|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   v Italijo po opremo?
5.3.2010 9:57:45   
Martinčka
Živjo...

drugi mesec se odpravljava v Italijo po pohištvo za otroško sobico in če bo sreča da najdeva tudi kakšen voziček bova še tega kupila...
Pa me zanima kaj blizu meje predlagate, ker jaz se ne spoznam najbolje na Italijo (razen Trsta).. sem slišala da imajo v Udinah veliko otroških centrov!? Iščem pa trgovino ki bo imela res dobro opremo ker ne bom šparala na otroški posteljici...

prosim za nasvete kam naj se odpravimauser posted image

hvala vam!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: v Italijo po opremo?
10.3.2010 9:23:26   
Martinčka
a res nobena nič ne pozna? ni kakšne primorke tukaj!?? jaz sme slišala da je en center IoBambino ali nekaj takšnega vreden obiska, pa ne vem ali je res ali ne!? prosim...

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: v Italijo po opremo?
10.3.2010 10:17:19   
sanelaa
jaz italije žal res  ne poznam.......sem pa sama pri prvem večino stvari, torej komplet voziček in jajčko, posteljo z jogijem, posteljnino, rjuhe............naročevala preko tele strani:

http://www.kidsroom.de/epages/Kidsroom.sf/en_GB/?ViewObjectID=8073

je bilo ful ugodno, pa za vse naročeno je bilo samo 30€ poštnine.

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: v Italijo po opremo?
10.3.2010 11:08:25   
Fargesia
martinčka, vprašaj golobico82 če kaj ve...ona je s primorske...

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: v Italijo po opremo?
12.3.2010 9:52:10   
Martinčka
Fargesia hvala.. sje mogoče se pa kaj oglasi:) saj imam do aprila čas da malo poizvem:) ne bi ravno rada hodila v udine če se ne splača, če nimajo kaj drugačnega kot pri nas!?

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: v Italijo po opremo?
12.3.2010 11:51:37   
milabe
ojla, bom malo pomagala kolker sem sama zbrskala, ker sem iskala trgovine za voziček...

baby Pulman
Via Udine 25H
Gradisca d'isonzo
tu dobim js voziček, danes ;) je pa čist mal iz Gorice, poglej na google map ali pa viamichelin.com

Io Bimbo
http://www.iobimbo.it/punti-vendita/

toliko... upam da bo kaj v pomoč

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: v Italijo po opremo?
12.3.2010 15:58:42   
Martinčka
milabe hvalauser posted image ... IoBimbo sem pa že včeraj malo pogfledala na spletu.. nimajo ravno uau spletne strani ampak da vsaj vidim kaj ponujajo:)


(odgovor članu milabe)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: v Italijo po opremo?
19.3.2010 15:58:35   
nikcaa
zivijo.
v malfanconu so te trgovince... mislim da so tri..
jst sm bla ne dolgo nazaj sm sla po vozicek...
majo malo bolj ugodne cene kot nasi...
in tudi druge barve, kot pri nas...
za vozicek jane slalom pro sm dala 390€ tuki so nekje 450€ mislim..
čeprav zdej je tud pri nas neka akcija sm vidla.. ni pa take barve kot ga mam jst....
trgovina mislim da je tutto per il bambino... v drugih dveh pa se nism bla...
toliko...

lep pozdrav

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: v Italijo po opremo?
23.3.2010 15:53:33   
aly12
dan danes se da ogromno dobrih in lepih stvari naročiti prek interneta, da ti ni treba iti na pot v Italijo ali kam drugam. Z možem sva za prvega sina veliko stvari naročila in mu še vedno naročava, za tega, ki je pa na poti, pa tudi. Pogosto je tudi ceneje, če naročiš. Uporabvne strani so npr:
http://www.jellybabys.co.uk/
http://www.babykorb.de/
amazon.de (presenetljivo veliko dobrih stvari za malčke, od vozičkov, pohištva, posteljic, do oblekic in igrač)
next.co.uk
www.baby-walz.de (nisem nikoli naročala, ampak imajo luštne stvari)

_____________________________

“love builds up the broken wall
and straigtens the crooked path.
love keeps the stars in the firmament
and imposes rhythm on te ocean tides
each of us is created of it
and i suspect
each of us was created for it”

Maya Angelou

(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: v Italijo po opremo?
24.3.2010 9:20:39   
Martinčka
aly12 hvala, bom pogledala... do zdaj vse strani ki sem jih našla da dostavljajo tudi k nam, niso na koncu dostavljala pohištva in sem bila spet na začetkuuser posted image

bom še te strani malo prečesala da vidim kaj se najdeuser posted image ... sicer oblekice sem tako večino naročila preko spleta, ker sem na bolniški in je to moja edina trgovina na dosegu roke in tudi gugalnik imam izbran preko ebaya... tako da sem vsekakor "računalniški otrok", ampak sme mislila če je kakšna trgovina v italiji vredna odhoda tja, zato sem vprašala...

hvala in lp

(odgovor članu aly12)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: v Italijo po opremo?
26.3.2010 16:01:18   
aly12
Super. Upam, da ti uspe najti najboljšo in najlepšo posteljico.:)
Ker praviš, da si "računalniški otrok"...če še nisi obiskala strani www.hippychick.com, moraš nujno. Mene so tam stvari za naše male čisto navdušile in se moram kar brzdat, da ne pokupujem vse njihove zaloge.user posted image
Če pa najdeš kakšno dobro trgovino v Italiji, bi bila vesela, če sporočiš, da bomo šli lahko tudi mi na en izlet z razlogom.user posted image

_____________________________

“love builds up the broken wall
and straigtens the crooked path.
love keeps the stars in the firmament
and imposes rhythm on te ocean tides
each of us is created of it
and i suspect
each of us was created for it”

Maya Angelou

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: v Italijo po opremo?
28.3.2010 18:08:36   
Masha_M
Ojla!

Midva sva se hotela že prejšnji teden odpraviti v Monfalcone v Italijo v trgovino Tutto per il bambino, ker naj bi tam že dobili Janejeve 2010 modele Slalom Pro Reverse. Po obisku Pikapolonice so nama namreč rekli, da nič ne vedo kdaj bodo dobili letošnje modele, ker so jih lani šele konec leta za tekoče leto, niso imeli blage veze o značilnostih modelov itd.

Italijani so nama recimo v petek zvečer ob 8h v roku 1h odgovorili na mail kdaj pričakujejo pošiljko in navedli točno ceno (ki je bila za vsaj 100 € nižja kot pri nas), tako da se vsekakor še odpraviva tja.

Če katero zanima lahko tukaj napišem kdaj nama potrdijo prejem nove pošiljke in na željo lahko potem tudi pogledam za katero za kakšne cene, poslikam kak izdelek itd. ko se bova končno zares odpravila. ;)

LP in prijeten shopping vsem!

(odgovor članu aly12)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?