|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Neprimerne besede v otrokovem besednem zakladu
13.4.2010 16:05:27   
tlb
Naša 4 letna damica je v fazi, ko je vse d*ek, s*anje, Lulanje, lulike, luleki.....in tisoč možnih variacij na to temo....in samo o tem govori; nekam gremo, ona za mizo o "teh stvareh" (da jemo d*rek, lulanje....), pa npr. gremo k babici in ona že v avtu začne, da je babica po*ranka, da se**e v gate....(pa nič ni res.....). Čisto ne-damsko se obnaša user posted image

Saj vem, da je to faza; zanima me, koliko tega s*ačkanja naj "preslišim".

Ne dovolim ji, da za mizo govori o "rjavih in rumenih zadevah" (velikokrat pa vseeno poskusi, nobena kazen ne zaleže, ker drek je pa huronsko smešen....), sicer pa npr. ona riše in kar govori o d*eku in lulanju in da se bo na mene po*račkala in polulala in ji je to straaaaaaašno smešno.....saj to konkretno kar preslišim, pač riše in "govori". meni pa gre že na živce......pa tazadnjo plat bi kar naprej kazala....skoraj pa kjerkoli user posted image . Na to ji rečem, da naj si jo doma v svoji sobici ogleduje (in si jo res, v ogledalu.....).


V vrtcu jih kar veliko (otrok) slišim tako govorit, jih poslušam, ko so na kupu in ni vzgojiteljice blizu (ko gremo domov, v garderobi-čredni nagon....)......mislim, da tega res ni pobrala doma, da je to res kar "prišlo samo od sebe" (tudi gledanje tazadnje plati; tega nben ne počne doma, al ap oba na skrivaj user posted image , naju pa redno vidi "brez oblačil" npr. pri tuširanju....)

to traja že pol leta.....saj sem nekje prečitala, da bi naj ta faza trajala nekje od 4. do 6. leta, ampak je (meni) že malo preveč.

ah, ti naši lušni otroci user posted image
saj vem, da je faza, da bo tudi to minilo in da sledi kaj novega user posted image ....
res me zanima samo, ali naj to na veliko ignoriram (vem, da če vidi, da meni to ni všeč, potem še bolj "navali" in si da duška s sračkanjem.....), se trudim, ampak.....včasih pa se moram tudi kar smejat začet, kake kombinacije izumi......

no, tako. pa lep april vsem skupaj, pri nas dežuje seveda d_ _ k user posted image
---------------

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 15.4.2010 9:41:11 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: d*ek, d*ek, d*ek.....
13.4.2010 16:21:27   
ledenaa
Grde stvari nikoli ne preslišim. S tem ne rešiš nič

(odgovor članu tlb)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: d*ek, d*ek, d*ek.....
13.4.2010 22:36:01   
lex
Jaz sem mu rekla, da tega ne smem slišat, da se tako ne obnaša in kako bi se on počutil, če bi jaz to njemu rekla. parkrat je sprobal, potem pa je videl, da mislim resno (je pri meni bolj probal kot pri atiju) in je bilo konec - zaenkrat. kar se pa gledanja genitalij tiče je to razvojna faza, ampak ji je treba tudi jasno in glasno povedat da se to ne dela v javnosti, kot sem zasledila si to že naredila, pač vztrajaj pri tem. Tisto kar rečeš mora biti resno povedano. jaz imam 3 1 sina in 2 hčerki, ki se ponavadi skupaj tuširaj, vsaj dokler jih bom še lahko tako tuširala in se vidijo, tako da pri opazovanju drugih nimam težav, je pa bilo vse rjavo in rumeno, pa se je nehalo. enostavno nisem dovolila tako govoriti in ko je videl, da ni nikomur smešno, tudi srednji hčerki ne - tamala je še premala za te reči - je vseskupaj izgubilo svoj čar.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: d*ek, d*ek, d*ek.....
13.4.2010 22:37:43   
rija
no ja....moj mali je včeraj ateju rekel, da je trotluser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tlb)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: d*ek, d*ek, d*ek.....
13.4.2010 22:43:44   
barika
user posted image user posted image user posted image (sej vem, da ni smešno, sam je, ker vidim, kaj me čaka) user posted image
moj še ne 2 in pol letnik je rad gledal Pujso Pepo in ko mu je ati nekaj govoril, je rekel ...Ja, PEpi, se obrnil in šel iz prostora user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: d*ek, d*ek, d*ek.....
14.4.2010 10:08:23   
kristinaj
naša ima tri leta in bi samo rit kazala :=)) in vsake toliko preklinja,kar enostavno preslišim... če je to faza je najbolje da se ne razburjaš in enostavno preslišiš, ker če boš reagirala bo še večjo moč dobila...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu tlb)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: d*ek, d*ek, d*ek.....
14.4.2010 11:39:19   
tlb

IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

naša ima tri leta in bi samo rit kazala :=)) in vsake toliko preklinja,kar enostavno preslišim... če je to faza je najbolje da se ne razburjaš in enostavno preslišiš, ker če boš reagirala bo še večjo moč dobila...


ja, preklinjat je pa naša (vsaj začasno) nehala.....
sem nekak sklenla, da bom preslišala, razen, ko smo za mizo al pa na obisku (ker res takoooooj začuti, da me nervira in potem pretiraaaaava v skrajnost....). doma v svoji sobi pa kar naj si da duška.....

pa saj je večinoma vse skupaj smešno; mi2 z možem se včasih reživa kot 2 opici v sosednji sobi.....tamala pa komu "se*je po glavi...." v svoji sobi.....

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: d*ek, d*ek, d*ek.....
14.4.2010 19:44:55   
čebelica01
no tole sem jaz prebrala mojima dvema škratoma in sta rekla , da je smešno ampak zakaj se pa tako grdo obnaša . toliko o otrocih . smešno jima je ampak tudi grdo

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu tlb)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?