|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   COLT ali kdo, ki se spozna na aviacijo
16.4.2010 21:50:33   
oka
Imam eno vprašanje: kako je s potnikom, ki zaradi izrednih razmer ostane na letališču? Let bi moral imeti npr. danes, vsi leti letalske družbe s katero bi moral potovati pa so odpovedani do ponedeljka. Ali potem letalska družba najprej opravi zamujene lete in tako spravi na cilj tiste, ki čakajo več dni ali gre vse naprej po voznem redu in mora tisti, ki je ostal na letališču čakati na prvi prosti sedež na avionu na enem od rednih letov?

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: COLT ali kdo, ki se spozna na aviacijo
16.4.2010 21:53:07   
Anonimen
To danes, zaradi vulkanskega ognja?

Načeloma gledajo tako, da vse čimprej spravijo z letališča domov, je pa vedno tako, da je nekdo pri tem prikrajšan.

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: COLT ali kdo, ki se spozna na aviacijo
16.4.2010 21:55:06   
oka
To danes, zaradi vulkanskega ognja?


Ja. In brez druge alternative. Mater mu vulkansko, da ni mogel počakati kak dan ali dvauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: COLT ali kdo, ki se spozna na aviacijo
16.4.2010 21:57:22   
MTFP
 A so slučajno do ponedeljka leti odpovedani??? Joj upam, da ne, v nedeljo gre moj na službeno pot, ki si jo želi že full časa :(

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: COLT ali kdo, ki se spozna na aviacijo
16.4.2010 21:59:17   
Anonimen
Uf, to bo kažin še dva dni.

Upam, da čimprej pride. Logika je pa taka kot prej...Večinoma se gleda tudi na to, kdo potuje-mati z otrokom ima prednost, kakšna turistična skupina komot naredi enodnevni obhod Pariza-malo odvisno od letalske družbe in iznajdljivosti osebja. No, sreča, da je vikendi, ko leti niso tako polni.

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: COLT ali kdo, ki se spozna na aviacijo
16.4.2010 22:00:22   
cmokec
Po dolgem času greva z mojim v četrtek v London. Če ne zbolijo otroci, je pa vsaj vulkan, da bova spet ostala doma.

No, upam, da se situacija spremeni, samo če vulkan samo malo sapce še spusti, sva pa pečena. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: COLT ali kdo, ki se spozna na aviacijo
16.4.2010 22:01:25   
oka
A so slučajno do ponedeljka leti odpovedani??? Joj upam, da ne, v nedeljo gre moj na službeno pot, ki si jo želi že full časa :(


Če gre z Ryanairom potem ja, so do ponedeljka odpovedani vsi leti  na teh relacijah: 

Ryanair, today (Fri 16th April) confirmed that based on current meteorological forecas_ts, and the continuing emission of volcanic ash into the atmosphere over Iceland, it has decided to cancel all scheduled flights to/from the UK, Ireland, Denmark, Finland, Norway, Sweden, Belgium, Holland, Northern France, Northern Germany, Poland and the Baltic States until 1300hrs on Mon 19 April. This advice is based on the current stable weather trends which continue to blow potentially dangerous volcanic ash across the British Isles, Scandinavia and the Northern European coastline.

Za druge prevoznike pa ne vem.


< Sporočilo je popravil oka -- 16.4.2010 22:02:27 >

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: COLT ali kdo, ki se spozna na aviacijo
16.4.2010 22:02:52   
Anonimen
Brnik pravi, da se obrni na letalskega prevoznika:

http://www.lju-airport.si/novica.asp?IDn=2212&IDM=1

Bo najbolj konkretna informacija.

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: COLT ali kdo, ki se spozna na aviacijo
16.4.2010 22:04:45   
Ribica **
Bom mojmu rekla, da napise - mi je ravno danes razlagal. Sicer pa so letalski prostor na Skotsko in Irsko ze odprli!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: COLT ali kdo, ki se spozna na aviacijo
16.4.2010 22:06:31   
benika
Nad Slovenijo pa ga zaprli

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: COLT ali kdo, ki se spozna na aviacijo
16.4.2010 22:06:37   
oka
Hvala bom probala. Samo ne vem kako mi lahko pomagajo, glede na to, da ne leti z Adrio, da ne bi pristal v SLO ampak v Avstriji, ki je tudi zaprla svoj zračni prostor. Sem poskušala dobiti Ryanair pa vse zaman. No pa saj bo prišel domov. Enkrat že, tako ali drugače. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: COLT ali kdo, ki se spozna na aviacijo
16.4.2010 22:07:03   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

Bom mojmu rekla, da napise - mi je ravno danes razlagal. Sicer pa so letalski prostor na Skotsko in Irsko ze odprli!


kaj ti to pomaga če ga bodo nad slo zaprli ob 6ih zjutri...


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: COLT ali kdo, ki se spozna na aviacijo
16.4.2010 22:08:39   
Anonimen
Tisto, kar mu pripada, je definitivno hrana in pijača ter hotel.

