|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otroški zobozdravnik
12.11.2007 12:13:52   
tajč
Našega 3,5 letnika bi rada peljala k zobozdravniku, vendar pa ne vem kateri je dober na območju Šiške. Hvaležna vam bom za vsak predlog.

Hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otroški zobozdravnik
12.11.2007 13:39:29   
vanč
Kolikor vem v ZD Šiška delata dve pedontologinji.

dr. Rahne Lidija (jo full hvalijo samo ima full zasedeno in nas poleti ni hotela vzeti)

in

dr. Berdajs Justina (ona pa nas je vzela in je čisto v redu, normalna oz. ne morem kaj dosti komentirati, ker je šlo za prvi rutinski pregled. Je pa starejša in deluje precej izkušena)

_____________________________

vanč

(odgovor članu tajč)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otroški zobozdravnik
12.11.2007 17:00:54   
zaspanka
vanč, jaz sem pa na strani od zd šiška našla druge tri zobozdravnice za otroke in mladino: lidijo dolgan, pavlo novak in damjano sever. sem gledala kaj narobe?

pozna kdo katero. našega malega bi rada peljala na prvi pregled in sedaj iščem kašno fajn?

(odgovor članu tajč)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otroški zobozdravnik
13.11.2007 9:56:47   
vanč
Zaspanka! To so zobozdravniki za mladino. Za tako mičkene moraš iskati pod pedontologe. Na strani od ZD Šiška klikneš pod rubriko urniki in čakalne dobe na urnike zdravnikov in tam, ko imaš možnost izbiranja dejavnosti izbereš pedontologija in ti vrže ven 4 imena. Prva dva sta milslim da v mostah, drugi dve pa šiška, ker so to edini pedontologi v LJ. Tako, da kaj dosti izbire nimašuser posted image . Pregled traja 5 sekund (na hitro pregleda koliko zobkov ima in rast čeljusti), vse ostalo je pogovor o negi zobkov. Tako, da za teh par sekund nima smisla komplicirat glede izbire zdravnika. Ker pol, ko dobi stalne zobke itak prešalta k zobozdravniku za mladino in takrat bom ornk zbirčna tudi jaz.user posted image

_____________________________

vanč

(odgovor članu zaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otroški zobozdravnik
13.11.2007 11:37:21   
Nika v službi
Mi smo pri dr. Rahne. Me pa čudi, kako to, da greste šele pri 3,5 letih prvič k zobozdravniku?! Mi smo namreč dobili vabilo že pri 6. mesecih in od takrat hodimo vsake pol leta.

Ja, Rahnetova je zelo zelo fajn. Priporočam, če še sprejema.

(odgovor članu vanč)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otroški zobozdravnik
13.11.2007 11:42:40   
Anol
Mi hodimo k dr. Rahne Lidiji in je res super. Moram pa rečt, da ni samo pregled zobk, našemu je naredila tudi premaz proti kariesu. Hočem reči, da je zelo važen njihov pristop, ker naš prvič ni hotel odpreti ust, sedaj pa brez problema, ker ga zna na pravi način prepričat. Ker pa imamo sedaj še enega člana bo lahko ta prvi, kljub temu, da je star že več, ko tri leta hodil skupaj z manjšim k njej do 3. leta ta malega, kar je res super in še to jih naročajo skupaj.
Tako, da je res važna izbira. Na žalost jih je pa absolutno premalo.

Anol

_____________________________

Mojim ušesom najlepši zvok je smeh mojih otrok.

(odgovor članu vanč)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otroški zobozdravnik
13.11.2007 13:04:30   
mojsoncek
IZVIRNO SPOROČILO: vanč

Kolikor vem v ZD Šiška delata dve pedontologinji.

dr. Rahne Lidija (jo full hvalijo samo ima full zasedeno in nas poleti ni hotela vzeti)


Tudi jaz jo lahko samo pohvalim.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu vanč)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otroški zobozdravnik
15.11.2007 8:35:57   
Anol
Tajč šele zdele sem vidla, da je tvoj mali star že več, kot tri leta. To pomeni potem, da gre že k zobozdravniku in ne pedontologu, ki je samo do 3 leta starosti otroka, razen če ima mlajšega bratca ali sestrico s katerim bi hodil skupaj. Našega vem, da bi že skenslali če ne bi imel še mlajšega bratca, ki bo prav tako hodil k dr. Rahne.

_____________________________

Mojim ušesom najlepši zvok je smeh mojih otrok.

(odgovor članu tajč)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otroški zobozdravnik
14.12.2007 16:23:02   
DenisP
Brez kakeršnegakoli vprašanja je dr. Lidija Dolgan najboljša... Oprosti za pozen odgovor sem pozabil na ta forum, samo tako povem, Lidija Dolgan je bila moja zobozradvnica odkar sem bil majhen, še zdaj je nisem zamenjal k njej pa hodi pravtako moj sin in je res odlična zobozdravnica.

Osebno sem imel velike probleme z zobmi ko sem bil mlajši in je dr. Dolgan-ova vedno vse porihtala un res iz lastnih izkušenj ti priporočam njo.

Lep Pozdrav,
Denis

(odgovor članu Anol)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Otroški zobozdravnik
15.5.2010 11:49:34   
regimed
Zdravo, moj 9-mesečni Gal ima črno dlesen zgoraj na dvojki, zunaj sta le dva spodnja zobka,zgoraj jih še nima. Kar čez noč se je pojavilo. Ali ve kdo koga lahko vprašam za nasvet in katerem otroškem zobozdravniku ga lahko peljem na podrjočju Celja. Zelo sem zaskrbljena. Poskusila sem že z Gegingelom, sladoledom, da ga mal hladi... Ni se udaril in ali padel naprej, tako da to ne more biti od udarca. Hvala za nasvet

(odgovor članu DenisP)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Otroški zobozdravnik
15.5.2010 14:57:56   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: regimed

Zdravo, moj 9-mesečni Gal ima črno dlesen zgoraj na dvojki, zunaj sta le dva spodnja zobka,zgoraj jih še nima. Kar čez noč se je pojavilo. Ali ve kdo koga lahko vprašam za nasvet in katerem otroškem zobozdravniku ga lahko peljem na podrjočju Celja. Zelo sem zaskrbljena. Poskusila sem že z Gegingelom, sladoledom, da ga mal hladi... Ni se udaril in ali padel naprej, tako da to ne more biti od udarca. Hvala za nasvet



včasih se lahko zgodi, da zobek, ki še ni pokukal ven, pri prodiranju naredi hematom (modrico), ki se na dlesni vidi kot vijoličasto- črna lisa. potem ni razloga za strah.
vseeno pa pojdi pokazat zadevo pedontologu.

(odgovor članu regimed)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?