|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosečnost kljub jemanju tabletk
13.6.2010 22:16:29   
Anonimen
Za enkrat bom še anonimna vsaj do prvega pregleda.
Sem  delala v petek test, ker naj bi dobila vmesno krvavitev pa je ni bilo in mi nekaj ni dalo miru in glej ga user posted image - test pozitiven. Nisem mogla priti k sebi, tresla sem se kot šiba na vodi.

Še danes ko to pišem ne vem ali bi se jokala ali smejala. Tuki ni debate ali obdržati ali ne, samo ta šok ob spoznaju da sem ponovno noseča, kljub jemanju tabletk  (ki sem jih 2 mes nazaj zamenjala za druge) - pa nobene nisem pozabila vzeti. Pa še urgentni CR sem imela v zadnji nosečnosti in mimo je komaj 15 mes od tega. Pa delat naj bi kmalu šla, pa zadnjič smo se z mojo G menile da počakam vsaj do drugega leta z novo nosečnostjo in sedaj pa to.

Ah, kar bo pa bo, bom počakala na prvi pregled in upala da je vse v redu.

Hvala ker ste me brale, sem morala se malo spisat in skihat (moj pa itak že veselo skače okoli in se veseli).
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nosečnost kljub jemanju tabletk
13.6.2010 22:34:48   
TuBoLina_86
zgleda, da si ti tista, pri kateri je 0,01 % da ne deluje tabletka user posted image

če si otroka želiš obdržati, iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image ah, za službo pa bo še čas, do 65. leta user posted image user posted image user posted image

sem z tabo, sporoči kaj je blo na pregledu user posted image


_____________________________

17.09.2009 ob 8:48 sem postala ponosna mamica malega sončka Tina

ob rojstvu, 17.9.2009: 3140 g, 50 cm
1 leto : 10,5 kg, 77 cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nosečnost kljub jemanju tabletk
14.6.2010 7:34:16   
nu_tella
Ker je bilo tudi mene tega"strah", dokler nisem imela vsega porihtanega v lajfu, tako kot sva želela za user posted image  (vem butasto razmišljanje user posted image ) sem o tem kar prebrala, tako da kr se tiče škodljivosti na plod, se nimaš kaj bati. Vse kar je se moraš posvetovati z G. zaradi carskega reza. Ampak poznam kar nekaj punc, ki so imele tudi že po manj kot dveh letih letu ponovni CR in ena bo imela tako že tretjega. Tako da se kr pogumno naroči na pregled. Tudi G. te nebi smela "oštevati" saj nisi neka nepremišljena najstnica ampak si se ustrezno zaščitila.

user posted image user posted image user posted image user posted image

Kot ti je že predhodnica rekla. Za službo se ne sekiri. Delali bomo itak forever. Jaz sem tudi bolana prišla v službo pa jim rešvala riti, pa so to pozabili, ko se jim je zdelo, da je bila prilika, da napreduje nekdo z lepim priimkom... RES SLUŽBA NAJ TI BO ZADNJA SKRB! To ti polagam na srce. Pa sem 100% da že sama to veš. user posted image

< Sporočilo je popravil nu_tella -- 14.6.2010 7:38:21 >


_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu TuBoLina_86)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nosečnost kljub jemanju tabletk
14.6.2010 8:35:43   
principessablu
jaz sem bila 4krat noseča v življenju in to vedno zaščitena s tabletkami,injekcijo,mireno...imam 2 prekrasni hčerki,2 krat je šlo pa naprej...jaz mislim da je to usoda...nam je že tako namenjeno...no sedaj se ne bomo igrali več in gre moj na vazektomijo...ker tabletke pač ne delujejp...čestitkeuser posted image za nosečnost

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nosečnost kljub jemanju tabletk
14.6.2010 9:16:08   
donat
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nosečnost kljub jemanju tabletk
20.6.2010 9:56:19   
klemenka
Anonimna, prosim da nam sporočiš, kako se bo tole izteklo...Sama tudi jemljem te tabletke (sem brala ko si pisala g. Virentovi) pa me tudi skrbi da ne bi zanosila, ker razen, da nimam menstruacije, nimam nobenih stranskih učinkov. Vsak mesec naredim test, a če bi slučajno zanosila, ne vem če bi zmogla narediti splav...pa čeprav imamo dovolj naraščaja, skratka, prosim poročaj. Srečno!

(odgovor članu donat)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?