|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vedno svež Novalac?
9.3.2010 13:48:32   
Jada82
Pozdravljeni!

Tiste, ki svojim dojenčkom dajete AM Novalac, me zanima, ali vedno pripravite svež obrok, ali lahko nekaj časa stoji, npr. v hladilniku?

Meni so npr. v P že zjutraj pripravili mleko (sicer Bebo), pa sem potem imela za 2 obroka - za 6 ur ...

Hvala za izkušnje in nasvete ...user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vedno svež Novalac?
9.3.2010 13:51:14   
ledenaa
V termovko daj.
mleka ne smeš pogrevati 2x

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vedno svež Novalac?
9.3.2010 13:55:08   
Najaa
Lahko si narediš zjutraj in imaš za cel dan, kakor delajo v P. Za vsak obrok odliješ kolko rabiš in pogreješ.
Najboljše pa je, da imaš vročo vodo v termovki in delaš sproti svež obrok.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vedno svež Novalac?
9.3.2010 14:07:00   
Jada82
Ja saj imam vodo v termovki. Saj kar gre, vendar pa včasih ne popije vsega in veliko ostane, pa mi je kar škoda zlivat proč. Ne vem pa, a bi ji ponovno dala, da ne bo kaj narobe ... 

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vedno svež Novalac?
9.3.2010 14:52:11   
Hope2
Dobil vedno svežega. Sem samo 1x povohalo 1 uro staro mleko in je čist drugega vonja. Če ni spil, sem počakla največ 10 minut, potem pa izlila.

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vedno svež Novalac?
9.3.2010 15:15:02   
ninca19
mleka ne smeš 2x pogrevat. se vedno pripravi svež obrok. lahko tudi zjutraj z cel dan, vendar ko enkrat pogreješ, ga potem več ne smeš. jaz sem ga imela v vroči vodi, da se ni ohladil še kako uro, če ni pojedla. če po eni uri ni hotla sem pa stran zlila.

_____________________________

Nina

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vedno svež Novalac?
9.3.2010 16:14:46   
Katy78
Vedno sem mu pripravila svežega. Če je kaj ostalo, sem ga vedno zlila stran, se mi ni nikoli zdelo škoda.

V P sem mu parkrat morala dodajati in so imeli v hladilniku pripravljeno Bebo. Se mi je kar želodec obračal, ko sem to mleko povohala, dete se mi je tako smililo. Ko sem prišla domov, sem mu od začetka parkrat dala Bebo, ker so jo v P tako hvalili, in ni bilo sledu o groznem vonju, torej je bil očitno vzrok v temu, da ni bila sveže pripravljena. Kasneje smo prešaltali na Aptamil na koncu pa na Novalac.

(odgovor članu ninca19)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vedno svež Novalac?
9.3.2010 16:28:18   
Andromeda
Jaz sem AM pripravljala tako, da sem 2x dnevno prekuhala vodo, jo ohladila na primerno T, nalila v termovko, tako, da nisem rabila za vsaj obork posebej prekuhavat in čakat, da se voda ohladi.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vedno svež Novalac?
9.3.2010 17:33:13   
marantz
Mene pa zanima, katero znamko mleka pripravlajte svojim malčkom tiste, ki v 95% dojite, AM pa dobi kvečjemu 1krat na teden ko vas ni doma. Zadnjič sem kupila Aptamil, pa je pisalo da ga moram porabit v treh tednih po odprtju.user posted image A naj vržem vso hrano stran? Kolk najmajše embalaže so v prodaji. Teh 450gramov mamo mi za tri mesecein več.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vedno svež Novalac?
9.3.2010 17:56:59   
Binny
jaz sem enkrat kupila Aptamil v vrečkicah po 30g

(odgovor članu marantz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vedno svež Novalac?
9.3.2010 18:24:30   
marantz
Kakšna pa je cena? A pride ful drago?

(odgovor članu Binny)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vedno svež Novalac?
10.3.2010 18:46:34   
Anonimen
Jaz pa kupujem že prekuhano vodo iz DM-ja. Potem jo prelijem v naprej v flaškah in pregrejem v grelcu.. Tudi prah imam že pripravljen, tako da imava vedno svež obrok v parih minutah user posted image

(odgovor članu Jada82)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vedno svež Novalac?
11.3.2010 11:02:47   
tweety83
Jaz si prekuham vodo in jo prelijem v stekleno flašo in potem ji naredim vsake štiri ure ali kakor pač nanese svež obrok. Če takoj ne poje cele flaše ji pogrejem - vendar samo nekje do pol ure. Če pa preteče več časa ji naredim svež obrok,ker se rade razmnožujejo bakterije ipd. - sicer pa vse piše na embalaži.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vedno svež Novalac?
11.3.2010 11:28:03   
Nezy85
Jaz, mu zmeraj nardim z prekuhano vodo svež obrok, tako da nič ne puščam za kasneje, razen če mi res večjo količino ne poje, pa dam v grelec in max. 1 urco počakam če po 1 urci ne poje vzlijem vstran!!

_____________________________

Dobili smo najlepše darilo:
Sinčeka Patrika: 3850kg;52cm
1mesec-4400kg;54cm
2mesca-5470kg;58cm
3meseci-6500kg,61cm

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vedno svež Novalac?
11.3.2010 15:17:05   
frutolina
prekuhaj vodo, daj še toplo v termovko. Ko je otrok lačen daj v stekleničko mleko (prah - lahko si že prej pripraviš) potem pa samo preliješ s toplo vodo iz termovke.

(odgovor članu Nezy85)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vedno svež Novalac?
18.3.2010 18:05:38   
Binny

IZVIRNO SPOROČILO: marantz

Kakšna pa je cena? A pride ful drago?

sem videla v dm-u ena vrečkica pride ok.0,70€

(odgovor članu marantz)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vedno svež Novalac?
22.3.2010 11:14:19   
Isabelle
Mene pa zanima če je kera kupovala Novalac v Italiji?Je res ceneje?Pa zanima me če je identično tistemu pri nas?

(odgovor članu Binny)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?