|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroci alergiki
24.5.2010 20:13:34   
sanasan
naša 5letnica ima alergijo (lani pozimi testirano) na zgodnje cvetenje trav...kljub claritinu srbeči učki, smrkanje, kihanje...prejšnji teden sva po dnevu na kmetiji celo pristali na inhalatorjihuser posted image ...danes sem jo z vrtcem spustila v arboretum in je spet slabšeuser posted image ....smrka, kiha in imela je malo otečene učke.
jutri imajo pa planinski izletuser posted image
kako se ve borite s tem? ali je sploh kaj možno razen, da je noter?
aja, pa hišo imamo ob travniku...če se igrajo na cesti, je pa ok.

_____________________________

CARPE DIEM!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroci alergiki
24.5.2010 20:25:49   
Felicita
na žalost ne user posted image mene to že 15 let muči, pa še vedno nisem odkrila rešitve... jemljem aerius (podobno kot claritine), letos sem pa odkrila še kapljice za oči spersalerg, ki ravno tako vsebujejo antihistaminik. za nos sem uporabljala nasonex, pa nekaj časa operil, pa ni nič pomagalo oz. operil je pač kortikosteroid in ga nerada uporabljam dalj časa.

je pa verjetnost, da bo zadevo 'prerastla' oz. bo z leti alergija manj izrazita.

sicer se dobijo neke zadeve za na okna, podobno kot komarniki, samo je zadeva praktično neprozorna (kot gaza). meni so sicer svetovali da nej nosim kirurško masko in očala, pa me maska tako moti da rajši trpim.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
24.5.2010 21:24:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sanasan)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
24.5.2010 21:26:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroci alergiki
27.5.2010 22:01:56   
sanasan
punce, hvala!

BAGI, ja nam je lani claritin pomagal, letos pa zgleda ne preveč....bomo začeli z aeriusom...sem pa danes izvedela, da se aerius ne dobi brez recepta, claritine pauser posted image
je aerius toliko močnejši?

ma res mi gre na živce ta alergija, čeprav naj bi jo imela le na zgodnje cvetenje trav. pozimi bomo poskusili z akupunkturo.

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?