|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A sploh še kdo zastopi te naše zdravnike????????
7.7.2005 20:14:02   
lana 5
Najprej Lona 13, da te potolažim;) nisem te zapustila, še vedno bova lahko cimri.

Bila najprej pri svoji G, pa me je poslala v LJ. da povejo oni kako in kaj. In sledilo je tole.

Na kratko; pred dvema dnevoma so mi napovedal, da mi bodo danes sprožili porod, ker imam malo plodovnice in da je posteljica že dokonca zrela.
Danes sem imela kontrolo bila eno uro in pol na CTG in vsi so se strinjali, da je CTG OK. Seveda sem se takoj odahnila, potem je sledil UZ in en je govoril da je dovolj plodovnice, drugi pa da ne.:zmeden: Potem sem pa malo popi.... in jima rekla da naj se odločita že, kako in kaj. Pa rečeta, nič dajmo še vaginalno pogledat in ugotovita da sem 3-4 cm odprta.
Nato vprašam, če bom šla sedaj rodit in oba odgovorita" Ne zakaj pa, saj nimate popadkov."
In že mislim, da sem konec, pa po 2 urah gledanja ugotovita, da sem vsa otečena:zmeden:, jaz jih samo pogledam, namreč meni se ni zdelo. Potem je sledil laboratorij (urin) in vse OK, pa pritisk 110/70.
In končna odločitev: Gospa vi pojdite lepo domov, ko se bo pa začelo, boste pa že vedela.

No sedaj sem doma in lepo čakam;).
Saj sem kar pomirjena, to pa zato ker je moj:duda: danes tako živahen, da je kaj.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   A sploh še kdo zastopi te naše zdravnike????????
7.7.2005 20:18:13   
CIPRESA
Ne lana imaš prav tud jaz jih ne zastopim.

Boga cel dan so te pošiljali sem in tja, sedaj pa pejt raje počit, ker se je velikokrat zgodilo da ko si prišel domov, takrat te je pa prijelo pa ves utrujen pa tko....

Držim pestke da jutri ali pa že ponoči odpeketaš proti porodnišnici, tačas pa možgančke na off pa moža na stražo.

(odgovor članu lana 5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   A sploh še kdo zastopi te naše zdravnike????????
7.7.2005 20:22:26   
LONA13
Boga reva, ma teli dohtarji so tema!!:grrr::grrr:

Jest upam da bova kmal šli noter, jest mam jutr še enkrat ctg - upajmo da me bo poslala rodit. Bomo vidl.
Zdle grem pa na maratonski sprehod, da čimprej popadke dobim.

se beremo!

(odgovor članu lana 5)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   A sploh še kdo zastopi te naše zdravnike????????
7.7.2005 20:30:09   
lana 5
Jaz bom pa danes sprehod opustila, mislim da sem se dovolj nahodila za danes.

Lona jaz ti iz srca želim , da bi ti jutri rekli da greš rodit. Bom držala pesti.

Sedaj se grem pa mal k stisent in nato spat.

Punce se slišimo jutri.

Vsem želim lepo nočko.


(odgovor članu lana 5)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   A sploh še kdo zastopi te naše zdravnike????????
7.7.2005 21:55:50   
Erdbeere
OO lana a si ze tko daleč....matr kok gre čas hitro...želim ti da svojga :duda: čimprej dobiš k sebi, pa čimlažji porod

(odgovor članu lana 5)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   A sploh še kdo zastopi te naše zdravnike????????
7.7.2005 22:04:45   
kimi
Lana naju s sašoS je pa že skrbelo če si rodila, ker se nič ne javiš. Ja jaz sem bila v porodnišnici, ker sem dobila inekcijo za razvoj pljučk in mi tista gospa v sobi pove da so dal eno zadnjič na ctg ker je jo ne vem kaj že grozno bolelo pa ctg ni kazal popadkov in revco je čezdalje bolj bolelo in se je mož razp.... in so jo vaginalno pregledali in ugotovili da je toliko odprta da mora takoj rodit. No in potem se zanesi na naprave in zdravnike

(odgovor članu lana 5)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   A sploh še kdo zastopi te naše zdravnike????????
8.7.2005 9:24:28   
Amoss
Današnje zdravstvo je res na psu.Dan danes še zdravnikom ne gre zaupamt, ja šment, kruta resnica.
Ne sekiraj se in počakaj da se porod sam začne, saj dokler je :duda: živahen je vse o.k.
Pa zdravnikom raje ne povej da je živahen ker so meni rekli da je otrok nervozen ker se mu slabo godi in mi sprožali porod!

(odgovor članu lana 5)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   A sploh še kdo zastopi te naše zdravnike????????
8.7.2005 15:23:41   
Erdbeere
Kimi a je SašaS že rodila???

(odgovor članu lana 5)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   A sploh še kdo zastopi te naše zdravnike????????
8.7.2005 18:55:11   
kimi
Ja Erdbeere fanta Matica je že 1 mesec star če ne že več...sva bile že na kavi.

(odgovor članu lana 5)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?