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: COLT ali kdo, ki se spozna na aviacijo
16.4.2010 22:09:11   
benika
Oka, kje pa čaka na letališču? A na vlak se pa ne bi vsedel in prišel domov?

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: COLT ali kdo, ki se spozna na aviacijo
16.4.2010 22:12:31   
oka
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Oka, kje pa čaka na letališču? A na vlak se pa ne bi vsedel in prišel domov?


Standsted. Ha, vlak je tudi čisto razprodan. Pa če je zračni prostor zaprt preko Francije mu tudi to dosti ne pomaga, ker potem iz Pariza ne more domov. Pa še neko poškodbo je staknil, tako, da ne more niti dobro sedeti, ležati, stati itd. U glavnem ena mičkena štala je vse skup.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: COLT ali kdo, ki se spozna na aviacijo
16.4.2010 22:13:44   
Anonimen
Pa še neko poškodbo je staknil, tako, da ne more niti dobro sedeti, ležati, stati itd. U glavnem ena mičkena štala je vse skup.


Potem naj zahteva hotel, se bo vsaj spočil.
Glede tega, kako jih potem vkrcavajo, pa pokliči na Adrijo...

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: COLT ali kdo, ki se spozna na aviacijo
16.4.2010 22:19:21   
oka
Bom poklicala. Upam, da mi bojo lahko odgovorili na moja zmešana vprašanja ker imajo po mojem polno klicev pe še z njimi ne bo letel. Ker lahko, da ima Ryanair drugačna pravila kot Adria. Ampak poskusiti ni greh.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: COLT ali kdo, ki se spozna na aviacijo
16.4.2010 22:24:29   
Ribica **
Vso sreco z Ryanairom ... in njihovo prijaznostjo. user posted image

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: COLT ali kdo, ki se spozna na aviacijo
16.4.2010 22:53:31   
TomTaylor
A Colta si mislila, da bi te mogoče mimogrede s helikopterjem do kam zapeljal?

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: COLT ali kdo, ki se spozna na aviacijo
16.4.2010 23:22:37   
oka
A Colta si mislila, da bi te mogoče mimogrede s helikopterjem do kam zapeljal?


Ne. Ampak ker sem glede na njegovo pisanje dobila občutek, da se malo bolj spozna na te letalske zadeve oz. pravila sem si mislila, da bi znal vedeti odgovore na moje vprašanje. In če sem se zmotila se pardoniram. Helikopter pa mi tudi ne bi čisto nič pomagal, ker je itak zračni prostor zaprt.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: COLT ali kdo, ki se spozna na aviacijo
16.4.2010 23:46:41   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

A Colta si mislila, da bi te mogoče mimogrede s helikopterjem do kam zapeljal?

Heli nima nobene veze z operativnimi višinami airlinerjev! Podajati kakršnekoli ocene/napovedi/predvidevanja okoli tega vulkanskega prahu (ki by the way ni ogenj), pa bi bilo čist total preveč samovšečno in prepotentno! To je to, zelo enostavno.

G

ps. Oka, tisti ki prvi pride, prvi melje. Torej...''čakajoče potnike'''' se vedno najprej spravi v luft! Je pa spet odvisno od politike letalske družbe...


< Sporočilo je popravil Colt -- 16.4.2010 23:49:48 >


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: COLT ali kdo, ki se spozna na aviacijo
16.4.2010 23:59:34   
oka
ps. Oka, tisti ki prvi pride, prvi melje. Torej...''čakajoče potnike'''' se vedno najprej spravi v luft! Je pa spet odvisno od politike letalske družbe...


Hvala. Zanimalo me je kako je s tem.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: COLT ali kdo, ki se spozna na aviacijo
17.4.2010 0:23:07   
Colt
Hja...ena zelo velka štala je v zvezi s tem zadnje dni....se bo treba sprijaznit s situacijo user posted image Na kratko...noben nima pojma user posted image Kdaj, kdo ,kam..

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: COLT ali kdo, ki se spozna na aviacijo
17.4.2010 8:04:34   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Hja...ena zelo velka štala je v zvezi s tem zadnje dni....se bo treba sprijaznit s situacijo user posted image Na kratko...noben nima pojma user posted image Kdaj, kdo ,kam..


ja, edina stvar ki jo za zihr vejo je, da čakajoči potniki ne bojo dobili odškodnine zaradi višje sile (objavil evropski minister (al karkoli že je) za promet.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: COLT ali kdo, ki se spozna na aviacijo
17.4.2010 9:21:51   
tajtaja
Mene bi bilj kot to, da ne letijo, skrbelo če bi kljub temu leteli in bi prišlo do nesreč! V tej situaciji sem kar raje kje pri tlehuser posted image .
Me ne skrbi toliko, če bi se meni kaj zgodilo, ampak jposledično, da bi otroci ostali samiuser posted image .


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?