|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dr. Pelkič - nuhalna svetlina
10.4.2007 11:42:01   
Alina_alin
Pozdravljene user posted image in ostale RR-jevke,
ali je katera bila na NS pri Pelkičevi - privat  - na Gregorčičevi? Mi lahko napiše svoje izkušnje?Kako dolgo traja, ali je partner lahko zraven, ali dobiš slikico, ali posneme film, ima morda 3D... itd...
V prvi nosečnosti sem bila v Domžalah - fuul zadovljna. Sedaj ne moram v Domžale, ker v terminu, ko rabim imet NS, ni zdravnice user posted image . Torej se mislim naročit pri dr.Pelkičevi.
Oz. še imate kakšno priporočilo razen Domžal seveda.
Hvala, pa pa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dr. Pelkič - nuhalna svetlina
10.4.2007 14:44:47   
annie
Pozdravljena! Jaz sem bila na NS pri dr.Pelkičevi in ti jo tudi priporočam, saj je bilo super. Zelo je prijazna, vse ti pove in se  ti posveti. Partner je seveda tudi lahko zraven, dobila sva dve slikici in pa, če vzames s sabo dvd-r ti celoten ultrazvok tudi posname, s tem, da ji to poveš, še preden greš na preiskovalno mizo. Midva s partnerjem sva bila noter nekje 15-20 minut, plačaš pa 50 eur. Skratka ne bo ti žal user posted image .

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dr. Pelkič - nuhalna svetlina
10.4.2007 15:16:13   
Mojca
Jaz sem tudi bila in sem tudi ful zadovoljna. Partner je dobrodošel zraven, časa si  vzame kolikor je treba, vse razloži, ipd.
DVD vzamita zraven, če hočeta imeti posneto.

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dr. Pelkič - nuhalna svetlina
10.4.2007 16:12:17   
Pandica
Alina_alin,

danes je ravno minilo 2 tedna odkar sem sama bila pri dr.Pelkičevi na NS.
Super zdravnica, prava profesionalka user posted image  vsa pohvala ji gre!
Fant je bil z mano, cel uz nama je zraven razlagala, da sma še mi2 vedela za kaj se gre, dobila slikice in še cca.30min uz imam posnetega na DVD-ju user posted image
Res si je vzela čas. Kar sma bila zelo radovedna za spol ali bomo imeli user posted image  ali  user posted image  se je še maksimalno na tem področju potrudila in nama povedala, da bo verjetno user posted image  , ker ne vidi "pištole" nikjer user posted image  
Skratka same pohvale iz moje strani dr.Pelkičvei, če še te pa kaj zanima pa kr vprašaj



(odgovor članu Mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dr. Pelkič - nuhalna svetlina
10.4.2007 21:00:17   
žarnica
tudi jaz sem bila pri njej. UZ mi je delala dobrih 45 min, vmes naju je poslala na 10-min sprehod, če se bo slučajno detece kaj obrnilo.user posted image Snemala je na DVD, gor imava 8 slikic, vse nama je pojasnila. Ji je bilo pa zelo hudo ,ker ni videla spola.user posted image

tako,da jo res priporočam. Je vredno teh 50 eur.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dr. Pelkič - nuhalna svetlina
10.4.2007 22:11:49   
Alina_alin
O, najlepša hvala za vaše izkušnje. Vesela sem, da so pozitivne in da jo priporočate, saj sem se že naročila k njej. Sem brala same pohvale za Domžale, za Pelkičevo pa nič kaj konkretnega. Pa tudi sama sem imela plan iti v Domžale, pa so me pustili na cedilu - no, v tistem tednu pač ni možen pregled, ker ne delajo. Mi je pa sestra oz. gospa, s katero sem govorila po telefonu v Domžalah po vedala, da naj naslednjega otroka pač tako planiramo, da NS ne bo med prvomajskimi user posted image user posted image user posted image
No, v glavnem, vidim, da bom najverjetneje tudi z dr. Pelkičevo zadovoljna.



