|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sončna očala
23.2.2010 20:21:19   
PC Baby
Ko bo naš malček star 15 mesecev, gremo na morje. Nekje sem prebrala, da je dobro že tako malim otrokom dat sončna očala za močno sonce - ampak taka res kvalitetna, ker drugače narediš več škode kot koristi. A ste jih vi dajali vašim malčkom in kje jih prodajajo za tak male?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sončna očala
23.2.2010 20:27:14   
Anonimen
To tudi mene zanima ;)

(odgovor članu PC Baby)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sončna očala
23.2.2010 20:30:59   
tt79
V vseh boljših optikah dobiš očala za malčke...mi smo imeli znamko Julbo. Mislim da stanejo okol 30 evrovuser posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/ajnat79/lesene-ogrlice

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sončna očala
23.2.2010 20:33:54   
ZmajTolovaj
jaz sem naši pri enem letu kupila očala julbo, zgledajo takole

user posted image

so gumijasta, da se ne zlomijo, zadaj je elastika, plačala sem 25 eur, sicer sem jih kupila prek ebaya, ampak jih prodajajo tudi pri nas (samo to pa nimam točno podatkov, kje - vsekakor optike).


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sončna očala
23.2.2010 20:34:27   
ZmajTolovaj
no, saj je tt79 tudi povedala user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sončna očala
23.2.2010 20:43:31   
thaiss
tudi Julbouser posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sončna očala
23.2.2010 20:44:20   
Anonimen
In kako so sončna očala otroci sprejeli? Je bilo obdobje navajanja zelo dolgo?

(odgovor članu thaiss)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sončna očala
24.2.2010 6:59:25   
Hope2
Dober optik bo očala odsvetoval otroku do 3 leta starosti. Otroku, ki si bo očala dol jemal, se naredi več škode kot koristi, če se mu očala natika. Problem je v počasnem širjenju zenice, mali otroci niso sposobni tako hitro odreagirat na tema/svetloba. Če si ne jemlje dol, baje ni panike

Naš je dobil za darilo pri 6 mesecih in jih še ni imel zunaj, saj si jih stalno jemlje dol. Poleti je imel klobuček ali pa kapo na šilt. Super zadeva, pa še zelo občutljivi vrat zakrije in zaščiti glavico(takrat ni imel laskovuser posted image . Zdaj pozimi pri 15 mesecih smo šli na smučanje, sonca v izobilju, Zelo dobro se je spet obnesla zimska kapa s šiltom.

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 24.2.2010 7:00:40 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sončna očala
24.2.2010 8:24:41   
Urska09
Pa mal sončka tud ne škodi. Mi smo bili prejšnji teden na smučanju, ful sonce, pa tamali nismo nobenih očal natikali.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sončna očala
24.2.2010 8:28:17   
skuštrana
Mi imamo za najstarejšo punco tele http://www.babybanz.com/.

Drugače se pa res odsvetujejo sončna očala za majhne otroke, mi smo jih kupili pri 4 letih.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sončna očala
24.2.2010 8:49:24   
barni
Zanimivo, nam pa so jih celo za na smucanje priporocili, ker je tam se vec mozosti za snezno slepoto.

Nasa ima Julbo in sama prosim naj jih dam gor, ker jo sonce mocno moti. Ocitno ima to po meni, ker tudi mene bela in soncna svetloba zelo motita. TEzko gledam in se precej matram. Nasa ima soncna ocala vsakic ko je sonce in vedno ko gremo na sneg. Cisto na zacetku, ko smo jih kupili seveda ni bilo nekega hudega navdusenja, zdaj pa ce slucajno njena pozabim, moram dati moja (k sreci imam jaz tudi nek otroski model julbo ker imam zelo ozko glavo in so mi odrasle vse po vrsti presiroke).

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sončna očala
24.2.2010 10:31:23   
ZmajTolovaj
Naša jih je začela lani poleti nosit, pa zdaj na smučanju jih je hotela met, prej pa ne. Kako leto so nam ležale v predalu.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: sončna očala
24.2.2010 10:53:31   
maruscha
tudi mi imamo julbo user posted image  

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: sončna očala
24.2.2010 11:24:27   
biba26
Mi imamo tudi Julbo in so zakon in tudi malima dvema so se zdele zakon in sta bili prav važni,ko sta jih nosili

(odgovor članu maruscha)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: sončna očala
24.2.2010 11:28:38   
kasso
če katero zanima v Postojni imajo julbo v optiki v Sparu...bila so okoli 25 eur.

(odgovor članu biba26)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: sončna očala
24.2.2010 11:54:06   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: PC Baby
A ste jih vi dajali vašim malčkom

Ne. Najstarejša in srednja hči sta jih dobili nekje pri štirih letih, šlo je bolj za afnarijo, pošteno povedano, malemu (dobro leto in pol) jih pa še nekaj letih ne mislim kupovat.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: sončna očala
24.2.2010 13:12:51   
livia
Ta starejši smo jih kupili pri 2,5 letih v optiki klarus, pa jih ni hotela nosit.
Letos smo jih nabavili za obe. Starejša bo 4, mlajša 2 in mislim, da jih bosta lepo nosili, vsaj če sodim zdaj po afnanju v stanovanju. Drug teden gremo smučat. Kupili smo pa Julbo, ker jih je ravno naš optik v Logatcu imel.
Drugače sem imela namen kupit tele http://www.uvzasciti.me/, čeprav sem jih videla samo na internetu.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: sončna očala
24.2.2010 13:42:20   
Tisana
Julbo. Kupili v Iglu sport. Cena cca 25 evrov. Sama prosi za njih, ker jo moti sonce. Jih ne snema dol, tako kot ne sme snemati kape in rokavic, če je mraz. Se pa strinjam, da če ne moreš doseči, da jih otrok ne bi kar naprej snemal, je to bolj škodljivo, kot da je brez njih.

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?