|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zaposlitev za dol. čas in noseča
9.3.2010 10:51:34   
Nastyaa
Imam vprašanje..
Pred kratkim sem se zaposlila v državnem podjetju, in sem podpisala pogodbo za določen čas-3 mesece poskusne dobe z možnostjo podaljšanja. Ugotovila pa sem, medtem časom ko že delam, da sem noseča. Službe res ne bi rada izgubila, zato me zanima če se je kateri kdaj zgodilo kaj podobnega. Podjetje me je sicer zaposlilo preko zavoda..zato me zanima, ali ima kakšno dolžnost npr. da me mora zaposliti za 2 leti ali kaj podobnega glede na to, da je bil razpis na zavodu in je podjetje dobil denar od zavoda, ko so me zaposlili. Skratka karkoli v zvezi z mojim problemom boste napisali..bom zelo hvaležna. Lp.

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 9.3.2010 11:47:20 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pozdravljenee
9.3.2010 11:18:02   
anabanana
Jaz ti bom samo čestitala za user posted image user posted image

user posted image  uživaj, pa tudi s službo se bo vse rešilo, boš videla.

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Nastyaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pozdravljenee
10.3.2010 10:56:04   
Nastyaa
Hmm...kaj pa mislite,  če te 3 mesece nič ne povem, pa povem potem ko mi podaljšajo-če mi seveda bojo podaljšali? Ali je bolje da povem takoj sedaj, ampak me je strah da bi me takoj vrgli ven...LP

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pozdravljenee
10.3.2010 11:17:38   
mala2001
Če ne delaš nič fizičnega oz. takega, kar bi škodovalo, ti svetujem, da ne poveš, ker ti po zakunu ni treba oz. se sama odločiš kdaj boš povedala....lahk poveš, ko ti voda odteče user posted image user posted image

Bodi tiho in počakaj, da vidiš kaj se bo izcimilo...

(odgovor članu Nastyaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pozdravljenee
10.3.2010 11:24:07   
žabica 22
Jaz ti tudi najprej čestitam za user posted imageuser posted image
Kolikor vem te te 3 mesece ne morejo vržti ven. Ker so dobili od zavoda denar za plačilo prispevkov za 3 mesece ali pa celo za 1 leto. Samo kolikor vem naj bi dali denar za plačilo prispevkov za 1 leto. Počakaj da vidiš kaj ti bodo rekli ali ti bodo podaljšali ali ne. In potem povej za nosečnost, če ti podalšajo. Ker potem te kr tako pa spet ne morejo vržt ven ker te morajo imeti do konca pogodbe vmes boš šla pa itak že na porodniški. To je moje mnenje.
Želim ti veliko sreče. user posted image

(odgovor članu Nastyaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pozdravljenee
10.3.2010 11:31:58   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: mala2001

....lahk poveš, ko ti voda odteče user posted image user posted image

Ne ravno - po zakonu mora povedati najpozneje 30 dni pred nastopom porodniškega dopusta, torej slabih 58 dni pred PDP (glede na to, da se porodniški dopust nastopi 28 dni pred PDP).

Torej ja Nastyaa - komot poveš komaj potem, ko ti bodo že podaljšali, ker nisi dolžna povedati še tako zgodaj v nosečnosti. user posted image

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 10.3.2010 11:33:15 >

(odgovor članu mala2001)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pozdravljenee
10.3.2010 13:50:53   
mala2001
Je možnost, da user posted image voda odteče pred nastopom porodniškeuser posted image

< Sporočilo je popravil mala2001 -- 10.3.2010 13:51:46 >

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?