|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   druga NS
13.4.2010 13:45:08   
Anonimen
zanima meče ste vse ale kri pri drugem otroku na nuhalni svetlini. natančneje sprašujem za tiste ki ste bile pri strahovi v domžalah.
in če ste bile zadovoljne
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: druga NS
13.4.2010 14:09:42   
nestea
Jaz sem bila dvakrat pri dr.Strahovi na nuhalni, a nikoli nisem dala krvi. Bila je zelo prijazna, strokovna, natančna, le žal včasih pozabi dati slikico.

Čez nekaj dni imam tretjič nuhalno, punce prosim držite pesti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: druga NS
13.4.2010 14:14:49   
Anonimen
jst mam jutr,pa sm kr malce živčna ker ne vem kaj naj pričakujem.


(odgovor članu nestea)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: druga NS
14.4.2010 10:06:27   
kristinaj
jaz sem v prvo bila prepozna za ns, ker so mi pri naročanju zgrešili datum in sem dala še kri, v drugo pa prav tako poleg ns, sem dala tudi kri..

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: druga NS
14.4.2010 10:12:20   
ninicananica
Tudi jaz sem bila pri Strahovi. Sem bila zelo zadovoljna. Potrudila se je naredit čim boljše slikce, tamalo je pregledala požez in po dolgem, še prstke na rokicah in nogicah je preštela in še pravilno je napovedala spol.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: druga NS
14.4.2010 10:58:28   
novakatja
Prvič pri Strahovi, zelo zadovoljna. Glede na izvid ti svetuje odvzem krvi ali pa ne. Jaz nisem dala.

(odgovor članu ninicananica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: druga NS
14.4.2010 11:01:12   
kenya
Jaz sem dala obakrat tudi kri.

_____________________________

Nobody promised you easy life.

(odgovor članu novakatja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: druga NS
14.4.2010 12:45:25   
Anonimen
bila danes...zelo zadovoljna.strahova je res enkratna, vzame si čas,pove vse...skratka nimam nč za pregovarjat.

(odgovor članu kenya)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?