|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Športni del kot pri Bugaboo-ju?
5.2.2011 9:56:58   
MetiLu
Zanimam se za nakup tega vozička:
user posted image

Pa me zanima, kako se obnese tak sedežni del, ki se v celoti nagiba. Zelo zelo podoben je Bugaboo Cameleonu, pa me zanima uporabnice bugaboo-ja, kako se je obnesel tak sedež, predvsem zaradi naklona nogic v ležečem položaju in zaradi možnosti previjanja v vozičku user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Športni del kot pri Bugaboo-ju?
5.2.2011 12:40:08   
K_a_t_i
Naš je zelo zadovoljen v njem. Previjanje pa v športnem delu ni mogoče. Oz. bom raje rekla, da sploh nisem poskusila...


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Športni del kot pri Bugaboo-ju?
5.2.2011 17:15:37   
Hope2
Jaz sem zelo zadovoljna, pa tudi naš malček uživa v njem, še zdaj pri 2 letih.
V njem sem ga tudi previjala, gre malo težje, ampak gre. Moraš pa pazit, da kljub podobnosti, ni nujno da je dolžina ista, bugaboo ima kar dolgi tale del, v bistvu je med najdaljšimi. Jaz sem našega poležala malo više in potem previla. Je pa zelo hitro samostojno stal, tak da od 7 meseca naprej sem ga stoje previjala v vozičku. Kar se tiče ležanja, ni noben problem, nogice ima v luftu, oz ima pokrčene v kolenu, medtem ko spodnji del ima otrok lepo poležan, tak da v bistvu niso v luftu. Nam je pediatrinja dale zeleno luč pri 4.5 mesecih, takrat je rekla, glavno, da je hrbet raven, če so noge pokrčene oz kao v luftu ni panike- nima veze za razvoj. Aj apa naš je itak ko j espal na hrbtu noge imel vtakem položaju, pokrčene, tak da mu ta položaj pol ni bil ne tuj, ne čudnuser posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Športni del kot pri Bugaboo-ju?
7.2.2011 8:07:41   
barni
Hoj! Mene pa zanima, ali je tak položaj za spanje primeren in predvsem udoben? Meni ravo zato ne potegnejo ti školkasti športni deli, ker otroka recimo ne moreš dat na bok ležat in ker ima dvignjene nogice ko spi.

Jaz sem z našo res ogromno prepotovala v vozičku, notri je spala tudi po več ur skupaj. Če pomislim nase v takem položaju, mi sploh ne gre - ni mi udobno. Nekako mi še najbolj potegne ravna podlaga.

Pravite, da pa ni panike s takim sedežem? Da je čisto dovolj udoben?

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Športni del kot pri Bugaboo-ju?
7.2.2011 10:23:25   
K_a_t_i
Če je to, da ti otrok noter spi 3 ure znak, da je udoben, potem ti potrjujem, da je. Je pa tako - moj prvi se je drl na ravni podlagi v vseh položajih, drugi pa na katerikoli podlagi bolj redko. Na boku je spal, ko je bil v košari, pa še to samo prvi mesec. Smo pa tudi mi ves čas naokrog. Enkrat sem računala, da bo voziček v enem letu naredil nekaj čez 2.000km. Potem pa še vse ure, ko se ne premika dodaj...
Z malo šale - proti krčnim žilam je sigurno dober ta položaj user posted image .

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Športni del kot pri Bugaboo-ju?
7.2.2011 13:36:52   
MetiLu
Tudi jaz sprašujem zato, ker pri prvem otroku sem imela Speedi-ja in se nam ni dobro obnesel. Razen vodljivosti na vseh terenih, ni imel ene dobre odlike... Prehitro sem ga kupila, ko sploh še nisem raziskala, kaj se na vozeku rabi. Ko ga nismo več rabili sem ga prodala in zdej za drugega kupujemo nov vozek.

Prvi otrok se v košari sploh ni maral vozit, v nobenem položaju user posted image  zato sem nekaj časa uporabljala lupinico potem pa ga dala v šp. del pri 3 mesecih... potem sem skoraj diplomirala, kako šp. del poležat do konca, ker voziček ni imel te funkcije... sem neki zimprovizirala za tisti vmesni čas, ko sem ga lahko že malo dvignila. Ko sem ga lahko dala malo bolj sedeče, je bil šp. del preširok in je tamal vedno visel na eno stran... ko je spal je bilo sicer ok, nikoli pa ni recimo spal na boku, za kar me tudi sedaj ne skrbi... edino fajn je bilo ga potem previt v šp. delu, ker je bil bolj poležan. Je pa sedaj spet razlika, ker prvi je bil zimski in smo poleti ko je bil star okol pol leta res rabili plac za previjanje... sedaj pa pričakujemo poletnega user posted image  in vem, da ga sredi zime na sprehodu ne bom previjala, če bo že potreba bomo šli kam na toplo, pa tud sprehodi ne bodo tok dolgi, kot so poletni.

Zato razmišlam o nakupu takšnega voza, ki ima kalupast šp. del, ker se mi zdi da takrat ko ga rabiš (cca. 5 meseca do 1 leta) otrok notri lepše sedi oz, napol leži...

Me pa zanimajo različna mnenja o uporabnosti takega sedeža, ker se ne bi rada v drugo spet nasrala user posted image  Sicer pa je na koncu čist odvisno o otroka, kok se sploh rad vozi z vozičkom user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Športni del kot pri Bugaboo-ju?
18.2.2011 21:33:51   
MetiLu
Smo kupili tale vozek, model jaguar car Z4, ker me je po trikratnem obisku trgovine in natančnem pregledu vseh funkcij voziček 100% prepričal user posted image  Košara je ogromna, lahko se ji spreminja naklon, ker ima isto ogrodje kot šp. del in zato iste funcije. Komplet zajema vse kar rabiš, je lahek, lepo vodljiv, se hitro razstavi, šp. del se lahko zloži z ogrodjem ali brez. Vse nastavke (košara, lupinica, sedež) se obračajo v obe smeri vožnje, strehica se lahko potegne čez cel vozek (do nog), če se jo zadaj odhakla, kar je priročno, ko se med sprehodom izogibamo soncu... v glavnem, cel kup enih uporabnih stvari ima tale model, za zelo dostopno in dokaj normalno ceno user posted image  zaenkrat super zadovoljna, upam, da me ob uporabi navdušenje ne mine user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Športni del kot pri Bugaboo-ju?
23.2.2011 15:33:42   
Urska09
Tudi mene je sprva skrbela ta školjka pri Bogabooju. Po dveh letih uporabe lahko rečem, da trenutno ni boljšega vozička na trgu. V vseh pogledih. Tako kot je ena že napisala: otroka daš v športni del pri cca. 4,5 mes (po nasvetu naše pediatrinje) in super sedi, ker ima hrbtenico čisto ravno, nogice pa dvignjene, kar je tudi sicer optimalni položaj za pravilni razvoj hrbtenice: teža ne pritiska na hrbtenico, ki je tako povsem razbremenjena. Otrok brez težav spi v športnem delu. Vsaj naša je.

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Športni del kot pri Bugaboo-ju?
24.3.2011 19:29:14   
zvezddica
tudi mi imamo jaguar car Z4 violauser posted image
komaj čakam da mojo prvorojenko dam v vozičekuser posted image ,
saj bo kmalu čez mesec dni


 

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?