|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Število foliklov
7.3.2010 10:22:14   
bojka
Pozdravljene, ker ne vem kje se je o tem pisalo imam vprašanje. Koliko folilov ste imele pred punkcijo? Koliko morajo biti veliki, da potem naredijo punkcijo? Jaz sem se slabo odzivala na Gonal in so mi dali injekcije Menopurja in sedaj se nekaj premika. Vendar imam samo 1 folikel in ne vem kako bo. Ima katere izkušnje z pozitivnim rezultatom kljub samo 1 foliklu.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Število foliklov
7.3.2010 10:25:48   
Anonimen
Ni pomembo število foliklov, ampak kvaliteta. Lahko jih imaš veliko, pa so prazni,oziroma brez celic.
Moji so bili veliki med 17-21.

(odgovor članu bojka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Število foliklov
7.3.2010 10:55:18   
bojka
Hvala "Anonimen" za odgovor. To so kar vspodbudne besede in upam, da je še vedno upanje da bo vse OK. Mogoče neumno vprašanje ampak vseeno. V 1 foliklu imaš lahko več celic?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Število foliklov
7.3.2010 13:16:32   
bojka
Kaj nima nobena od vas izkušnje samo z 1 foliklom? Res prosim za kakšno mnenje in odgovor. Vsaki bom hvaležna.

(odgovor članu bojka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Število foliklov
7.3.2010 13:24:23   
baguSka
ne gre to tok na hitrco.... nedelja je dons in jih veliko ni tuki! zihr se bo drugac kaksna nasla... user posted image

(odgovor članu bojka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Število foliklov
7.3.2010 14:52:13   
Rakica_80
Ja res je, počakaj na jutri, ker za vikendi je malo žensk gor.
Drugače, pa ni rečeno, če imaš en folikel, da jih boš po punkciji samo eno imela, po navadi jih vedno pol več pride.
Vso srečo, pa javiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Število foliklov
7.3.2010 17:23:28   
Fargesia
jaz sem jih imela za 2 ampula menopurja 22 (foliklov)...pridelala sem 9 celic...

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Število foliklov
7.3.2010 18:43:38   
bojka
Ja saj vem, da sem neučakana. Ampka glede na to da se prvič sploh nisem odzivala na Gonal in Menopur me seveda grabi panika. Sedaj pa je 1 folikel mogoče bosta 2 ampak ne verjamem ker je ta drugi še majhen. Prvi je velik 12 in in drugi samo 7. Tako da menda samo 1 pride v poštev.
Drugače pa vsem hvala za odgovore in lep večer. Če pa ima še kakšna izkušnje podobne mojim prosim na dan z njimi.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Število foliklov
7.3.2010 18:47:15   
bojka
To da je samo 1 sem izvedela šele danes in jutri imam spet UZ in da vidim kako bo naprej. Javim kako bom opravila.

(odgovor članu bojka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Število foliklov
7.3.2010 19:25:33   
pupe
tudi pri meni je bil slab odziv, na koncu pridobljene samo 2 celici
ne obupaj prehitro
tudi jaz sem sedaj prvič

(odgovor članu bojka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Število foliklov
8.3.2010 7:49:06   
Anonimen
Glede na to, da so še tako majhni, se vsekakor lahko pojavi še kakšen.

Drugače je pa čisto odvisno koliko celic je notri. Jaz sem imela prvič cca. 45 foliklov in samo 7 celic, drugič pa 7 foliklov in potem 10 celic.

(odgovor članu pupe)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Število foliklov
14.3.2010 18:12:11   
bojka
No jaz sem bila danes na punkciji. Pridelala 3 folikle in 5 celic. V torek grem pogledat ali se je kaj oplodilo. Držite pesti zame.
Lep večer še naprej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Število foliklov
14.3.2010 18:17:39   
Taddy78
Gospa, s katero smo bile skupaj na punkciji, je na UZ-ju imela samo enega, pri punkciji pa potem 2 in je sedaj user posted image .
Za razliko od mene, ki sem imela 11 celic, 7 se jih je oplodilo, 5dan je bila ena blastocistica lepo razvita za vstavit, kmalu pa grem še po enega eskimčka, ker se takrat ni prijelo.
Kot je napisala moja predhodnica, važna je kvaliteta, ne količina...

(odgovor članu bojka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




novo leto
Lelly28 RR

Ali ste si zadali kakšno novoletno zaobljubo ?

da (40%)

ne (60%)


Število vseh glasov: 10

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!