|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tri ali štirikolesnik
18.7.2005 20:35:24   
sezam
Sedaj imam športni voziček, z malimi kolesi. Po makadanu nikamor ne pridem, pa še nadaljevalni (za sedet)nima dobre strehe oziroma zavetja pred vetrom.:(( Tako da rabim voziček z napihljivimi kolesi in streho.

Sedaj pa sem v dilemi ali naj kupim tri ali štirikolesnika. Za trikolesnike je boljša ponudba. Vendar sem malo skeptična:zmeden:. Zato me zanima kako ste ve zadovoljne z njimi? Ali so res problem ovinki, da se hitro prekucne? :zmeden2:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Tri ali štirikolesnik
18.7.2005 20:57:34   
Mina1
"Ali so res problem ovinki, da se hitro prekucne?":zmeden2:

punce, pa od kje vam to, da se prekucne, prav smešno.

Definitivno 3-kolesnik, the one and only MAXI TAXI SPEEDY:bravo:, že 100x povedano, da je najboljši in tako. Ni terena, da ga ne bi zvozil, vzdržljiv, lep, funkcionalen, torej :bravo:

pa-pa Mina1

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Tri ali štirikolesnik
18.7.2005 21:58:12   
darja72
Pozdravljena! Verjetno je res odvisno od kvalitete trikolesnika...Naš je namreč po dobrem letu uporabe v že totalno slabem stanju. Je pa od Babywelta. Sicer smo ga furali veliko po gmajnah in raznih hribčkih. Trenutno zelo visi v eno stran in dvomim, da se ga da popraviti. In ko se Maj gunca v njem me je kar strah, da se ne bo prevrnil.
lp Darja

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Tri ali štirikolesnik
18.7.2005 22:02:49   
malika
jaz imam trikolesnika in ga nikoli ne bi menjala za štirikolesnika. V rabi je bil eno leto, zdaj veselo čaka na novega uporabnika in lahko rečem samo, da sem zelo zadovoljna in niti enkrat samkrat nisem dobila niti občutka kaj šele kaj drugega, da bi se kje hotel nagnit kaj šele prevrnit. To si najverjetneje slišala od koga, ki ima štirikolesnik ,oz.koga ki še niti nima otrok.Pametne buče pač.8)

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Tri ali štirikolesnik
18.7.2005 22:05:00   
Anonimen
Mi imamo štirikolesnika in ga ne bi menjala za nič na svetu. Je dobesedno "džip", z njim grem lahko kamorkoli, sploh po makadamu, po travnikih, po gozdu....

(odgovor članu sezam)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Tri ali štirikolesnik
18.7.2005 22:06:41   
lin
Defintivno trikolesnik,nisem pa še nikoli slišala da bi se kak prekucnil:zmeden:

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Tri ali štirikolesnik
18.7.2005 22:07:49   
lin
Malika za zadnji stavek:bravo::bravo::bravo::bravo::)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-,pa rez zamere lastniki štirikolesnikov,ampak malči me je nasmejala

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Tri ali štirikolesnik
18.7.2005 22:11:18   
Anonimen
Malika, tale tvoja zadnja izjava pa ni čisto nič na mestu no. :ups:
PAč eni imajo raje tri eni štirikolesnike.
In o ja, so se prekucnili trikolesniki...na med.over.net se je o tem veliko pisalo (predvsem tisti s fiksnim kolesom).
Ko sem jaz kupovala voziček, sem bila nad trikolesniki orng razočarana. Mislim, da je danes ponudba le teh veliko boljša. Vendar svojega "džipa" ne bi nikoli zamenjala.:bravo:

(odgovor članu sezam)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Tri ali štirikolesnik
18.7.2005 22:18:12   
Mina1
Kristina, ja mogoče 3-cikli, kupljeni v Hardiju za 14.000 sit.

Ma meni je to res smešno:zmeden2:. Je pa res, da vidim milijon različnih 3-ciklov na cesti, in marsikateri je tako-tako, se vidi, da je švoh, če lahko tako rečem no. Za vozičke, avtosedeže in takšno opremo je res tako: mal denarja, malo muzike...

Tale naš Maxi Taxi speedy je fenomenalen, že od leta 2002 nam služi in še sedaj pri drugem nam bo sigurno do dopolnjenega tretjega leta. Je pač fenomenalen;)

Naš prvi velikanček je marsikaj počel na vozu, pa se ni prekucnil, pa vedno je gor torba obešena, pa ni variante, da se bi prekucnil.

