mi smo jih takrat dali v BTC delat....nevem, katera zlatarna.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: luknjice v ušesih
15.2.2010 7:42:27   
OliveOyl
V Leclercu v Lj,tam v uni zlatarni ,imajo dve pištolici.
Nam so rekli,da naj pridemo popoldan,ker so  takrat v službi  dve in to tik tak zrihtajo.
Drugače pa v  skoraj vsaki zlatarni luknjajo ušesa.user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: luknjice v ušesih
15.2.2010 8:19:22   
viv_
Naša ta velika je tudi malo pred 6 letom dobila uhančke. So ji luknjali vsak ušesek posebej, pa ni bilo težav. Je "moško" prenesla user posted image .

Sem pa kupila v lekarni sprej za rane in sem ji s tistim špricala vsak večer in se ji ni nič zagnojilo. user posted image  To me je najbolj skrbelo, da bi se ji kaj gnojilo...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: luknjice v ušesih
16.2.2010 20:10:47   
tinadvojčica
No nam je uspelo preluknjati ušeska ampak samo eni gospodični, druga se je prestrašila. Bomo poskusili kasneje!
Hvala za vse informacije.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...
9 idej za darila za vzgojiteljice
Kmalu bo konec šolskega leta, zato smo pripravili 9 idej, kaj lahko podarite vzgojiteljicam.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?