|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tak sem jezna
10.5.2010 19:36:03   
mamica2009
..dajte mi vi povedat nekaj, z vrtcem gremo na zaključni izlet v živalski vrt. In cena za 5 člansko družino(prevoz +kosilo) je 120 €.
Kaj vi menite?Meni je to znatno preveč.

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tak sem jezna
10.5.2010 19:43:42   
benika
Ja ne vem, no, mi gremo zastonjuser posted image Jaz vem, da ne bi šla. To je 1/4 moje plače in 120€ za en dan...no go. Sploh pa ne v ZOO.

Sicer pa so vas najbrž v vrtcu vprašali, če se s tem strinjate, al kako? A takrat pa niste imeli pripomb?

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tak sem jezna
10.5.2010 19:49:31   
noranate
Mi smo v vrtcu od začetka leta zbirali po par evrčkov na mesec, ostalo pa potem doplačali, je bilo lažje user posted image . Sam prevoz je drag, karte, kosila v gostilni več tud niso mačji kašelj. Je drago ja in za 5 oseb kar nanese. 

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tak sem jezna
10.5.2010 20:06:35   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

..dajte mi vi povedat nekaj, z vrtcem gremo na zaključni izlet v živalski vrt. In cena za 5 člansko družino(prevoz +kosilo) je 120 €.
Kaj vi menite?Meni je to znatno preveč.


je pa ni dosti...danes je itak vse drago...če pa ti ne gre skozi pa ne it.


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tak sem jezna
10.5.2010 20:15:47   
mamica2009
Ja seveda so nas vprašali če se strinjamo da gremo v ZOO, niso pa povedali da bo tolko dnara nanenslo.Imamo tudi varčevanje in nekaj smo privarčevali, ampak vseeno tolko za en sam dan.Saj prevoz je najdražji.
Saj nebi šla, ampak ta tednar ko je privarčevan, nam ga ne vrnejo, 60 eur pa spet ni tak malo.

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tak sem jezna
10.5.2010 20:23:48   
K_a_t_i
Od kje pa ste user posted image

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tak sem jezna
10.5.2010 20:23:58   
Najaa
Ne bi šla, ker je čisto preveč. Pa kako to, če je karta za odraslega 7, za otroke po 2- letu pa 3,5 evra? To je 24,5 evra. Kosilo pa tud ne more bit 100 evrov, no. user posted image Al je?

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tak sem jezna
10.5.2010 20:29:01   
vaney
Kot so že napisale, je drago, pa ni drago...ali vas je 5. Mi smo šli zadnjič v Vočji Potok (3 odrasli in 2 otroka, ampak otroka sta bila zastonj), pa smo za prevoz porabili 30€, za vstopnino 20€, za kosilo 25€ (3 solate 2 pomfija in pijača) in za notranja igrala 10€ + balon 6€. Zdaj pa računaj. En parurni izlet oz. šetnja po parku nas je stala 86€, pa smo šle z lastnim prevozom in otroci so bili povsod zastonj. Pri vas pa niste, pa še avtobus morate plačat, tako da za 5-člansko družino je to kar povprečna cena. Tako pač danes je.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tak sem jezna
10.5.2010 20:45:33   
Lara73
končni izlet devetošolca: ena oseba, en dan, na morje (ladjica, kosilo, prevoz),... 68,00 €. Tudi ni poceni.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tak sem jezna
10.5.2010 21:02:38   
vaney
Lara, ampak to je pa res dragouser posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu Lara73)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tak sem jezna
10.5.2010 22:40:26   
ljupka
Mi ne gremo nikoli na kosilo,sendviče v ruzak pa je!

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tak sem jezna
11.5.2010 6:19:47   
mamica2009
IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

Mi ne gremo nikoli na kosilo,sendviče v ruzak pa je!



Sej ko gremo sami, je tudi tako, zaj pa bi malo čudno bilo, da samo mi nebi šli na kosilo, ostalih 100 pa.

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tak sem jezna
11.5.2010 8:05:03   
tajtaja
Saj ni treba, da greste vsi. Naj gre vrteški otrok in eden od staršev in je že takoj druga slika.
Ta izlet je predvsem namenjen otrokom v vrtecu, da nekam kao grejo kot skupina. Ker pa so mali, je jasno, da morajo meti svojwega spremljevalca. Boš videla, da neboš edina sama z otrokom.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tak sem jezna
11.5.2010 8:27:46   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009
..dajte mi vi povedat nekaj, z vrtcem gremo na zaključni izlet v živalski vrt. In cena za 5 člansko družino(prevoz +kosilo) je 120 €.
Kaj vi menite?Meni je to znatno preveč.

Ja, kar nanese... Je pa odvisno, če je treba od kje dlje plačat prevoz, ker je potem znesek žal čisto realen user posted image Pri nas gre samo en starš z otrokom - cela družina pride samo, če gre za kakšna na izi druženja v sklopu vrtca, pohode ipd.

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tak sem jezna
11.5.2010 9:20:04   
mamica2009
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009
..dajte mi vi povedat nekaj, z vrtcem gremo na zaključni izlet v živalski vrt. In cena za 5 člansko družino(prevoz +kosilo) je 120 €.
Kaj vi menite?Meni je to znatno preveč.

Ja, kar nanese... Je pa odvisno, če je treba od kje dlje plačat prevoz, ker je potem znesek žal čisto realen user posted image Pri nas gre samo en starš z otrokom - cela družina pride samo, če gre za kakšna na izi druženja v sklopu vrtca, pohode ipd.



