|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   TATAMIA - ležalnik, gugalnik in stolček za hr...
8.6.2010 21:15:00   
Božička09
Ojla,


zanima me, če ima katera od vas izkušnje s tole zadevico: http://www.mami.si/si/tatamia-paloma-i7574.shtml

?

Vsako mnenje, opazka, izkušnja bo zelo dobrodošla user posted image Tiste, ki ga imate/poznate - se da nanj namontirati kako igračko, tako kot so na drugih gugalnikih, da se malček igra? Stolček se verejtno da fiksirati, mislim, ima blokado koleščkov, ne?


Hvala in lp.


_____________________________

Rasti, rasti - pazim te, že zdaj si mi vse :*
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: TATAMIA - ležalnik, gugalnik in stolček z...
8.6.2010 22:11:29   
neli365
Mi jo imamo, super je user posted image . Smo še tisti komplet z igrali in prevleko dokupili. Zelo dosti je bil notri že kot  čisto mali dojenček. Ne bi menjala za nič na svetu. Je sicer  precej dražji od ostalih stolčkov ampak se splača. Ne rabiš imeti počivalnika.
Pa nekako bolj visoko potem sedi, ostali sedeži se mi zdi da so tak globoki, kar pa ni fajn, ker komaj sežejo z rokami na pladenj. 

(odgovor članu Božička09)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: TATAMIA - ležalnik, gugalnik in stolček z...
8.6.2010 22:13:09   
neli365
Blokado koles ima, v bistvu ko ga prestaviš samo dva gumba stisneš in pelješ. Najboljše da greš na www.pegperego. si in si ogledaš predstavitveni video.

(odgovor članu neli365)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: TATAMIA - ležalnik, gugalnik in stolček z...
9.6.2010 18:13:18   
Božička09
Neli,

hvala ti user posted image

_____________________________

Rasti, rasti - pazim te, že zdaj si mi vse :*

(odgovor članu neli365)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




moška imena
milagro

Katero ime vam je najbolj všeč?

leon (20%)

klemen (18%)

primož (7%)

alajž (30%)

rok (25%)


Število vseh glasov: 603

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!