|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   do kdaj trip trap stolček
30.4.2010 7:41:12   
veternica4
zanima me do katere starosti ste uporabljale trip trap stolček?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: do kdaj trip trap stolček
30.4.2010 7:54:58   
*miska.mcc*
jaz ga se zdaj, pa sem stara 31user posted image

(odgovor članu veternica4)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: do kdaj trip trap stolček
30.4.2010 8:00:12   
veternica4
sej ga ne bomo kar stran vrgl...sam zanima me če se splača za tamlajšega kupovat novega al sam tavelikega presedemo na normalen stol

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: do kdaj trip trap stolček
30.4.2010 8:02:03   
*miska.mcc*
sama sem imela/še imam 2 trip trapa. ta vecji(9) ga ne uporablja vec, mali (7) pa se. 

(odgovor članu veternica4)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: do kdaj trip trap stolček
30.4.2010 9:34:16   
Nika v službi
Nikoli uporabljali. Prej Antilop, potem, ko ni več šla noter, pa normalen stol. Koliko pa je otrok star? Po moje komot uporabiš starega...

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: do kdaj trip trap stolček
30.4.2010 9:45:02   
Anonimen
Da služi trip-trap svojemu prvotnemu namenu, se ga pomoje uporablja, dokler otrok ni dovolj velik, da bi lahko sedel na navadnem stolu in ob tem lepo jedel. Drugače ga pa moja mami pri svojih 50+ letih že vedno uporablja za likanje user posted image .

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: do kdaj trip trap stolček
1.5.2010 14:36:25   
Zofy
jaz imam 2 leti razlike in bom kupila za tamalega novega trip trapa. Itak ga reklamirajo, da je od 6m do konca...

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: do kdaj trip trap stolček
1.5.2010 20:35:21   
livia
Ne vem kolk maš stare. Jaz mam 2 leti razlike, zdaj sta 2 in 4 in imamo 2 stolčka, oziroma 6 (še pri vsaki babici po 2).
Mi smo ene par dobili rabljenih in sicer od otrok že v šoli in se po mojem uporablja nekje do šole oziroma še v prvih razredih.
Sodelovka ima hči v tretjem razredu, pa ga še uporablja.

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: do kdaj trip trap stolček
1.5.2010 20:43:52   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: veternica4

zanima me do katere starosti ste uporabljale trip trap stolček?

Lahko jaz obrnem vprašanje? (oprosti, da ti smetim, ampak mislim, da sva v podobni situaciji user posted image )
Torej - od katere starosti dalje vaši otroci normalno sedijo za mizo - na navadnem stolu, torej? In pri tem nimajo problema z recimo juho?
Pri nas je namreč taka situacija - tavelik je star 3 leta, tamal bo ravnokar tukaj. Prostora za še en trip trap pa nimamo. Ali je torej realno pričakovati, da 3,5 letni otrok je na navadnem stolu, ali ne? (no, jaz mislim, da je - me pa zanima koliko jih dejansko pri teh letih ne uporablja nobenega "otroškega" stolčka)
Hvala!
K.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu veternica4)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: do kdaj trip trap stolček
1.5.2010 21:41:07   
Anonimen
Pa saj trip trap zavzame isto ali manj prostora kot pa navaden stol? In ne ... imam 3 in 6 let stara v.d. nečaka pa še nobeden ni dovolj velik, da bi na navadnem stolu normalno jedel juho.

(odgovor članu K_a_t_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: do kdaj trip trap stolček
1.5.2010 22:13:37   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Pa saj trip trap zavzame isto ali manj prostora kot pa navaden stol?


V bistvu ga zasede več - ker se ne da pospravit pod mizo, ampak se spotikaš vanj. Point je pa v tem, da stole za mizo že imamo (4 - od tega smo enega že tako umaknili v otroško sobo) in jih ne bomo stran vrgli - za dodaten stol pa ni placa. Eni imamo pač mala stanovanja brez kleti in garaž kamor bi začasno odlagali "odvečno kramo". Žal user posted image .
Sicer pa hvala za odgovor user posted image


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: do kdaj trip trap stolček
2.5.2010 6:12:03   
SaaS
Prva dva otroka imata vsak svojega, sta leto in pol narazen in smo tudi drugemu kupili svojega. Zdaj sta 5,5 in 4 leta stara in še vedno sedita gor.

