|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Za Julijo
9.7.2005 14:33:50   
Mirna*
Zivjo,
saj sem ze v sporocilu, kjer pises o 3. carskem rezu, nekaj sprasevala, zdaj pa sem se spomnila, da me pa se nekaj zanima :)-

V kateri porodnisnici si rodila? Jaz nameravam iti v Kranj, pa bi se tudi podobno odlocila, kot ti. Ce do datuma poroda ne bo nic, potem CR. Rada pa bi, da mi ga naredijo z EA, da bi videla mojega :duda:,ko pride ven, ne pa, da se zbudis po parih urah ves zakomiran :(

Ali si sla prej v porodnisnico se dogovorit? Malo cvikam, da mi bo uspelo v Kranju to dosezt. Meni osebno moja gineko.niti omenila ni te moznosti, zasledila sem jo na forumu (dr. Pusenjak). Cez 2 t. imam pregled, pa me prav zanima, kako bo zenska reagirala, ker ima sama 5 otrok, vse po naravni poti, jaz pa sem bom "zmisljevala" o CR...

Hvala za info in lep dan, A
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Za Julijo
11.7.2005 19:14:01   
Mirna*
Ce ni prevec osebno vprasanje, zakaj si 1. imela CR? Jaz zaradi zastoja poroda, odprta nic, voda odtekla, umetni popadki...skratka, nic kaj obetajocega.

Ali si se potem za 2. CR pogovorila oz. dogovorila najprej s svojim ginekologom? --> da ce do PDP ne bo nic, gres na CR? Ko si prisla na PDP v porodnisnico, ali so te prej se kaj pregledali, ce slucajno kaj kaze, da bi bilo? Pa so te hoteli kaj domov poslat se za kaksen dan? Amnio si imela? Kdaj pa si se to zmenila v porodnisnici?

Resno razmisljam v podobni smeri, ce do PDP ne bi bilo nic, grem na CR.Bomo videli, kaj pove moja gineko, ceprav navdusena gotovo ne bo, saj je ona vseh svojih 5 otrok rodila po naravni poti...

Upam, da ti nisem zastavila prevec vprasanj. Hvala za odgovor, lp, A

(odgovor članu Mirna*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Za Julijo
11.7.2005 19:14:39   
Mirna*
Aja, sorry, sem videla, da si se dogovorila v porodnisnici, ko si tja hodila na preglede...No, pa eno vprasanje manj :)

(odgovor članu Mirna*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Za Julijo
12.7.2005 18:18:25   
Mirna*
Hvala za izcrpen odgovor! Jaz imam PDP 14.9.. Prvic sem sla 1 teden cez rok, bila sem zaprta, nic zmehcana, ker pa je zacela odtekati voda, so me ze morali dat v porodno - ce ne bi me po mojem se kar domov posiljali pa na vsake 2 dni na amnio. Ce samo pomislim na amnio.pa na gineko.ki bi me spet nadiral, da to ni nic, da je vse trdo, kaj delam, da ni nic zmehcano...haloooo! Takele mi je metal ven. A niso nekateri prtisnjeni?=

Kaj mi potem svetujes? Da poklicem v porodnisnico? Mogoce bo najbolj, da se najprej pogovorim s svojo gineko.pa mi bo ona svetovala, kaj naj naredim.

Moje okrevanje po CR ni bilo hudo - ce primerjam s prijateljico, ki je 3 tedne nazaj rodila fanta, skoraj 4 kg, ona pa je suhica, za sabo ima "normalen" porod, dolg 9 ur - hvala lepa. Zenska se danes ni prisla k sebi, bleda je, ima tezave s pritiskom, ledvicami, rebrom, shujsala je prevec...skratka, njeno okrevanje v primerjavi z mojim, pa sem rodila s CR, je veliko tezje.

Lahko da si ze veckrat napisala, pa sem spregledala - kdaj imas ti PDP?

lp, A

(odgovor članu Mirna*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?