|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vpis v vrtec
24.3.2010 8:18:48   
rina22
Ker se približujejo termini za vpis v vrtce, me zanima sledeče:

- če dam vlogo, in hčerko sprejmejo, in se slučajno kaj spremeni, in vseeno ne bi šla v vrtec, kaj se zgodi? Lahka kar ne gre ali kak?
- in če dam vlogo in ne dobi prostega mesta, se pol naprej vodi v evidenci in lahko gre v vrtec, ko je pač plac, ali kak je s tem?

Stvar je namreč v tem, da mogoče res septembra še ne bi šla v vrtec, ampak mogoče enkrat čez leto, sigurno pa naslednji september. Mislite, da je vredu, če dam vlogo zdaj? Ker glede na to, kak težko je dobit mesto... Zato tudi sprašujem, ker ne vem, kak grejo ti postopki.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vpis v vrtec
24.3.2010 8:42:47   
sanelaa
če daš vlogo in bo sprejeta, se predvideva da bo v vrtec šla. Če v vrtec ne bo šla, lahko plačaš za dva meseca rezervacijo (oziroma po dogovoru), če jo po tem času še vedno ni, jo moraš izpisat, kar pomeni da boš naslednje leto hudičevo težko dobila vrtec.

Dobro razmisli, ker če bi jo ti dala šele naslednje leto v vrtec, jo zdaj ne vpisuj............

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vpis v vrtec
24.3.2010 9:36:48   
blemma
Če pa si sigurna, da ne bo letos sprejeta (pri nas je recimo petkrat več otrok kot bo praznih mest), imaš lahko drugo leto več točk, ker boš letos zavrnjena, in boš tako lažje prišla do vrtca naslednje leto.
Malo se pozanimaj koliko bo prostih mest in koliko približno vpis, če je to možno. Pri nas v manjšem kraju je to možno in sem vseeno dala vlogo, čeprav bom po vsej verjetnosti zavrnjena.

_____________________________

... in končno je prišla moja princeska Emma, 8.5.2008 ob 16.43.

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vpis v vrtec
24.3.2010 9:54:23   
kristinaj
če daš vlogo in je sprejeta lahko gre ali pa ne, plačaš v vsakem primeru, le prehrano ti odbijejo če je ni,

če ne misliš vpisovat je ne vpiši, raje daj mesto drugemu, ki bo otroka dal v vrtec...

prosto mesto ti poiščejo v bližnjem vrtecu...

zakaj pa ne bi šla v vrtec? jaz sem našega malega dala z 11m in sem super zadovoljna in zelo rad gre.. več težav sem imela na začetku s taveliko ki je šla skoraj z 2,5 leti in se ni tako dobro prilagodila kot mali, sedaj pa vseeno rada gre ampak mali gre v razred in jaz za njim laufam z dudo, flašo in mačko taveliko pa moram nest :=))...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vpis v vrtec
24.3.2010 10:21:39   
sazi
Če otroka ne vpšišeš in mesta ne dobiš, si naslednje leto na boljšem
če pa ga vpišeš in mesto dobiš, ga pa še vedno lahko zavrneš in nisi naslednje leto nič na slabšem od tistih, ki bodo naslednje leto vpisovali prvič
med letom pa je bolj malo verjetno dobiti vrtec, ampak nikoli ne veš - mi smo ga dobili decembra, tako, da se da (smo bili pa v čakalni vrsti, ker septembra ni bilo dovolj prostora)

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vpis v vrtec
1.4.2010 7:34:57   
rina22
Hvala vsem za odgovoreuser posted image

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vpis v vrtec
24.5.2010 11:40:13   
Bojana82
Punce, jaz bom kar tukaj vprašala da ne odpiram nove teme!

In sicer me zanima, kako je z vpisom v zasebni vrtec, zanima me cel postopek, ker nimam pojma kako to gre! Ali to kupiš določeno vlogo in jo potem pošlješ v željeni vrtec ali kako to gre?!user posted image

Že v naprej se vam opravičujem za mojo nevednost, ki se bo marsikateri verjetno zdela smešna!user posted image

_____________________________

Domen 16.11.2003

Manca
02.11.09 - 52/3430
15.12.09 - 54/4600
09.02.09 - 60/5770

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vpis v vrtec
24.5.2010 11:50:30   
Anonimen
Mi smo našo zdaj vpisali v zasebni vrtec v Domžalah ... no in sem najprej njihovo spletno stran po dolgem in počes prebrala, našla na njej nek evidenčni list, ki naj bi pomenil, da se zanimaš za vpis v njihov vrtec ... sem ga sprintala izpolnila in poslala v vrtec ... čez kak teden me pokliče ravnateljica, če se še zanimamo in če se, da bi prišli na ogled vrtca ... smo šli, nam je bilo všeč in ker so imeli ravno prosto mesto, smo podpisali pogodbo in sedaj čakamo 1. julij, da pričnemo z uvajanjem. No tako ima naš vrtec urejeno ... za vašega je pa najbolje, da pregledaš spletno stran, če jo imajo ali pa pokličeš kar direktno v vrtec.

< Sporočilo je popravil Otika -- 24.5.2010 11:51:16 >

(odgovor članu Bojana82)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?