Zdej pa dosti:),

pa-pa Mina1

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Tri ali štirikolesnik
18.7.2005 22:22:28   
Anonimen
To je blo zmeri tko. Vsak bo hvalil svoje blago, kot da je zlato.:grrr::grrr:
Punce, dovolite, da ima vsak svoje mnenje. In ne vsiljujte na vsak način nekomu samo svoj in edini prav:grrr::grrr::grrr:
Nvsazadnje se bo punca sama odločila. In ji svetujem , naj poskusi tri in štiri kolesnike. Kar ji bo odgovarjalo, to naj vzame.

Joj, kok se je težko sprijaznit s tem, če nekdo samo kakšno pomanjklivost v njegovih očeh omeni. TO jst sploh ne razumem.:zmeden2:

(odgovor članu sezam)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Tri ali štirikolesnik
18.7.2005 22:22:42   
malika
Nikogar nisem imela namena užalit, sem pa stavek nameravala izbrisat; no se vsem prizadetim opravičujem.

Ampak nekaj resnice je pa le v tem, ali ne :zmeden2:


(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Tri ali štirikolesnik
18.7.2005 22:23:55   
Anonimen
Malika, zakaj meniš, da bi tisti, ki imajo štirikolesniki rekli, da trikolesniki niso stabilni?

(odgovor članu sezam)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Tri ali štirikolesnik
18.7.2005 22:30:49   
malika
Zato,ker nimajo izkušenj z njim in ker je zdaleč premalo, če ga pelješ v trgovini med policami levo in desno.
Isto stvar lahko rečem za štirikolesnika.

Jaz imam izkušnje z enim in drugim in mi je trikolesnik pač bolj všeč(zato ga tudi zagovarjam); zdi se mi bolj okreten manj štorast,prav tako pravi terenec kot tvoj štirikolenik,...to so samo moje izkušnje in moje mnenje, ki ga delim z ostalimi tako kot vsi ostali.


(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Tri ali štirikolesnik
18.7.2005 22:40:23   
polona2
Definitivno štirikolesnik, prijateljica, s katero hodiva na sprehode, ima trikolesnik s fiksnim sprednjim kolesom, MORA, koliko več manevriranja potrebuje in neverjetno neroden se mi zdi njen voziček, sicer pa kakor komu paše, voziti ga mora itak vsaka sama, lp!

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Tri ali štirikolesnik
18.7.2005 22:52:26   
darja72
Pravzaprav je res, da naj se vsak odloči sam, kakšen voziček bo fural. Našega, ki mimogrede ni bil ravno zastonj in ni glih iz Hardija tudi podariti ne moremo, ker je totalka razsut. No ja za kakšno makedam hosto bo pa tudi še dober...
lp darja

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Tri ali štirikolesnik
18.7.2005 22:53:02   
Žirafca Helena1
Trikolesnik, ki se mu sprednje kolo vrti v vse smeri.:bravo::bravo::bravo:
:miska:

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Tri ali štirikolesnik
19.7.2005 8:47:09   
Anonimen
Kar sem jaz vozičke okoli prevažala, je defenitivno 3kolesnik bolj okreten. Sploh ti z vrtljivim kolesom.


(odgovor članu sezam)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   Tri ali štirikolesnik
19.7.2005 8:56:39   
SaaS
Odvisno mogoče, kje ga boš največ vozila. Jaz imam štirikolesnika, ki ga ne zamenjam. Sprednja kolesa se mu obračajo, kar je velik plus. Je pa res, da jaz veliko hodim po makadamih, kolovozih, gozdnih poteh in celo v kakšen hrib smo se odpravili, dokler nismo začeli z nahrbtnikom. Sploh si ne predstavljam trikolesnika.. ta je kot jeep.
Ima pa kolegica isti model kot jaz le trikolesnik. Po asfaltu je fantastičen, ona veliko rola z njim. Verjetno lažje vodljiv kot moj štirikolesnik. A za po kolovozih in gozdnih poteh mi ga je odsvetovala, ker ga težje kontroliraš predvsem na poti navzdol, gre kar svojo pot včasih.
Za po mestu po asfaltu, pa kupi tisto, kar se ti bolj dopade, tudi trikolesniki se ne prevrnejo kar tako. Razen, če imaš namen izvajati kakšne akrobacije, ha ha..

