|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Torta za rojstni dan
4.11.2009 16:16:14   
Detece
Z veliko hitrostjo se nam približuje 1. rojstni dan in ker ponavadi pečem torte sama tokrat ne vem kam se obrniti. Zanima me kje najdem dobre, lepe in po normalni ceni torte v Mariboru oz. njegovi okolici.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Torta za rojstni dan
4.11.2009 16:20:38   
Nogavica
Mi navadno naročamo tu: http://pika-torta.si/si/.

Parkrat smo tudi v Pohorski kavarni.

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Torta za rojstni dan
4.11.2009 16:28:32   
Detece
Te v Pohorski so krasne, pa tudi dobre ja....moram poklicati še za ceno. Hvala!

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Torta za rojstni dan
5.11.2009 9:42:42   
Detece
Vem, da ima Pohorska kavarna odlične torte, ampak se mi za 40 kosov 90 eur zdi full preveč.

Še kak predlog mogoče??

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Torta za rojstni dan
5.11.2009 12:54:01   
Anonimen
mi jih pa naročamo v ilichu,dober okus,najkboljši malina vanilija,nardijo ti pa lih kar češ,mi smo imeli že od nodija ,do policijskega avta,pa srelo mcqueen,pa vlakec tomažek,pa kaj vem kaj še.zdaj smo naročli rorija z cesto okrog torte in verjamem da bo spet ful dobra.ja cena pa za 30 kosov 37 evrov,se mi zdi kr normalna.

(odgovor članu Detece)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Torta za rojstni dan
5.11.2009 12:55:19   
ledenaa
sama naredi torto in potem samo naroči "slikico" za na torto
Torta bo kot iz trgovine

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Torta za rojstni dan
5.11.2009 13:00:39   
luan

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

sama naredi torto in potem samo naroči "slikico" za na torto
Torta bo kot iz trgovine


Kje pa se naroči te slikice za na torto?Ker meni ravno okraševanje dela težave.
LP

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Torta za rojstni dan
5.11.2009 18:27:00   
Detece
Ja sem se odločila, da jo res kar sama naredim. Tudi jaz sem zaradi okraševanja mislila naročiti. Sem pa danes malo brskala po netu in našla nekaj zanimivih nasvetov.

http://wmcicecream.com/db1/00097/wmcicecream.com/_uimages/WinniethePoohCake-1.jpg


Se mi zdi da takšno ne bo problem narediti. Bom poskusila! Spekla bom velik biskvit, ga izrezala v tej obliki in s smetano okrasila kot je prikazano na sliki. Upam, da bo izgledala vsaj približno tako.

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Torta za rojstni dan
5.11.2009 18:30:40   
Detece
Če rabi katera kakšno idejo:

http://images.google.com/images?hl=sl&lr=&q=pooh+cake&sa=N&start=0&ndsp=18

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Torta za rojstni dan
5.11.2009 20:30:24   
hanna1
Na Kulinariki se najde veliko idej

http://www.kulinarika.net/album.asp?hash=446ov56ak6u2ksfb

pa še recept za biskvit,ki definitivno uspe:
http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=5814



_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Torta za rojstni dan
5.11.2009 20:37:35   
hanna1
Slikce pa izdelujejo v nekaterih slaščičarnah,lahko sam neseš slikco in jo preskenirajo na posebno maso-kot nekakšna hostija..to slikco kakšne 2-3ure pred postrežbo položiš preko biskvita,ki ga premažeš z masleno kremo (sladkor v prahu,maslo),robove zakamufliraš z obarvano smetano,kakšnimi marcipanovimi okraski...,ker če je slika predolgo na torti,postane nekam zmazana....te torte,ki so na sliki,so z tičino maso,ki se kupi v večjih količinah,žal, v pekarni Vrhnika in še verjetno kje in se še lepše oblikuje in barva z jedilnimi barvami,kot marcipan-je pa to takšna sladka masa,ki enim paše drugim pa tud ne,no.....user posted image

< Sporočilo je popravil hanna1 -- 5.11.2009 20:38:52 >


_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Torta za rojstni dan
22.3.2010 10:08:49   
butterfly2
Jaz sem slikco naročila kar po netu in sem jo prejela že v dveh dneh. Link imaj:. http://www.slikezatorto.net/. Ko sem jih kontaktirala, so bili zelo prijazni. Po mailu so mi poslali slike, ki jih imajo na razpolago. Potem sem pa naročeno sliko dobila v dveh dneh. Bila sem zelo zadovoljna pa še nikamor nisem rabla hodit po njo. Je pa cena med 8 in 10 euri. Sicer sem eno malenkost dala še za poštnino, kar bi pa ravnotako porabla, če bi se morala kam peljat. Nisem nek mojster pri izdelavi tort ampa,k ko dam na torto kakšno slikco, se moje napake sploh ne opazijouser posted image . lp 

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj storiti, ko je otrok frustriran?
Konflikti in frustracije so neizogiben del medčloveških odnosov, še posebej, ko nas več ljudi živi tako zelo blizu kot v...
BLOG: Spet kričim, ker me nič ne ubogate
Kako biti v stiku z lastnimi avtentičnimi občutki in hkrati osebno odgovoren? In kje se pravzaprav začne tista točka odg...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?