|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Smoki
6.5.2010 10:59:51   
mamica2009
Zanima me , kdaj ste dale smoke za jest vašim otrokom.

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Smoki
6.5.2010 11:02:46   
blemma
Spet ena luštna tema za RR user posted image
Naša ga je probala pred kratkim na enem rojstnem dnevu (stara bo dve leti), doma ga ne je, ker ga ne kupimo.

No pa da slišmo še ostale mamiceuser posted image

_____________________________

... in končno je prišla moja princeska Emma, 8.5.2008 ob 16.43.

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Smoki
6.5.2010 11:11:52   
Hope2
Jaz sem kupovala smokije v Kalčku. So samo koruzni, brez kakršnih koli drugih primesi, E-jev, arašidov... So 10cm dolgi (kot kaki fingersi) in debeli 1,5cm, idealni za otroško roko, da brez skrbi grizlja in se mu topi v ustih. Našla sme jih pri njegovih 8 mesecih in od takrat jih je veselo zobal, kot snack, če smo kam šli, na plaži..... Drugače pa sem v tej trgovini kupovala tudi prosene kroglice (isto samo prosena moka in sol. Ali pa riževe, koruzne tablice. Naš obožuje te stvari.
Ostalih smokijev iz trgovin ala merkator...., pa je sprobal pri 14 mesecih (2 smokija), vendar jih ne kupujemo in se jih izogibamo še zdaj (17 mesecev)


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 6.5.2010 11:13:12 >

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Smoki
6.5.2010 11:16:13   
špelin@
Klasični "smoki" (flips z arašidi) je mali prvič dobil pri letu in pol. Alergije nima. Pri nas jemo smoki nekje 1-2x mesečno - občasno se pač kateri od otrok spomni nanj, napišemo na nakupovalni seznam in ga potem cela familija je user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Smoki
6.5.2010 11:46:02   
pety78
Ja, kakšne matere pa ste???? A ne bi raje otroku naluple in narezala jabolka. user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image Hec mora bit. Sicer so te zadeve pri nas zelo občasno, ker smo bolj sladkosnedi, ampak mislim da sta ga oba jedla po enem letu.

_____________________________



(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Smoki
6.5.2010 11:51:39   
alejna
Ko je bila stara eno leto sem ji dala prvic smoki...

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Smoki
6.5.2010 12:25:37   
kristinaj
doma ga redko kupim, 2x letno, ker mi ni všeč, če že jima raje dam ribice ali slane palčke, mali ga je probal sedaj pri letu in pol, ta velika pa mislim, da enkrat pri 2 letih..

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu mamica2009)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Smoki
6.5.2010 12:35:26   
koala
Prvič ga je probal po dopolnjenem letu, ga pa rdko kupim, pa tudi če ga mu nekaj smokijev. Star je dve leti,

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Smoki
6.5.2010 12:50:23   
AnciM
Probal pred svojim prvim letom. Poleti na ulici so se drugi otroci basali, pa je še sam probal. Nikoli ne kupim, ker sploh ne pomislim nanje. Nam bolj kokice iz mikrovalovke laufajo.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Smoki
6.5.2010 12:50:28   
Zala01
Jaz sem mu ga dala pri 1,5 letu, pa je razvil hudo alergijo (od takrat se vsemu z arašidi max. izogibamo). Fajn Hope2, da si napisala za Kalček, da jih imajo brez arašidov. Nisem vedela, bomo sprobali.

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Smoki
6.5.2010 12:52:56   
luan
Naš ga je prvič probal, ko je bil star kaki dve leti, ko smo bili na nekem obisku.Doma pa smo nekajkrat imeli samo tiste medvedke s ketchupom(pa se ne spomnim kako se jim reče),pa še tega ni veliko pojedel.Pa tudi zdaj pri 6 letih ne da veliko na take prigrizkeuser posted image .

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Smoki
6.5.2010 13:06:10   
Anonimen
Pred dopolnjenim 1 roj. dnevom. Ji ni blo nič, kakšen velik ljubitelj smokija pa še zdaj ni.

