|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3 vprašanja
14.7.2005 14:33:47   
taška30
...imam in sicer:

1. A je možno, da se 2 in pol meseca star otrok že jezi - krega na igrače? Ko jo dam v ležalnik, je nad njo mostiček in na njem visijo 3 pisane figurice. Ponavadi se kakšne 15 minut zabava in se jim smeji, potem pa kar naenkrat začne spuščat takšne hecne glasove, kot bi se kregala na njih. Maha z rokami in nogami, kot bi jih hotela zboksati, zraven pa renči in se pritožuje. Prav jezno deluje. Jih umaknem, pa je bolš. Čez čas so pa spet prijatelji.
2. Kdaj približno začnejo otroci uporabljati roke (prijemati za kakšno stvar) - naša jih ima večino časa še stisnjene v pest, pa si jih začudeno ogleduje.
3. A je res: zadnjič sem v enemu odgovoru na tem forumu prebrala, da se otroka ne sme nositi tako v naročju (hm, če bom znala razložit), kot bi dojil, le da ena roka visi dol na moj trebuh? Ker potem kao še dolgo ne bo uporabljala rok?:zmeden: To je namreč najin najljubši položaj, drugače sploh ne mara biti, zdaj me pa malo skrbi....

Pozdravček, Taška
Neposredna povezava do sporočila: 1
   3 vprašanja
14.7.2005 15:12:45   
ronja5
1. Je!
2. Čisto različno, nekje od tretjega meseca naprej. Naš jih je začel nekje pri štirih mesecih.
3. Še nikoli slišala.:zmeden: Slišala pa sem, da si otroci sami najdejo položaj, ki jim najbolj ustreza.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   3 vprašanja
14.7.2005 15:17:03   
Anonimen
3. Fizioterapevti to odsvetujejo. Jo držiš v naročju pač bolj naprej in obe rokici skupaj. Sicer pa tudi nam ne uspeva to 100%!

(odgovor članu taška30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   3 vprašanja
14.7.2005 17:15:15   
Gina
3. bedarija, jaz sem svoje vedno tako nosila, zaradi njihovega občutka varnosti, pa meni je tudi pasalo, pa so vsi začeli kmalu uporabljati rokice, najhitreje deklica. To je bolj odvisno od genov, kot od česa drugega, če mene vprašaš.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   3 vprašanja
14.7.2005 21:57:54   
binica
Taška,
moja Lana je stara približno toliko kot tvoj sonček in imam tudi sama občutek, da se kakih 10-15 min veselo igra z igračkami na mostu, potem pa se jih naveliča in postane čisto živčna in kriči in se jezi, dokler ji zadeve ne umaknem. Čez čas lahko vajo ponovimo. Kar se rokic tiče, jih ima še vedno precej stisnjene v pesti, morda le zadnje dni poskuša z odprto dlanjo prijeti kako zadevo v roke (seveda ji ne uspeva). Se pa ful trudi. Zadnje par dni si je začela tudi rokico tlačit v usta in jo cucat. Očitno je vse to normalno za njihova "leta" :)-:)-:)-

Binica

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   3 vprašanja
14.7.2005 22:20:43   
Gina
Evo, sem šla za svoje gledat, kdaj so kaj naredili:

stegnili roko za igračo, igračo v roke prijeli:
- prvi pri 2. mesecih
- druga pri 3. mesecih
- tretji pri 3. mesecih

igračo preložili iz roke v drugo roko:
- prvi pri 3-4. mesecih
- druga pri 4. meseci
- tretji pri 4. mesecih

A vas še kaj zanima:
prvi je pri treh mesecih:
-spal celo noč
- iz polseda se je dvignil v sed, če si mu dal roke
- glasno se je smejal
- prekucnil se je na bok
- glavo je obvladal, pa kravce pasel

Druga pri treh mesecih:
- nič spala ponoči
- igra se z rokami, smeje se na glas
- iz polseda se dvigne v sed, če ji daš roke
- obrača se s trebuha na hrbet in s hrbta na bok
- glavo obvlada, kravce pase

tretji pri treh mesecih
- spal celo noč
- dvigne se iz ležečega položaja v sed, če mu daš roke
- prime stvari v roko
- obrača se s hrbta na trebuh in s trebuha na hrbet
- glavo obvlada, najraje se nosi pokončno, kravce obvlada

Evo, pa sem napisala:)-:)-:)- podobno ne pri vseh, razen pri grobi motoriki, se je Dorian tako hitro obračal, da je to zelo redko pri teh mesecih, pa shodil je potem tudi hitro, take sorte je.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   3 vprašanja
15.7.2005 7:26:38   
sarči
Gina,da mora imeti obe rokice na vidiku ni bedarija ampak tako naj bi blo!!!Vsi fizioterapevti to priporočajo!!!

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?