Tretji pa je zdaj pol leta star. Starejši sin je že sam rekel, da bo zdaj (ko bo potreba) dal svoj stol najmlajšemu, sam pa bo sedel na navadnem. Tako, da ne bomo kupovali še tretjega.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: do kdaj trip trap stolček
2.5.2010 8:36:53   
luan
Naš starejši sin sedi na navadnem stolu od petega leta naprej, saj si je takrat zlomil nogo in z gipsom ni mogel sedeti na trip-trapu.Se je potem tako navadil, da ni hotel trip-trapa tudi videti ne.
Tamali je pa še premajhen za v stolček.

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: do kdaj trip trap stolček
2.5.2010 12:03:25   
livia
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Pa saj trip trap zavzame isto ali manj prostora kot pa navaden stol?


V bistvu ga zasede več - ker se ne da pospravit pod mizo, ampak se spotikaš vanj. Point je pa v tem, da stole za mizo že imamo (4 - od tega smo enega že tako umaknili v otroško sobo) in jih ne bomo stran vrgli - za dodaten stol pa ni placa. Eni imamo pač mala stanovanja brez kleti in garaž kamor bi začasno odlagali "odvečno kramo". Žal user posted image .
Sicer pa hvala za odgovor user posted image



S tem se pa res ne morem strinjat, sory. Nam gre trip trap čist lepo pod mizo in nam zasede manj prostora kot navaden stol. Se nič ne spotikam. Edino ko smo imeli še varovalo (nekje do 15 meseca) se ga je dalo porinit k mizi samo do varovala.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: do kdaj trip trap stolček
2.5.2010 12:51:15   
glugluglu
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: veternica4

zanima me do katere starosti ste uporabljale trip trap stolček?

Lahko jaz obrnem vprašanje? (oprosti, da ti smetim, ampak mislim, da sva v podobni situaciji user posted image )
Torej - od katere starosti dalje vaši otroci normalno sedijo za mizo - na navadnem stolu, torej? In pri tem nimajo problema z recimo juho?
Pri nas je namreč taka situacija - tavelik je star 3 leta, tamal bo ravnokar tukaj. Prostora za še en trip trap pa nimamo. Ali je torej realno pričakovati, da 3,5 letni otrok je na navadnem stolu, ali ne? (no, jaz mislim, da je - me pa zanima koliko jih dejansko pri teh letih ne uporablja nobenega "otroškega" stolčka)
Hvala!
K.



- DA, lahko sedi na navadnem stolu, dodaš pa kakšno blazinico na stol
- pri nas od teh let naprej doma ta starejša dva nista več uporabljala otroških stolčkov.
- dveletnik hoče pa že zdaj oponašat ta starejša dva in sedet na navadnem stolu ....

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: do kdaj trip trap stolček
2.5.2010 13:45:04   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: livia

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Pa saj trip trap zavzame isto ali manj prostora kot pa navaden stol?


V bistvu ga zasede več - ker se ne da pospravit pod mizo, ampak se spotikaš vanj. Point je pa v tem, da stole za mizo že imamo (4 - od tega smo enega že tako umaknili v otroško sobo) in jih ne bomo stran vrgli - za dodaten stol pa ni placa. Eni imamo pač mala stanovanja brez kleti in garaž kamor bi začasno odlagali "odvečno kramo". Žal user posted image .
Sicer pa hvala za odgovor user posted image



S tem se pa res ne morem strinjat, sory. Nam gre trip trap čist lepo pod mizo in nam zasede manj prostora kot navaden stol. Se nič ne spotikam. Edino ko smo imeli še varovalo (nekje do 15 meseca) se ga je dalo porinit k mizi samo do varovala.