(odgovor članu luan)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Smoki
6.5.2010 13:10:52   
Dudica1
pred 1 letom,ga ma pa ful rad,nimamo ga na jedilniku vsak dan ampak ko je ga imata oba moja zelo rada...tud na RD-jih jih ponudimo na mizo user posted image
Jaz ne vidim v njih nič takega,če jim paše naj grizljajouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Smoki
6.5.2010 13:17:43   
mini86
o super za tole informacijo o kalčku..a je v btc-ju tud ta kalček..mislm da ena štacuna z zdravo prehrano je samo se ne morm nikakor spomnt kera je..

ga je probal zdaj pri 10. mesecih ene 5..ni blo reakcije..raj mu dam piškot..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Smoki
6.5.2010 14:35:55   
Hope2
Ja, kalček je v BTC, med city parkom in halo A, v isti stavbi kot je BAUER. Jaz sem ravno tu kupovala, samo žal vedno ni na zalogi, zato sem kombinirala kroglice, ploščice, smokije... ma malo morje najdeš, samo čas si moraš vzetuser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 6.5.2010 14:36:22 >

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Smoki
6.5.2010 14:47:42   
sanasan
pri nas se vseh teh stvari izogibamo, čeprav če jih kje dobi, jih pač nekaj poje...hb, da mož veliko na zdravo prehrano, tako da smo se vsi raje navadili na suho sadje, oreščke, arašide...na srečo nima noben alergije...no, pa sladoledu in čokoladi se nismo čisto odpovedaliuser posted image


_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Smoki
6.5.2010 15:01:40   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Ja, kalček je v BTC, med city parkom in halo A, v isti stavbi kot je BAUER. Jaz sem ravno tu kupovala, samo žal vedno ni na zalogi, zato sem kombinirala kroglice, ploščice, smokije... ma malo morje najdeš, samo čas si moraš vzetuser posted image


user posted image ok se mi je zdeluser posted image

grem takoj k bo možno tja

hvala


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Smoki
6.5.2010 15:10:35   
x_srečka_x
Tamali jih še ni jedel, ker jih sploh nimamo niti se ne spomnim da bi jih kupila. Ta velika jih je seveda že jedla, ampak zelo redko. Raje jima dam kakšen navaden piškot za glodat, ta mali ima rad tudi korenček da ga gloda user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Smoki
6.5.2010 16:33:00   
Naja31
Jaz nikoli.
Je pa starejši sin enkrat ponoru od veselja ko je v trgovini videl vrečko smokija,ki ga je jedel ne vem kje, in je začel objemati vrečko. Sem se prav nasmejala. Toliko o tem da so najbolj prepovedane stvari najslajše. user posted image

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Smoki
6.5.2010 20:14:56   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Ja, kakšne matere pa ste???? A ne bi raje otroku naluple in narezala jabolka. user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image Hec mora bit. Sicer so te zadeve pri nas zelo občasno, ker smo bolj sladkosnedi, ampak mislim da sta ga oba jedla po enem letu.

Lepo da si hudomušna user posted image , nisi pa veliko falila od ljubega zdravja, ki ga našim otrokom primanjkuje.

Pri nas je resnica sledeča. 16-mesečnica ne je junk fooda, najraje ima kruh, jabolka in riževe vaflje. Ne je čokolina, ne pije kakava, ne je nič od čokolade, s frutabelo niti ne ve, kaj bi počela, ne dodajam ji sladkorja. Včasih pogricka kakšen grisin ali otroški piškot, pa še to po možnosti polnovreden. Ne pije sadnih sokov, pije vodo, skuhan kompot, edina "razvada" je instant čaj, pa še to iz razloga, ker samo tako zadosti popije. Torto obliznila za svoj rojstni dan, za veliko noč je pojedlja grižljaj potice. Smokiji? Je pojedla enega ali dva na obisku, doma pa teh stvari nimamo.

In...vesela sem, da je tako in naj ima čim dlje čim manj zapacano črevesce.


_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Smoki
6.5.2010 22:29:09   
Panaya
Najprej priznam, da imamo pri nas smoki vsi radi user posted image .

Sem pa zadnjič brala, zakaj so arašidi tako alergeni. Gojijo jih na plantažah bombaža. Bombaž špricajo z vsemi mogočimi strupi, za katere niti ne potrebujejo posebnih dovojenj, saj bombaž ni hrana. Ko bombaž "dozori", posadijo arašide. Ti pa seveda vse strupe pridno črpajo iz zemlje. Za arašidi je zopet na vrsti bombaž, potem arašidi itd.
Tudi pediater mi je svetoval naj se v času dojenja izogibam vsem oreščkom, predvsem indijskim in kikirikiju.
Na klasičnem smokiju je pa seveda arašid....user posted image

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Smoki
6.6.2010 23:41:03   
lilip
Stara je skoraj dve leti in mislim, da še ni nikoli jedla smokijev (mogoče kdaj v vrtcu?) Sama sem imela pred približno 10 leti težave z želodcem, prebavo itd. in so mi odsvetovali smokije, čips in podobno hrano. Od takrat tega ne kupujem in niti pomislila nisem, da bi kupila posebej za tamalo.

(odgovor članu Panaya)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?