|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Angel sound
29.6.2010 12:09:40   
nana1980
Ne najdem utripa in me zanima, kako ste ga ve našle, oziroma kako se sploh sliši?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Angel sound
29.6.2010 12:12:35   
mateja33
dan!kulk tednov si pa noseča?js sm ga našla tak okrog popka enkrat se čuje bolj drugič manj,verjetn je pa pr vsaki drugač

(odgovor članu nana1980)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Angel sound
29.6.2010 12:13:31   
mateja33
sliši se tak ko srček bije pa tudi se sliši ko se premika

(odgovor članu mateja33)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Angel sound
29.6.2010 12:16:17   
nana1980
danes sem dopolnila 11 tednov!
Ker ene govorijo da se sliši kot propeler, zato me zanima.

(odgovor članu mateja33)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Angel sound
29.6.2010 12:20:09   
nana1980
od katerega tedna naprej pa si ga ti slišala?

(odgovor članu nana1980)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Angel sound
29.6.2010 12:20:37   
ledenaa
Samo ne bit panična če se ne bo nič slišalo ali zelo malo
ker to je samo za zgago delat in paniko potem vzdigujete če ni tako kot so druge rekle

(odgovor članu nana1980)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Angel sound
29.6.2010 12:22:33   
Fargesia
pa ne pozabi na kakšno mandlejvo olje al pa kakšne gel, ker brez tega se ne sliši. išči pa tik nad sramno kostjo.

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Angel sound
29.6.2010 12:23:37   
nana1980
upam, da še katera opiše svoje izkušnje, kako ste kaj slišale srčeka in kje ste ga našle...

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Angel sound
29.6.2010 12:24:15   
nana1980
hvala Fargesia!

(odgovor članu nana1980)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Angel sound
29.6.2010 12:26:55   
mateja33
pomoje si premal noseča men se zdi da se tam po 13 tednu lahko sliši js sm zdej v 21 tednu in ga mam kake tri tedene in se prav fajn sliši,res dober občutek

(odgovor članu nana1980)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Angel sound
29.6.2010 12:32:49   
mateja33
a maš navodila zraven?če maš si preber da po 3 mesecih lahko čuješ,da prej je otrip zelo nežen in ga je težko prepoznati,piše pa tudi da je čisto normalno da ga neke dni slišite neke dni pa tudi ne.
upam da sem ti kaj pomagala user posted image

(odgovor članu mateja33)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Angel sound
29.6.2010 12:35:53   
Fargesia
jaz sem ga slišala v 11.tednu. res moraš pa dat dost olja (gela) gor. ni pa nič narobe, če ga še ne najdeš.user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu mateja33)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Angel sound
29.6.2010 12:38:06   
tinca12
ojla,

naj povem, da imam tudi jaz to napravo in sicer že skoraj mesec dni. Naj povem da jutri začnem 15t oziroma 14t 1d ter da ga slišim že odkar sem ga kupila, kar bo skoraj 4t. Poslušam ga skoraj vsak dan, ker me zanima če srček še vedno bije. Naj povem, da sem ga najprej (prvi dan) iskala kar nekaj časa (15minut) moraš biti pa potrpežljiv. Jaz sem uporabila mleko za telo kot prevodnik, sem se namazala zelo na debelo, potem pa sem počasi, počasi drsela po trebuhu. V prvo sem ga našla bolj na desni strani, čisto nad sramnimi dlakami in čisto pri kosti medenice. Poskusi tam. Moram povedati še to izkušnjo, da je, ko sem aparat uporabila prvič, slišalo res kot propeler, zdaj ko pa poslušam, pa bije zelo počasi, skoraj tako kot moje srce, morda malo hitreje. No bomo videli kaj bo.

Poskusi še z mojo tehniko in seveda sporoči kako ti je šlo.

(odgovor članu mateja33)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Angel sound
29.6.2010 12:38:30   
nana1980
kateri gel pa ve uporabljate?

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Angel sound
29.6.2010 12:40:10   
nana1980
hvala Tinca, bom sprobalauser posted image

(odgovor članu nana1980)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Angel sound
29.6.2010 12:41:02   
nana1980
Tinca, a mi lahko poveš če si to delala leže ali stoje?

(odgovor članu nana1980)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Angel sound
29.6.2010 13:00:09   
nana1980
Ravnokar sprobala in se je slišalo kot wuh wuh wuh...
A je to to?

