|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko uz v nosečnosti...
20.4.2010 14:56:37   
emili
Pozdravljene!
Zanima me koliko ultrazvokov ste imele v nosečnosti. Vem da zavarovalnica krije samo dva...ampak res me zanima če vsi ginekologi so skopuški kot moja. Jaz sem sicer imela enega ob potrditvi nosečnosti, enega v 13. tednu ker ni bilo slišati srčka z neko drugo napravo, pole me je dala na ultrazvok, in tretji je bil ko sem imela morfologijo...zdaj imam v 32 tednu ponovno pregled in me je naročila na uz s tem da ga sama plačam, in seveda sem se strinjala, vsaj da vidim še enkrat mojega otročička..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko uz v nosečnosti...
20.4.2010 15:09:55   
BUŠICA
nisem štela, ampak več kot 2 in nikoli nisem plačala.
potrditev, potem še enkrat, morf., pred koncem...torej nekje 4x.

(odgovor članu emili)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko uz v nosečnosti...
20.4.2010 15:16:53   
Ploha
1. potrditveni UZ
2. morfologija
3. pri 32 tednih, da ugotovi lego ploda
4. morda še četrtič, da še 1x preveri lego, če se je morda spet obrnil oz. če se na prejšenem pregledu še ni.

so pa vsi UZ zeloooo kratki, z morfologijo vred. Zelo na hitro.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko uz v nosečnosti...
20.4.2010 15:19:40   
donna22
Jaz sem imela UZ na čisto vsakem pregledu - sicer večinoma na kratko, samo za kontrolo, ampak bilo je. Malo daljša je npr. bila morfologija, pa tisto, kar sem plačala (NS, 3D).

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koliko uz v nosečnosti...
20.4.2010 15:27:14   
divans1
Jst sm mela pa zelo veliko UZ, na vsakem pregledu, to se pravi na 4 tedne od samega začetka in nobenega nisem plačala!!!

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koliko uz v nosečnosti...
20.4.2010 15:31:46   
m_o_i
mene je tudi na vsakem pregledu dala se na UZ; razen nuhalne, morfologije in 3D pregleda so bli kratki-tolko, da je ona vidla, da je vse OK.


smo pa punce ugotovile, da ce je tvoj G tudi porodnicar, rajsi naredi UZ kot tisti, ki je "samo" ginekolog...evo, stejem: do danes je za mano 8 UZjevuser posted image  (placana pa samo nuhalna in 3D)

odvisno od ginekologa, jauser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koliko uz v nosečnosti...
20.4.2010 15:46:02   
tix
Moja ginekologinja je v kranjski porodnišnici in v svoji ambulanti nima UZ.

1. imela v 8tednu
2. morfologijo in mi je napisala napotnico
3. v 32t z napotnico

vmes sem imela nekaj vaginalnih zaradi kratkega MV, nikoli nobenega plačala

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
20.4.2010 15:49:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu m_o_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: koliko uz v nosečnosti...
20.4.2010 16:25:39   
natasarobi
Pozdrav!

Zaenkrat sem imela mislim, da 6 UZ-jev, pa sem v 25t. Nobenega nisem plačala - sem imela napotnico tako za NS kot morfologijo. Sem šla na Ac pa delajo tudi UZ. Nekaj jih je bilo zaradi kontrole, ker sem imela nekaj težžav, drugač pa na začetku nosečnosti dva.

Za naprej nič ne vem, vendar bi šla okoli 30 - 32t spet na UZ - če ne drugače na samoplačniško.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: koliko uz v nosečnosti...
20.4.2010 18:57:35   
sajka
Tudi jaz ga imam na vsake 4 tedne-na vsakem pregledu,in vedno dobim 5 slikic v 3D.Tako je v Brezicah:)))

_____________________________

********

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: koliko uz v nosečnosti...
20.4.2010 19:14:40   
Anonimen
UZ mi je delala pri čisto vsakem pregledu s tem da sem plačala le Nuhalno ... torej sem imela sigurno 8-10 UZ pregledov tekom nosečnosti.

(odgovor članu sajka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: koliko uz v nosečnosti...
20.4.2010 21:32:43   
šrimpf
uz na vsakem pregledu, plačana samo nuhalna. mi pa, zanimivo, ni hotla nardit ctgja pred 40. tednom 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: koliko uz v nosečnosti...
20.4.2010 22:05:58   
kenya
Tudi jaz sem imela vedno samo dva UZ, pa moj g. je porordničar. G. imam v Leonišču v lj., pa so take razlike že tam. Moja prijateljica ima v Leonišču drugega g., ki ji je do sedaj vsakič naredil UZ, moj pa bog ne daj. Tako, da po morfologiji ni nič več, razen samoplačniško.

_____________________________

Nobody promised you easy life.

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
20.4.2010 22:12:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kenya)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: koliko uz v nosečnosti...
21.4.2010 13:19:02   
nina166
Na Uz sem bila 15-krat. Moja g mi ga je nardila vsakič na pregledu, 3 sem imela pri Cerarju in še 2 v porodnišnici mesec pred koncem, ker je g sumla na zastoj rasti.

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: koliko uz v nosečnosti...
21.4.2010 13:28:09   
eva1
Moj G mi je naredil 3 UZ(potridtev nosečnosti, morfologija, in v32 tednu, ker sem mela vedno preveliko razdaljo S/F)...v tretji nosečnosti, k so ugotovili napako na ledvički, sem mela od 30 tedna naprej skoraj vsak teden UZ!

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: koliko uz v nosečnosti...
21.4.2010 17:11:08   
_Tinaa_
Sem v 38. tednu nosečnosti in sem imela tri ultrazvoke pri svojem ginekologu, nuhalno, ter 3D. od morfologije dalje nisem imela nobenega ultrazvoka več...mi je pa vsakič nardil vaginalni pregled in izmeril kako mi raste maternica, ter poslušal otročkov srčni utrip...in na podlagi tega mi je vedno rekel, ker maternica normalno raste, kar pomeni da otrok normalno raste in ker je bil srčni utrip vedno normalen, ne potrebujem ultrazvoka...čeprav sem si ga jaz močno želela user posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: koliko uz v nosečnosti...
22.4.2010 11:49:10   
neisha80
IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Jst sm mela pa zelo veliko UZ, na vsakem pregledu, to se pravi na 4 tedne od samega začetka in nobenega nisem plačala!!!
enako

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: koliko uz v nosečnosti...
22.4.2010 12:30:30   
slovenka
moja mi ga naredi skoraj na vsakem pregledu, zapiše v knjižico pa samo 2. Plačam nič...

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu neisha80)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: koliko uz v nosečnosti...
22.4.2010 19:35:24   
marjetica8
Meni ga je naredu na vsakem pregledu, razen na koncu ko sem hodila vsak drugi dan na ctg. Men je blo to skrajno fajn da sem pomirjena odšla iz pregleda ko sem vidla svojega sončkauser posted image ! Pa za noben UZ nisem plačala.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Je res potrebno že v nosečnosti utrditi br...
Ali se s pravo pripravo bradavic lahko izognemo bolečim, razpokanim in kdaj celo krvavečim bradavicam? Preverite mite in...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?