Mi imamo ta izlet v sklopu dneva družine, zato bi pač naj šla na izlet cela družina.
Nekak bomo že.

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tak sem jezna
11.5.2010 9:20:35   
ljupka
IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

Mi ne gremo nikoli na kosilo,sendviče v ruzak pa je!



Sej ko gremo sami, je tudi tako, zaj pa bi malo čudno bilo, da samo mi nebi šli na kosilo, ostalih 100 pa.



Sam pri nam cel vrtec je sendviče,pri nam ni tega da bi šli na kosilo!Denar zbiramo čez leto,plačamo edino prevoz!Letos so se tko zmenil za piknik!

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tak sem jezna
11.5.2010 9:23:39   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009
..dajte mi vi povedat nekaj, z vrtcem gremo na zaključni izlet v živalski vrt. In cena za 5 člansko družino(prevoz +kosilo) je 120 €.
Kaj vi menite?Meni je to znatno preveč.

Ja, kar nanese... Je pa odvisno, če je treba od kje dlje plačat prevoz, ker je potem znesek žal čisto realen user posted image Pri nas gre samo en starš z otrokom - cela družina pride samo, če gre za kakšna na izi druženja v sklopu vrtca, pohode ipd.



Mi imamo ta izlet v sklopu dneva družine, zato bi pač naj šla na izlet cela družina.
Nekak bomo že.

Aja, to je potem druga stvar... V naših krajih takle scenarij zagotovo ne bi "šel skozi", ker bi bila udeležba bolj klavrna user posted image

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Tak sem jezna
11.5.2010 10:09:10   
Nika v službi
Pri vsej zadevi je najbolj pomembno to, da se že na začetku dobro in natančno zmenite. Torej, da definirate program, cene, potek in da dobite soglasje večine. Pri nas se take stvari pomenimo in dogovorimo na roditeljskih sestankih, tudi pred izletom dobimo prijavnico, kjer so napisane vse podrobnosti, cena, način plačila (pri nas je možnost večje zneske plačevati obročno). Poleg tega imamo rezervni sklad, iz katerega se denar črpa, če katera od družin ne zmore plačila kakšne dejavnosti.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Tak sem jezna
11.5.2010 13:41:00   
lana38
Meni se pa ne zdi to drago. Jaz sem šla z otrokoma z vlakom na izlet v LJ (13 let in 2 leti) In sem samo za vlak dala 40,44 eur. Kosilo v Interspar restavraciji je bilo za vse 3 okrog 20 eur. Potem pa še mc Donalds okrog 14 eur. Pa pijača v trgovini okrog 5 eur. Pa sem potem samo za nas 3 zapravila okrog 80 eur, pa ni bilo tukaj še vstopnine za ZOO.
Pri vas to pride ena osebo 24 eur.
LP

< Sporočilo je popravil lana38 -- 11.5.2010 13:43:16 >


_____________________________

lana38

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Tak sem jezna
11.5.2010 14:09:11   
poli*
Je drago, če imata oba minimalca. Ni drago, če imata oba nad 1000€ plače.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Tak sem jezna
11.5.2010 14:21:09   
2ursae
za ta denar (ok, malenkost več - cca 150 €) je šla naša 4 članska družina na celodnevni izlet v Benetke, z lastnim avtom seveda.
Meni osebno je toliko za ZOO odločno preveč, pa z možem nisva na minimalcu.


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Tak sem jezna
11.5.2010 14:38:08   
mamica2009
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Pri vsej zadevi je najbolj pomembno to, da se že na začetku dobro in natančno zmenite. Torej, da definirate program, cene, potek in da dobite soglasje večine. Pri nas se take stvari pomenimo in dogovorimo na roditeljskih sestankih, tudi pred izletom dobimo prijavnico, kjer so napisane vse podrobnosti, cena, način plačila (pri nas je možnost večje zneske plačevati obročno). Poleg tega imamo rezervni sklad, iz katerega se denar črpa, če katera od družin ne zmore plačila kakšne dejavnosti.



čE BI TO BILO PRI NAS, BI BILO SUPER.mI SMO SE ZMENILI KAM GREMO IN DA NA MESEC VARČUJEMO V VRTCU ENO MALEKOST. cENO VSEGA SKUPAJ IN PROGRAM, PA SMO DOBILI VČERAJ NA OGLSNI DESKI V VRTCU.
pri nas je minimalec, jaz min porodniško, moj min plačo in 3 otroci.

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Tak sem jezna
11.5.2010 14:46:04   
pety78
To bi bilo (samo) 3 leta nazaj 28.756,80 SIT. Uf!


user posted image


_____________________________



(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Tak sem jezna
11.5.2010 15:38:07   
Splišni
Jaz ne bi šla. A so zmešani?

Pa otroku je gost ena jasa, kakšne igrce, prijateljčki, starši, smeh, hec ...

Mnei je to čisto tu mač, kar si zmiljujejo zadnje čase.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Tak sem jezna
11.5.2010 15:50:42   
mamica2009
No in odločitev je padla, na izlet gresta samo malidve(hčerki) z  mojo sestro, katera gre tudi na izlet z njenima otrokoma.
Mesec je dolgi in treba ga je preživeti, ne pa en dan uživati, cel mesec pa lačen biti.

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?