|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   črevesna viroza?????
7.6.2010 9:19:37   
leo**tia
naš skoraj 6letnik je celo noč hodil na wc,včasik vsako uro..ima drisko,kar tekoče,in gre mu na bruhanje,ampak še ni bruhal hb..kako mu lahko pomagam???doma pa imamo tudi 15mesečnico....in me strah da ona ne dobiuser posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: črevesna viroza?????
7.6.2010 9:26:05   
*miska.mcc*
moji trije so imeli tole 14 dni nazaj...

nina je shujsala po mojem 1-2 kili. samo skozi njo je teklo. poskrbi, da bo dovolj pil. lagko pa gres v lekarno po linex kapsule. caj iz suhih borovnic tudi baje pomaga.

jaz sem klicala zdravnika. mi je rekel, da brezveze hodit tja, ker itak nima kaj narest.

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: črevesna viroza?????
7.6.2010 9:29:41   
kristinaj
bel riž in koka kola zapirata, po moje je tudi obisk lekarne dobrodošel.... ta malo pa pošlji h komu v varstvo za par dni..  

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: črevesna viroza?????
7.6.2010 9:30:18   
*miska.mcc*
ta malo pa pošlji h komu v varstvo za par dni..

user posted image

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: črevesna viroza?????
7.6.2010 9:39:18   
leo**tia
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

bel riž in koka kola zapirata, po moje je tudi obisk lekarne dobrodošel.... ta malo pa pošlji h komu v varstvo za par dni..  


nimam je k komuuser posted image ..saj pa nima veze,jbiga..če dobi,pač dobi od nj....samo me zanima kaj naj ji potem dajem zapit,jest??pije itak veliko,korenčkov sok vem da zapira,pa banane..........teče z njega,ne pokaka veliko,,in se sploh ne vidi kaka driska je..kot bi bila prozorna,kot vodauser posted image user posted image user posted image ma ne vem kje je to dobil,nikjer nismo hodili,razenn pri taščinem otroku(tud vseskoz kaj z vrteca prinese)..........jaz tud mama drisko,ampak nigrozno

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: črevesna viroza?????
7.6.2010 9:41:30   
*miska.mcc*
in se sploh ne vidi kaka driska je..kot bi bila prozorna,kot vodauser posted image user posted image user posted image

ja...

pri nini je trajalo 1 teden (9 m)
pri tadeju 4 dni (7 let)
pri domnu 3 dni (9 let)

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: črevesna viroza?????
7.6.2010 9:42:25   
emaa
Bobi palčke, coca cola zapirajo, linex tudi ne škodi, da črevesje prej k sebi pride. Kaj piti in jesti, karkoli, samo da ne dehidrira. Važno je, da pije, pa kar ji paše. 

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: črevesna viroza?????
7.6.2010 9:54:15   
leo**tia
kaj pa če je od hrane??včeraj je jedel dosti kolačev,potem smo šli na sladoled,pa na hamurger,in potem je eno kokto na to vse spil....user posted image ..ne počuti se slabo,le da drisla.....ne vem no...zdaj sem mu skuhala čaj,pa še prežganko grem narest

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: črevesna viroza?????
7.6.2010 11:57:21   
emaa
Vse je možno, lahko je od hrane, če bo jutri dober, je bilo verjetno to, to. 

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: črevesna viroza?????
7.6.2010 12:05:36   
leo**tia
mu je malo boljše,ne hodi tak pogosto na wc,,no nit nima kajuser posted image ...včasik pa je dobro da se črevesa malo izpraznijo....upam da bo jutri že ok..sam nič noče jest------------

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?