(odgovor članu tinca12)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Angel sound
29.6.2010 13:02:50   
Katy78
Jaz sem ga dobila okoli 16. ali 17. tedna. Nikoli ni bilo pravila, kje ga bom našla, enkrat levo, drugič čisto desno, tretjič nad sramno kostjo, četrtič okoli popka... Velikokrat mi je med poslušanjem tudi "pobegnil", je naredilo "brlb" in je že "odplaval" na drugo stran. user posted image Se pa sliši tako, kot običajen srčni utrip, jaz nisem slišala nobenega propelerja. user posted image Je pa bil to zame takrat najlepši možen zvok, poslušati srček mojega malega pikca. user posted image

Aja, poslušala sem ga vedno v leže, pa malo mleka za telo sem dala gor, ki se pa precej hitro vpije in potem angelsound ne drsi več lepo po trebuhu, v lekarni pa se dobi tudi takšen gel, ki se ga uporablja za UZ.

(odgovor članu nana1980)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Angel sound
29.6.2010 13:09:02   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: nana1980

Ravnokar sprobala in se je slišalo kot wuh wuh wuh...
A je to to?


Verjetno ne. Slišat se mora tako, kot bitje tvojega srca, le da je pač utrip hitrejši kot pri odraslem človeku.

Tale wuh, wuh, wuh je tudi meni znan. Ko sem bila pri Pušenjaku na UZ, mi je razložil, da se tako sliši pretok skozi t.i. uterino arterijo in je seveda čez njo zelo močan pretok, ki se ga sliši ali na UZ ali na anglesoundu.

Po moje si še premalo noseča, posusi čez par tednov. Jaz sem začela, kot sem napisala zgoraj, okoli 16. ali 17. tedna in sem ga vedno našla v par sekundah.

(odgovor članu nana1980)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Angel sound
29.6.2010 18:50:54   
arruba
ja, se strinjam - utrip od user posted image  je fuuul hitrejši kot tvoj, boš takoj vedela, ko ga boš ujela. Ko so meni prvič merili njegov utrip, je bil okrog 170, tako da si boš lažje predstavljala, kakšno "hitrost" iščeš.

Pri meni je bilo tako, da sem ga kakšen dan z lahkoto našla, pa tudi po nekaj dni ne in potem kaj hitro začneš zganjati paniko.. pa ni nobene potrebe, čez par tednov boš brez problema našla.. pol se bodo pa itak začele brcike čutit, tega pa ne moreš spregledat user posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Angel sound
29.6.2010 20:30:41   
S*
IZVIRNO SPOROČILO: nana1980

Ravnokar sprobala in se je slišalo kot wuh wuh wuh...
A je to to?


Ja to je to. Jaz sem na začetku tudi samo to slišala. Srčni utrim sem potem zaznala okrog 15 tedna. Sicer pa vaja dela mojstra, tako da kar pogumno.

(odgovor članu nana1980)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Angel sound
29.6.2010 23:05:59   
Jančika_
Takole zgodaj moraš aparat postaviti res čisto nizko nad sramno kost in ga usmeriti še navzdol. Leže gre lažje.

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Angel sound
30.6.2010 10:34:29   
archie
jaz sem ga zacela iskati sele okoli 16t, pa se takrat je bil kar problem, ker ga nisva nasla. v navodilih pise, da se slisi kot topotanje crede konj. Ko bos naslednjic imela pregled pri G, ti bo poslusal srcek in bos takrat priblizno vedela, kako to izgleda.

Jaz ga se sedaj vcasih ne najdem (noseca skoraj 28t). Ocitno se bebika obrne in je ne slisim (slisim pa brcike). To je pa tak ful hrupen zvok (ne mores zgresit, ker te kar v usesih zaboli, ce imas skoraj do konca glasnost).


_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Angel sound
30.6.2010 10:59:52   
nana1980
saj mam v ponedeljek itak nuhalno in upam da bo vse v reduuser posted image

(odgovor članu archie)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Angel sound
30.6.2010 14:36:10   
Najaa
Tako zgodaj se težko že kaj sliši. Slišiš ja, ampak svoje srce in razne druge pretoke tam notri. Še pri 16t, ko sem ga prvič slišala, sem dolgo lovila in čisto spodaj je še bil.

(odgovor članu nana1980)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Držanje glave
uršula83

Kdaj so vaši otroci SAMI držali glavo? To mislim, da je glava čist stabilna, da ne omahuje več.

pri 3 mesecih (42%)

pri 3,5 mesecih (18%)

pri 4 mesecih (18%)

pri 4,5 mesecih (6%)

prej kot pri 3 mesecih (8%)

pri 5 mesecih (7%)


Število vseh glasov: 330

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!