|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kortikosteroidna krema
3.6.2010 22:23:56   
krtek 1
Naš malček (21 mesecev) je pred približno enim mesecem dobil po ličkih vneto kožo.Dobila sma antibiotično kremo s katero sma mazala teden dni,da se je okužba umirila,nato sma nadaljevala z Locoidon mazilom pet dni.In po približno treh dneh se mu je začelo na istem mestu spet ponavljati.P. mi je rekla,da naj kar mažema z Locoidonom,da ne bo nič narobe,da včasih mažejo po eno leto!No,in sedaj mažema vsak dan.Če mu kak dan ali dva ne namažem se mu spet naredi nazaj...Na kožne teste sma naročena čez pol leta.Jaz ne vem več,pa ja ni dobro da ga toliko mažem z takšno močno kremo vsak dan in to po obrazu?Ima katera podobne izkušnje z tem mazilom?Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kortikosteroidna krema
3.6.2010 23:22:42   
enisat
S kortikosteroidi lahko mažeš največ deset dni, vsaki dan zapored, nato obvezno prenehati.

Zakaj?

Zato, ker s kortikosteroidi zdravimo simptom-znak bolezenskega stanja, NE pa tudi VZROK, ki je pripeljal do le-tega.
Vsem nam pa je prioriteta, da odpravimo vzrok in ne le simptom, torej, če se staje ne izboljša, je potrebno najti vzok.

Kortikosteroidi zelo stanjšajo kožo, saj so zelo močnega delovanja.

Upam, da nisem preveč zakomplicirala.

Lv še naprej.

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kortikosteroidna krema
4.6.2010 10:27:27   
sanelaa
UF, tudi pri nas so bila vneta lička, hudi ekcemi po obrazu.......

http://www.mojalbum.com/cupko/luka

nam so kortikosteroidne kreme pomagale samo kratkoročno, nam se je celo zgodilo da potem Advantan sploh ni več pomagal, smo potem mogli prešaltat na Afroderm, je bla ista zgodba. Skratka, kortikosteroidi pomagajo samo kratkoročno, ker je tudi pri nas blo tako da je koža bla okej maksimalno dva dni, potem pa je vse izbruhnilo nazaj.

Mi smo se teh hudih ekcemov potem znebili šele z eno posebno kremico, čudežno kremico.

(odgovor članu enisat)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kortikosteroidna krema
4.6.2010 16:50:50   
krtek 1
IZVIRNO SPOROČILO: sanelaa

UF, tudi pri nas so bila vneta lička, hudi ekcemi po obrazu.......

http://www.mojalbum.com/cupko/luka

nam so kortikosteroidne kreme pomagale samo kratkoročno, nam se je celo zgodilo da potem Advantan sploh ni več pomagal, smo potem mogli prešaltat na Afroderm, je bla ista zgodba. Skratka, kortikosteroidi pomagajo samo kratkoročno, ker je tudi pri nas blo tako da je koža bla okej maksimalno dva dni, potem pa je vse izbruhnilo nazaj.

Mi smo se teh hudih ekcemov potem znebili šele z eno posebno kremico, čudežno kremico.



In to je...?

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kortikosteroidna krema
4.6.2010 20:16:56   
sanelaa
IZVIRNO SPOROČILO: krtek 1

IZVIRNO SPOROČILO: sanelaa

UF, tudi pri nas so bila vneta lička, hudi ekcemi po obrazu.......

http://www.mojalbum.com/cupko/luka

nam so kortikosteroidne kreme pomagale samo kratkoročno, nam se je celo zgodilo da potem Advantan sploh ni več pomagal, smo potem mogli prešaltat na Afroderm, je bla ista zgodba. Skratka, kortikosteroidi pomagajo samo kratkoročno, ker je tudi pri nas blo tako da je koža bla okej maksimalno dva dni, potem pa je vse izbruhnilo nazaj.

Mi smo se teh hudih ekcemov potem znebili šele z eno posebno kremico, čudežno kremico.



In to je...?



Žal ni na voljo v sloveniji...........jo nabavljamo v Srbiji, v Beogradu.

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kortikosteroidna krema
4.6.2010 21:27:29   
krtek 1
Aha,o tej ktemi sem pa že nekaj slišala...

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kortikosteroidna krema
5.6.2010 20:34:54   
sanelaa
Ja, jo je že kar nekaj uporabnic tega foruma poskuslo in kolikor mi je znano so vse bile ful zadovoljne. 

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?