|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oddaja na CSD, jaz pa v bolnici
6.4.2010 20:34:56   
Anonimen
Pozdravljene,

zanima me, če mi katera lahko pomaga z nasvetom.
PDP imam 15.05.10, vendar zaradi rizične nosečnosti ležim v bolnišnici že štiri tedne - imam strogo ležanje. Kot kaže, bom kar do poroda tukaj.... Zanima pa me, kako je z oddajo vseh potrebnih papirjev za nastop porodniške? Žal je partner v tujini, tako da sem za vse kar sama.
Kdaj pa je tisti zadnji rok za oddajo? In kaj če ga prekoračim?
Vesela bom vaših komentarjev.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oddaja na CSD, jaz pa v bolnici
6.4.2010 20:40:48   
m_o_i
mogoce bi prosla mamo, prijateljico... da gre po obrazce na CSD oz. jih sprinta iz neta. potem jih odnese do delodajalca, da ti te obrazce izpolnijo in nazaj na CSD.

hocem povedat, da naj ne bi bil problem, ce to opravi kdo drug namesto tebe. da se s temi papirji tudi po rojstvu operirat (mislim, da se tri mesece po rojstvu in potem dobis izplacano za nazaj, po treh mesecih pa za nazaj ne dobis nic, ampak samo tekoce-ce se motim, naj me ktera popravi, ker pisem cisto iz glave), ampak takrat verjetno tudi ne bos zeljna tega user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oddaja na CSD, jaz pa v bolnici
6.4.2010 20:59:39   
sayuri
Meni je vse papirje zrihtal mož. Sem bila s 26. tedni v porodnišnico sprejeta in tam ostala do konca. Nobenga problema ni blo - vse je on uštimal. Glede na to, da je tvoj v tujini, poprosi starše, prijateljico...magari, če pokličeš na CSD in jih povprašaš, če moraš napisat kakšno pisno pooblastilo. user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oddaja na CSD, jaz pa v bolnici
6.4.2010 21:28:13   
Kiya
Mislim, da je treba papirje oddati nakasneje dan ali dva pred nastopom porodniške. Jaz sem rodila 3 mesece prekmalu in sva morala urediti v 3 dneh. Je pa vse moj mož urejal, edino za vpis plač sem se jaz zmenila že prej, ker so nama napovedali, da bom v parih tednih rodila.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Oddaja na CSD, jaz pa v bolnici
7.4.2010 14:14:35   
Luna*
Kaj pa če bi poklicala v svojo službo in službo od moža (no tuki lahko on sam) in razložila situacijo.
Npr. pokličeš v svojo službo v računovodstvo/kadrovsko (kjer te obrazce potjujejo) prosiš, če ga lahko izpolnijo in posredujejo v podpis še v moževo službo. V moževi službi (kadrovsko/sodelavca od moža) pa prosiš če lahko izpolnejo in pošljejo na CSD.

Jaz sem tako naredila za sodelavko. Edino kar je v tem primeru ne moreš preveriti če so ti prave podatke vpisali...

Pa srečno z nosečnostjo in zdravljem otročička

< Sporočilo je popravil Luna* -- 7.4.2010 14:15:22 >

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?