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Tri ali štirikolesnik
19.7.2005 9:37:28   
lacoste7
Jaz uporabljam Hartanov tri-kolesnik SKATER že tri leta in pol. Vozimo se po makadamu, po gozdu, povsod, pa mu še vedno nič ne manjka, čeprav ga uporablja že drugi otrok. No prekucnili bi ga zelo težko. sem pa na lastne oči videla, kkao je ena mamica z rolerji peljala trikolesnik ABC za dvojčka in ga prekucnila - še sreča da sta bila otroka pripeta in jima ni bilo nič - razen straha.

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Tri ali štirikolesnik
19.7.2005 11:00:15   
Pikabu
Po mojem je to tudi stvar okusa, kaj je komu bolj všeč. Mene trikolesniki na pogled niso prepričali in smo se zato določili za štirikolesnika. In nam ni žal. Sva pa z možem, še preden sem rodila in še preden sva kupila svojega, gledala en par z dojenčkom in trikolesnikom in je mož kot prvo pripomnil, da se mu zdi nestabilen.

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Tri ali štirikolesnik
19.7.2005 15:00:03   
Mina1
Jaz nikoli ne vsiljujem svojega, pač povem kaj in kako in seveda dodobra pohvalim, če je izdelek 100% dober.

Drugače pa naše prednje kolo se NE vrti in tako je tudi prav, niti slučajno ne pogrešam tega, je blazno vodljiv tudi brez tega. Maxi Taxi speedy (takrat je bil cca 90.000 sit samo športni del, košara cca 50.000 sit in avtosedežek oz.lupinica takrat 25.000 sit) absolutno upraviči visoko ceno za visoko kvaliteten voziček. In če bi ponovno izbirala , bi izbrala le tega in samo tega, kljub vsem novitetam in tako.

Zdej pa meni je vseeno, ali vozite otročke v predpotopnih vozekih, ali pa unih za 200.000 sit, kakor kdo in kakor komu paše in tako. In tudi, ali ima kdo en voz ali dva ali tri, njegova stvar, mene ne moti niti pod razno. Otročki bodo tako ali tako zrastli v 3 ali 4 ciklih.

Zame je debata zaključena in stojim za svojim, tako kot vedno;)

pa-pa Mina1

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Tri ali štirikolesnik
19.7.2005 17:22:49   
teta beta
Sezam, če se boš odločila za tricikel, dobro preveri, kako je stabilen. Moj brat je kupil rezervni tricikel za na morje, tega iz Hardija, ker se njihov hauck (4 kolesa) ne da fajn zložit in zavzame veliko prostora. No, in mala se je prevrnila, pa ne pri vožnji ali v ovinku, ampak ko so stali, svakinja zadaj, brat zraven, tamala pa se je malo bolj nagnila. Tudi jaz imam istega, tako da bomo videli, ampak moram rečt, da se mi moj, ki resda je še nerabljen, že v osnovi zdi bolj stabilen kot je bil njihov, ko so ga kupili. Košaro imam na 4 kolesa.

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Tri ali štirikolesnik
19.7.2005 19:57:53   
taša74
Mi imamo trikolesnega Quinnya, ki ima obrat kolesa za 360 stopinj.
Ne bi zamenjala za noben drug voziček, sploh pa ne za štirikolesnika.
kakor pri marsičem tudi tukaj velja rek. Malo denarja, malo muzike.
ne vem no, ali so enim otroci tako malo vredni, da jim vozičke v hardiju kupujejo:(:(:(

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Tri ali štirikolesnik
19.7.2005 21:03:58   
SaaS
Tale je pa malo huda. Ne gra za to, a ti je otrok zelo vreden ali malo, in glede na to kupiš stvari. Eni si enostavno ne morejo privoščit vozičkov za 200.000 sit. Pa verjetno tudi marsikdo, ki ima denar, preceni ali vloži v voziček ali ne. Sploh če je to drugi rezervni voziček.. Drugi pa očitno vse gledajo skozi denar.

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Tri ali štirikolesnik
20.7.2005 23:17:39   
ribica.
Tudi jaz še nisem slišala da bi se trikolesnik prekucnil..... sem pa videla. Ena mama je povlekla voziček vzvratno in ni videla, da se je prednje kolo nakak zataknilo (bilo je vrtljivo) in se je voziček nagnil v proti tlem. Tamali je skoraj padel ven, zadnji hip je sploh videla kaj se dogaja, da ga je ujela.

Sami pa imamo štirikolesnika, smo zadovoljni.

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?