(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dr. Pelkič - nuhalna svetlina
9.3.2009 11:26:04   
mng
koliko pa je potrebno doplačati za dvd posnetek?

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dr. Pelkič - nuhalna svetlina
9.3.2009 20:53:58   
BA2008
IZVIRNO SPOROČILO: Alina_alin

Pozdravljene user posted image in ostale RR-jevke,
ali je katera bila na NS pri Pelkičevi - privat  - na Gregorčičevi? Mi lahko napiše svoje izkušnje?Kako dolgo traja, ali je partner lahko zraven, ali dobiš slikico, ali posneme film, ima morda 3D... itd...
V prvi nosečnosti sem bila v Domžalah - fuul zadovljna. Sedaj ne moram v Domžale, ker v terminu, ko rabim imet NS, ni zdravnice user posted image . Torej se mislim naročit pri dr.Pelkičevi.
Oz. še imate kakšno priporočilo razen Domžal seveda.
Hvala, pa pa



sama sem bila pri dr. pelkičevi na NS.je v redu zdravnica.naj bi pa imela dr.strahova po novem v ljubljani ordinacijo in bo delala samo še UZ, NS in te večje preglede.v naslednji nosečnosti (če se bom odločila za njo),bom šla k k njej.ampak iz tega razloga,ker ima boljše ultrazvoke in se je še dodatno izšolala za zgodnje zaznavanje napak.

_____________________________

najin angelček Aljaž 14.12.2008 - 22.12.2008

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dr. Pelkič - nuhalna svetlina
28.3.2010 22:57:56   
taraluna
Pozdravljene,

sicer je od teh sporočil minilo kar nekaj časa, pa da ne odpiram nove teme, me zanima, kdaj ste bile na pregledu nuhalne svetline pri dr. pelkićevi. Jaz sem namreč naročena če 14 dni, takrat bom v 12 tednu; pa se mi zdi kar prezgodaj, da bi že takrat ugotavljala spol. Se motim?Berem namreč, da eni izmed zadovoljnih pacientk ni uspela določiti spola...
Hvala za odgovor.


(odgovor članu BA2008)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dr. Pelkič - nuhalna svetlina
30.3.2010 13:27:08   
Anonimen
 
IZVIRNO SPOROČILO: taraluna

takrat bom v 12 tednu; pa se mi zdi kar prezgodaj, da bi že takrat ugotavljala spol. Se motim?Berem namreč, da eni izmed zadovoljnih pacientk ni uspela določiti spola...
Hvala za odgovor.




Saj si lahko zadovoljna pacientka, če ti Pelkičeva pove, da je tvoje dete zdravo!!! user posted image user posted image user posted image
Spol je itak na NS še težko določit, oziroma se tud veliki stručkoti ala Pelkič zmotijouser posted image
Počakaj na morfologijo. Pa zdravo dete in lepo user posted image

(odgovor članu taraluna)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dr. Pelkič - nuhalna svetlina
8.4.2010 14:20:58   
taraluna

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen



Saj si lahko zadovoljna pacientka, če ti Pelkičeva pove, da je tvoje dete zdravo!!! user posted image user posted image user posted image
Spol je itak na NS še težko določit, oziroma se tud veliki stručkoti ala Pelkič zmotijouser posted image
Počakaj na morfologijo. Pa zdravo dete in lepo user posted image


Se opravičujem, ker sem se narobe izrazila. Od nuhalne seveda ne želim nič druga kot potrditev, da je dete zdravo. Po dveh nosečnostih, od katerih je sicer minilo že kar nekaj časa, me je presenetilo to, da je sploh možna tako zgodnja določitev ali ugibanje spola.

Žarnica navaja, da je bila zelo zadovoljna, vendar je bilo DR. kar hudo, ker ni videla spola. To me je presenetilo, saj nisem niti upala pomisliti, da je v tem zgodnjem obdobju to sploh možno:)

Hvala za odgovor in lep pozdrav!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?