Govorim o nogah. Gledajo orenk ven. Ne vem zakaj bi si zmislila user posted image


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: do kdaj trip trap stolček
2.5.2010 13:57:22   
jakaracman
Meni so te trip tarp bv in je imela antilopo, po tem pa pri dobrih dveh na navaden stol.Vedno je normalno pojedla.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: do kdaj trip trap stolček
2.5.2010 15:25:36   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: veternica4

zanima me do katere starosti ste uporabljale trip trap stolček?

Lahko jaz obrnem vprašanje? (oprosti, da ti smetim, ampak mislim, da sva v podobni situaciji user posted image )
Torej - od katere starosti dalje vaši otroci normalno sedijo za mizo - na navadnem stolu, torej? In pri tem nimajo problema z recimo juho?
Pri nas je namreč taka situacija - tavelik je star 3 leta, tamal bo ravnokar tukaj. Prostora za še en trip trap pa nimamo. Ali je torej realno pričakovati, da 3,5 letni otrok je na navadnem stolu, ali ne? (no, jaz mislim, da je - me pa zanima koliko jih dejansko pri teh letih ne uporablja nobenega "otroškega" stolčka)
Hvala!
K.

Naš tri letnik ga še vedno uporablja. Je imel kak mesec nazaj fazo, ko je hotel jest na navadnem stolu, ampak mora klečat na njem, da lahko lepo poje. Po kakih dveh tednih je šel nazaj na svojega. Če bi bilo treba, bi mu dala na stol visoko blazino ali kak podstavek, pa bi lahko lepo jedel na navadnem stolu.
Glede na našo izkušnjo bi ta velikega že sedaj navdušila nad velikim stolom in ga nanj prestavila, trip trap pa za pol leta pospravila. Tako bi, ko bi ga rabil mlajši, spet privlekli ven in sestavili "Ta stol za dojenčke". Ker, če ga misliš zamenjat šele tik pred zdajci, se lahko zgodi, da starejši ne bo za to, ker se bo čutil izpodrinjenega.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: do kdaj trip trap stolček
2.5.2010 17:13:12   
emaa
MOja dva že od 1,5 leta sedita na navadnem stolu in brez problema jesta vse, tudi juho. 

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: do kdaj trip trap stolček
2.5.2010 17:32:15   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: emaa

MOja dva že od 1,5 leta sedita na navadnem stolu in brez problema jesta vse, tudi juho. 

Se pravi, je v bistvu odvisno od naše odločitve. Hvala! Takle odgovor sem potrebovala user posted image .


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: do kdaj trip trap stolček
5.5.2010 8:00:45   
barni
Naša ga bo imela dokler ga bo sama hotela. Ko smo doma sedi na njem, ko smo drugje sedi na normalnem stolu. Včasih ga podložim, ker lažje je, če je višje.

Trip trap mi je všeč, zato ga bo imela doma še naprej, potem pa ji ga bom kasneje dala v njeno sobo za pisalno mizo ali pa kar tako. Vsekakor sem ga kupila od začetka do konca, zato sem tudi vzela original.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
5.5.2010 8:28:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu barni)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: do kdaj trip trap stolček
5.5.2010 8:42:20   
ninicananica
Tudi naša punčka že od 1,5 leta sedi na navadnem stolu. Samo blazino ji podložimo, da je dovolj velika in vse normalno poje - od juhe do gostejše hrane. Brez problemov.



MOja dva že od 1,5 leta sedita na navadnem stolu in brez problema jesta vse, tudi juho.
IZVIRNO SPOROČILO: emaa




< Sporočilo je popravil ninicananica -- 5.5.2010 8:43:03 >

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: do kdaj trip trap stolček
5.5.2010 9:33:38   
mml
Moja dva tudi nekje od dobrih 2 let sedita na navadnih stolih...jima čisto nič ne manjka, ta mali ima občasno še eno blazino pod ritjo in ni panike...

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu ninicananica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: do kdaj trip trap stolček
5.5.2010 10:24:12   
koala
Moj je pri devh še malenkost prenizek da bi sedel na normalnem stolu in normalno jedel juho,tako da sedi še v svojem stolčku. Blazine pa nočepod ritjo.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?